Gönderen Konu: Yeni Golf MK1 ' imiz resto projesi(Sayfa 28 bikaç yeni foto :)i ))  (Okunma sayısı 227411 defa)

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Golf MK1 ' imiz( restorasyon projesi syf:5 ten itibaren)
« Yanıtla #140 : 28 Mayıs 2010, 23:38:08 »
çürük baya çok glba :)

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 28 Mayıs 2010, 23:41:36 »
eh var biraz. ama üstesinden gelicez :D

inşallah :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #142 : 28 Mayıs 2010, 23:43:51 »
Aslında vwvortex lik bir çalışma bu hergün yapılan işleri kareliyorsunuz.. Ve kaporta işlemleri vortex te baya ilgi çekebilir çünki yurt dışında hazır parça üzerine restoya gidiyolarlar burda zanaat konuşuyor..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 28 Mayıs 2010, 23:46:20 »
biz de hazır parçayla yapmak isterdik erşan abi. biliyorsun. ama bi yerde de maddiyat konuşuyor :)

biz elimizden gelen kısımlara fazlasıyla özeniyoruz. inşallah kaportacı ustamız yüzümüzü kara çıkarmaz. zira gösteren dış aksam olucak yine

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 28 Mayıs 2010, 23:51:14 »
Şukadar diyecem o kaportacın usta bir adam.. Eteklerin altını yuravlatma olayı tercih meselesi ama kapı direkleri ile birleşen noktalar olsun düzgün iş yapıyor ve pro çalışıyor çünki gergi atıyor.. Çoğu usta bu işlerde gergi kullanmaz ama çok önemlidir gergilemek karoseri.. Her sökülen karoser parçası kasada atmalara yol açar gergileme yapılmassa kapaortadan sonra hiç istenmedik görüntüler çıkar.. 1 de gene dikkat çeken bir uygulama kapıları sökemededen üzerinde ağırlıkları varken işlem yapması.. Kimisi diyecek usataya bak kapıları sökmeden işlem yapıyor bunlar çok önemli.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 28 Mayıs 2010, 23:54:43 »
Süpersiniz ya  8) Bayağı uğraşmışsınız yine ama değecek bu kadar sıkıntıya.Valla çok güzel oluyor.Allah yar ve yardımcın olsun.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 28 Mayıs 2010, 23:56:47 »
Süpersiniz ya  8) Bayağı uğraşmışsınız yine ama değecek bu kadar sıkıntıya.Valla çok güzel oluyor.Allah yar ve yardımcın olsun.

Valla çiçek gibi bir mk1 doğacak çok özen ve emek var kötü bir projenin çıkması imkansız.. Bu mk1 emin ellerde.. Diyarbakırı özledim yav askerliğim boyunca ayda 1-2 kere ziyaret ediyordum o memleketi...

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 28 Mayıs 2010, 23:58:14 »
mehmet usta gerçekten düşünceleriyle kendine hayran bırakıyor. aracın tabanı o kadar çürük olmasına rağmen marşpiyelerden başlama sebebini sordum. marşpiyeleri sağlamlaştırmadan taban için arabayı yatırırsak desteksiz kalacağından yamulur. sonrasında ayarlamak imkansızlaşır diye cevap verdi. o noktada anladım. işinin ehli. ehil olmak yetmiyor ama beceri de lazım. umutluyuz bakalım :) hayırlısı

erşan abi yolun düşerse yine bekleriz :D
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 00:01:05 Gönderen: cery »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 29 Mayıs 2010, 00:07:22 »
Valla bizim ark oralı habire gidip geliyo bigün atlar yanına co plot gelirim 1-2 günlüğüne hiç belli olmaz.. Ustanız haklı bizim kasaların marşbiel leri şasi leridir..

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 29 Mayıs 2010, 00:10:12 »
Valla bizim ark oralı habire gidip geliyo bigün atlar yanına co plot gelirim 1-2 günlüğüne hiç belli olmaz.. Ustanız haklı bizim kasaların marşbiel leri şasi leridir..

gel abi başımız üzerine :D

Çevrimdışı CasabLanca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 29 Mayıs 2010, 05:50:26 »
çok güzel ilerliyor proje gerçekten takdir etmemek elde değil maşallah
bu güzel düldüle uçuk kaçık bir renk yakışır
Eine Krabbele Keineswegs Grade Zu Gehen Lehren

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 29 Mayıs 2010, 19:18:48 »
Cahit cok gzl brawo ama tabanı komple sac yapıcaksın demı yenı olarak?

Birde blok,sanzıman,mars,sarj cok gzl olmus fakat ben sadece blogu boyadım ama ne kdr cok yuksek aldıysamda cok sıcaklıga ugrıycak ınsalah atma yapmaz oznm cok kotu olucak ama ozenmıyorda deggılım acıkcası..

Bana ozelden kaportacıya  yaptırdıgın ıslerı ve fıyatı pm atamısn?

Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 29 Mayıs 2010, 19:49:58 »

Cahit cok gzl brawo ama tabanı komple sac yapıcaksın demı yenı olarak?

Birde blok,sanzıman,mars,sarj cok gzl olmus fakat ben sadece blogu boyadım ama ne kdr cok yuksek aldıysamda cok sıcaklıga ugrıycak ınsalah atma yapmaz oznm cok kotu olucak ama ozenmıyorda deggılım acıkcası..

Bana ozelden kaportacıya  yaptırdıgın ıslerı ve fıyatı pm atamısn?

olum napıcak işi fiyatı artık olan olmuş giden gitmiş giren girmiş  :D artık çıkar arabayı ve gezmeye başla

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 29 Mayıs 2010, 20:44:55 »
  olum napıcak işi fiyatı artık olan olmuş giden gitmiş giren girmiş  :D artık çıkar arabayı ve gezmeye başla

merak ettım halla halla  ;D
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..