Gönderen Konu: Arabanın zor çalışması  (Okunma sayısı 2343 defa)

Çevrimdışı SerkanAraz

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf IV
Arabanın zor çalışması
« : 14 Aralık 2012, 16:55:41 »
İyi günler.Araba 1 gün çalışmasın 2.gün çalışırken çok zorlanıyor.Gösterge ışıkları falan titreşerek çalışıyor.
Bu sorun mu yoksa normal mi.Değilse sorun neden kaynaklanabilir.Birde 3-4 gün çalışmaz ise akü bitiyor takviye ile
çalıştırıyoruz.Akü yeni Ocak 2012 de aldık.VARTA marka.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Arabanın zor çalışması
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2012, 17:01:48 »
akünüzü kontrol ettirin bi elektrik zayıflığından ışıklar gidip gelebilir. akünüzü kontrol edin arabanızda açık unuttuğunuz bir aksamda olabilir teyp amfi vb şeyler

Çevrimdışı magneflow

• Profili Görüntüle
Ynt: Arabanın zor çalışması
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2012, 18:28:13 »
offf off sabahları benim için çile olduğu akşamları parkederken yokuş aradığım günler aklıma geldi akünü değiştir önce bakma yeni olduğuna .. çıkma al yada deneme amaçlı 30 -40 lira bişey verirsin.. aynı problem devam ederse şarj da sorun vardır şarj dinomosu kömürleri gidik olabilir onu deiştiriler en son garip olcak ama benim başıma geldi araçta elektiriği götürcek sen bilmeden açık kalan bişey varmı?

benim eski aracın cd çaları cd kalınca içinde kontak kapalıda olsa cd yi çevirip duruyormuş akü zayıf layınca çözmüştük.. :D

birde silecek motorları onlarda bozulunca yapar ama onun sesi baya çıkar anlarsın :) 

kafana takma aküyü değiştir olmadı şarj dinamosudur..