Gönderen Konu: alpers3 dükkan ne arıyosan  (Okunma sayısı 299176 defa)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: alpers3 dükkan ne arıyosan:)
« Yanıtla #112 : 24 Şubat 2011, 23:13:56 »
sizin dükkanın tam adı neydi oto yusuf mu?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 24 Şubat 2011, 23:18:46 »
sizin dükkanın tam adı neydi oto yusuf mu?
golf oto bnm dukkan yusufla aynı sanayıde degılız bız cok eskıden bızım sanayıdeydı o.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 24 Şubat 2011, 23:20:32 »
gokhan o kadar wakıt gecırmedım kardes orada yoruldum 2 gundur hıc uyumadım yollarda surundum sımdı gırdım ewe bıdahakı sefere ınsallah gorusuruz...
Nabalım Alper abim kısmet değilmiş bi dahakine İnşallah hayırdır Bursa'ya ne için geldin ziyaret mi iş mi ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 24 Şubat 2011, 23:22:07 »
Nabalım Alper abim kısmet değilmiş bi dahakine İnşallah hayırdır Bursa'ya ne için geldin ziyaret mi iş mi ?
gumrugun ıhalesı wardı o yuzden geldım sonrada goruklede cocukluk arkadasım wardı mekanı var oraya yerlestı hasret gıdermek ıcın ona ugradım wakıtler uysaydı guzel olurdu ama bıdahakıne kesın ayarlarıız bırseyler

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 24 Şubat 2011, 23:24:07 »
gumrugun ıhalesı wardı o yuzden geldım sonrada goruklede cocukluk arkadasım wardı mekanı var oraya yerlestı hasret gıdermek ıcın ona ugradım wakıtler uysaydı guzel olurdu ama bıdahakıne kesın ayarlarıız bırseyler
Gümrük demek ihalede bi tane Mk1 çıkıcaktı ondan haberin var mı ? Benimde bazı abilerim orda olucaktı ama onlar BMW için geliceklerdi Görükle bana çok yakın abi arabayla 5 dkka bende İzmir yolu üzerindeyim zaten biim semt Ertuğrulkent diye geçiyo bi dahakine gelmeden haber et ayarlarız bişeyler  :tavkiss:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 24 Şubat 2011, 23:25:29 »
Gümrük demek ihalede bi tane Mk1 çıkıcaktı ondan haberin var mı ? Benimde bazı abilerim orda olucaktı ama onlar BMW için geliceklerdi Görükle bana çok yakın abi arabayla 5 dkka bende İzmir yolu üzerindeyim zaten biim semt Ertuğrulkent diye geçiyo bi dahakine gelmeden haber et ayarlarız bişeyler  :tavkiss:
evet golf we audı wardı onlar ıcın gıttım ama kafamdakı rakamın ustune cıktılar elımı bıle kaldıramadım:Dama mk1 on numaraydı :D :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 24 Şubat 2011, 23:28:24 »
evet golf we audı wardı onlar ıcın gıttım ama kafamdakı rakamın ustune cıktılar elımı bıle kaldıramadım:Dama mk1 on numaraydı :D :D
O MK1'e ben talip olucaktım ama kısmet  :-\ Gümrükten beyaz tenteli beyaz bi MK1 Cabrio çıkmıştı çok iyi rakama gitti şimdi 13.500 istiyolar o Mk1'e fotolardan durumu çok öötü gözüküyodu araba boyanmadı bile aldılar yeni tente koydular biraz temizlik pırıl pırıl çıktı benzin deposundaki stıckerı duruyo daha  :sevgi:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 24 Şubat 2011, 23:30:24 »
O MK1'e ben talip olucaktım ama kısmet  :-\ Gümrükten beyaz tenteli beyaz bi MK1 Cabrio çıkmıştı çok iyi rakama gitti şimdi 13.500 istiyolar o Mk1'e fotolardan durumu çok öötü gözüküyodu araba boyanmadı bile aldılar yeni tente koydular biraz temizlik pırıl pırıl çıktı benzin deposundaki stıckerı duruyo daha  :sevgi:
mk1 guzeldı hatta cok guzeldı yaslı bı amcam aldı ;D4000tl ye ıcı we kmsı guzeldı alınabılırdı gercekten bnıcı ıcın ıdealdı

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 24 Şubat 2011, 23:31:29 »
mk1 guzeldı hatta cok guzeldı yaslı bı amcam aldı ;D4000tl ye ıcı we kmsı guzeldı alınabılırdı gercekten bnıcı ıcın ıdealdı
İnş. düşündüğüm kişi almamıştır yoksa hayatta çenesinden duramam onun  :saskin:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 24 Şubat 2011, 23:32:42 »
İnş. düşündüğüm kişi almamıştır yoksa hayatta çenesinden duramam onun  :saskin:
:D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı musab

• bir gün herkesin vw olacak :))
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 24 Şubat 2011, 23:40:14 »
ALPER SANA OZEL MESAJ YOLLAMISTIM POMPA VE SANZUMAN İCİN TELDEN CAGRI ATSAN BEN ARARIM SENİ BİRAZ ACİL CUNKU POMPA 531 706 71 82  ;)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 24 Şubat 2011, 23:41:19 »
ankarada degıldım telden de dewamlı gıremedım yogun oldugumdan yarın sabahtan dırek senın ısle ılgılenıorum gecıkme ıcınde ozur kardesım :-[

Çevrimdışı musab

• bir gün herkesin vw olacak :))
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 24 Şubat 2011, 23:48:52 »
ankarada degıldım telden de dewamlı gıremedım yogun oldugumdan yarın sabahtan dırek senın ısle ılgılenıorum gecıkme ıcınde ozur kardesım :-[
onemlı degıl yarın senden haber beklıyorum ıns.

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 26 Şubat 2011, 20:08:43 »
slm banada 96 polo torpido kapağı( kilidiyle beraber )lazım varmı elinizde ve fiyat verirseniz sevinirim