Gönderen Konu: Golf MkIV GTI 1.8T  (Okunma sayısı 387619 defa)

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
BackPressure gerekiyormuş gibi şuan,mapten sonra karar vericez özgür ortaya.Ses ile ilgili bir sorun yok,oem cupra r susturucu baya topluyor ama genel olarak rezalet bi ses  :)
evet 1.8t nin ses kalitesi çok iyi denemez :) ortanın baskpressure a katkısı maksimum %10 olur :) belki o kadar bile olmaz

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
leventin işçiliği iyidir, bende ona yaptıracam, elindeki kalıpta orjinal tampondan alınma, bitek altta sis ızgaralarının ordaki bağlantı uçları yok kalıpta diğer kısımları orjinal yerlerinde, canlısını gördüm kitap gibi oturuyor. kaça yaptırdın?

istde birinde vardı plastik ama oem değil sanırım birde çok para istiyodu bahsettiğin plastik o mu?

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
daha güzel olmuştur ama . Gerçekten çok zevkli bir gti olacak işte şimdi. süspansiyon ne vardı bilmiyorum ama şiddetle iyi bi süspansiyon tavsiye ediyorum .

Kolay Gelsin tekrar.
Abi koni coiloverlarım var sertlik yükseklik ayarlı.Çok teşekkür ederim, bole şeyler can sıkıyor ama çözecez Allahın izniyle.

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
Tmm Alper hayırlısıyla tamamlarsın inşaallah,güzel projeler Maşaallah. :tamamdir
Çok teşekkürler abi,desteğinize ihtiyacım var  ::)

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
evet 1.8t nin ses kalitesi çok iyi denemez :) ortanın baskpressure a katkısı maksimum %10 olur :) belki o kadar bile olmaz
Olm sonda nerdeyse tamamen tıkalı bi susturucu var  :)

leventin işçiliği iyidir, bende ona yaptıracam, elindeki kalıpta orjinal tampondan alınma, bitek altta sis ızgaralarının ordaki bağlantı uçları yok kalıpta diğer kısımları orjinal yerlerinde, canlısını gördüm kitap gibi oturuyor. kaça yaptırdın?

istde birinde vardı plastik ama oem değil sanırım birde çok para istiyodu bahsettiğin plastik o mu?
Ben aldım tamponu geliyor uşaktan yola çıktı abi,siyah bir golf almış oem e dönüyordu bende ondan aldım C9Z boya kodu ile boyanmış hemde.Bizim kod.Oda Leventten almış yazın.Tek problem petekler çok kötü.normal kare ızgara kullanmış.Onları petekli ızgara ile upgrade edicem.Ama şöyle birde problem var,orjinal tamponun çamurlukların içindeki geçme yerlerini uçurmadan çamurluğa tam oturmuyor.Bana leventin telefonu lazım onu uçurmadan oturtma yolu varmı bir sorayım.Cebini bulma şansımız var mı ?

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Hadi alper'im zor işi tamamladın.
Intercooler değiştirince R32 geçmek zorunda olan çok var uk-mkivs'te.
Neyse tamponu da almışsın, gerisini de halledersin.
Varsa yardım edebileceğim bişey bi alo de  ;)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
ya inşallah tampon ile kurtarırız Korayım kafam bozuk bikaç gündür sıkıntı yaptım kendime...Aşağıdaki dirsekleri bile custom yapmayı göze aldım.Eğer dirseklerin geçmesi için r32 ninde içinden kesmek gerekirse cooler ı ters çevirip tampon barının kalna yerlerinide kesip barın oldugu yerden cooler borularını geçiricem.Böylelikle dirsekler hiç gözükmeyecek

böyle yani.

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
Olm sonda nerdeyse tamamen tıkalı bi susturucu var  :)
Ben aldım tamponu geliyor uşaktan yola çıktı abi,siyah bir golf almış oem e dönüyordu bende ondan aldım C9Z boya kodu ile boyanmış hemde.Bizim kod.Oda Leventten almış yazın.Tek problem petekler çok kötü.normal kare ızgara kullanmış.Onları petekli ızgara ile upgrade edicem.Ama şöyle birde problem var,orjinal tamponun çamurlukların içindeki geçme yerlerini uçurmadan çamurluğa tam oturmuyor.Bana leventin telefonu lazım onu uçurmadan oturtma yolu varmı bir sorayım.Cebini bulma şansımız var mı ?

tamam zaten tamamen tıkalı susturucu varsa daha geribasınçla niye uğraşıosun anlamadım?

o kare ızgaralar iğrenç ya bal peteği gibi olan plastik ızgaralardan alıp tak yada servisten sipariş ver 3ü 95 lira gibi bişeydi.
tamponun içindeki geçme yerleri kesilmiyor diye hatırlıyorum ben, orjinal tampondaki parçayı kullanıyordu levent.
mesaj atıyorum telini

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
birde o barı kompe kesme, çok tehlikeli en ufak bi kazada direk motora kadar girersin şaseleri stabil tutan tek parça o

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
birde o barı kompe kesme, çok tehlikeli en ufak bi kazada direk motora kadar girersin şaseleri stabil tutan tek parça o
Aynen,o yüzden istemiyorum kesmeyi özgür.

tamam zaten tamamen tıkalı susturucu varsa daha geribasınçla niye uğraşıosun anlamadım?

o kare ızgaralar iğrenç ya bal peteği gibi olan plastik ızgaralardan alıp tak yada servisten sipariş ver 3ü 95 lira gibi bişeydi.
tamponun içindeki geçme yerleri kesilmiyor diye hatırlıyorum ben, orjinal tampondaki parçayı kullanıyordu levent.
mesaj atıyorum telini
Bu halde bile geri basınc çok az çünkü ;) mapten sonra bakıcaz ona şuan hiç boost etmedim arbayla.vakumda gidip geldim hep.
Tamam arıcam leventi,birde oem ızgaralar cuk oluyor mu ?

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Bence sığar ya.
Benim gördüğüm uygulamalarda sorun yaşamadan hallediyorlardı.
Dirsekler ızgaranın ordan taşıyor bazen ama  :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
İşte o bazen olayı tilt ediyor beni,agresifde duruyor gerçi ama gözükmesini istemiyorum içten gözüksün  :)

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
Aynen,o yüzden istemiyorum kesmeyi özgür.
Bu halde bile geri basınc çok az çünkü ;) mapten sonra bakıcaz ona şuan hiç boost etmedim arbayla.vakumda gidip geldim hep.
Tamam arıcam leventi,birde oem ızgaralar cuk oluyor mu ?
yani fazla geri basınç olduğundan sona freeflow takıp ortayıda yerine takarak dengelemeyi mi düşünüyosun?
cpr oemi sökersen kimseye verme ;)

tampon oemden kalıp alındığına göre cuk oturur diye düşünüyorum bizzat denemedim ama :) kendininkinde de kareli ızgaralar vardı

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
son resimde eleman bizim yapmayı düşündüğümüzü yapmış filtre için :) r32yi takıyım bende yapacam