Gönderen Konu: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6 ( 17.01.2010 resimler son sayfa )  (Okunma sayısı 133215 defa)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
bilmem araştırmöadım golf olduğundan bulunur diye düşünüyorum passta gelince bulunmuyor >:D
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
bilmem araştırmöadım golf olduğundan bulunur diye düşünüyorum passta gelince bulunmuyor >:D
>:D golfte yoktur yahu .D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
>:D golfte yoktur yahu .D

plastikten bir parça rüzgarlık gibi birşey passatların 84 veya 85 modelleirnde var onlar td dizel hemde
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
birşey sorucam mk1 lerin arka bagaj kapağına siyah folyo hatta orj. kaplaması var o passata uyarmı  :-\

Malesef tr de hazır satılmıyor anaca bir reklamcı keser onları yada kendinde sprey boya ile yapabilirsin..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
mecbur folyo kaptalıcam anlaşılan  :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
astarı zımpara yapcaz akşa doğruda boyarız yarında güzelce toplarız birde pasta cila offf  ::) :p resimleri çekiyorum merak etmeyin hepsini bir atıcam bu arada arka bagaj kapağı folyo olmucak direk siyah renk e boyucaz bakalım nasıl bir görüntü alıcak birde o rüzgarlığı bulursam süper olur acaba lada samara larınki olurmu ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
astarı zımpara yapcaz akşa doğruda boyarız yarında güzelce toplarız birde pasta cila offf  ::) :p resimleri çekiyorum merak etmeyin hepsini bir atıcam bu arada arka bagaj kapağı folyo olmucak direk siyah renk e boyucaz bakalım nasıl bir görüntü alıcak birde o rüzgarlığı bulursam süper olur acaba lada samara larınki olurmu ???

ne ladası len ? 85 modellerinde var o rüzgarlık
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Rüzgarlık yakışıyor.Far arıyordun galiba sahibinde denk geldi belki yardımcı olur.
passat  saÄŸ far #19856812 - sahibinden.com
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Bence siyaha boyama reklamcılardaki stıckerlar daha güzel görünüyo boyanınca parlak kötü görünüm veriyo en güzeli folyo  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Rüzgarlık yakışıyor.Far arıyordun galiba sahibinde denk geldi belki yardımcı olur.
passat  saÄŸ far #19856812 - sahibinden.com

bu sağ taraf bana sol lazım motor ustamda varmış bakıcaz depoya birde far kaşı kırık onu değişcez alt korumasını buldum onuda takıcaz

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Bence siyaha boyama reklamcılardaki stıckerlar daha güzel görünüyo boyanınca parlak kötü görünüm veriyo en güzeli folyo  :tamamdir

gökhanım folyo yapıcaktım keserken boyaya zarar verir diye vaz geçtim ilerde sökersem  kesik izleri belli olur diye boyatıyorum   araba boyandı yarın topucaz  bakalım sonuç nasıl olucak

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
bu sağ taraf bana sol lazım motor ustamda varmış bakıcaz depoya birde far kaşı kırık onu değişcez alt korumasını buldum onuda takıcaz
Sevindim.Arabanın yeni halini ne zaman görecegiz ?
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Sevindim.Arabanın yeni halini ne zaman görecegiz ?

fotoları çekiyorum telefonla ama pc ye atamıyorum hafıza kart okuyucum arızalı bende arkadaştan bitince toplu bir şekilde atıcam en geç pazar günü resimleri eklerim

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Hadi hayırlısı sabırsızlıkla bekliyoruz  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???