Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 866212 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #2016 : 10 Ocak 2012, 02:53:53 »
:bekleriz:  :t   >:D   

not: şu fotoları bir kez olsun küçük at be kardeşim açılana kadar göbeyim çatladı..  :)
Tamam be Can abim bi daha kine söz  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2017 : 10 Ocak 2012, 02:55:36 »
Tamam daha olmuyacak dediğini anlıyorum iletimden sonraki mesajlarında zamanında bizde yaptık tamamda memnun değiliz işte gti cıyız zamanında ne hızlı arabalar kullandık ne yavaş araçlarda yoldan çıkıyorduk getz ile taklalar attık vs ama memnun değiliz be kardeşim seninde o hatalara düşmenmi istemiyoruz işte sende yaş ilerledikçe daha iyi anlayacaksın zaten ama maksat yaş ilerlemeden bunları çözmende yegen :) :D :D :D
Bu yaşıma kadar hala büyük bi kazaya karışmadım ehliyetsiz yakalanmadım aman bişey olmasında zaten   :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2018 : 10 Ocak 2012, 10:15:17 »
Tamam Nizam abim arada olur böyle vakalar buluştuğumuzdaa canlı canlı özür dilerim senden seviyorum seni  :tavkiss:

kaç oldu bu zibidi, okula kafan basmaz hırçın olursun isyan edersin tekrar denersin, hayata karşı böyle bir şansın yok ki bizi geç biz sadece nasihat veririz buradan yapma diye ailene ne diyeceksin bir şey olduktan sonra senle buluşmalara gelen bir baban var sana güvenen. söyle bir test yap babanın karsısına geç baban geçen ben bursaya geldim de geç saatlerde kar yagıyor söyle böyle oldu de belki baban sana bir fiske vurmaz ama bir cümle eder keşke odunla girişseydi dersin.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2019 : 10 Ocak 2012, 11:11:04 »
kaç oldu bu zibidi, okula kafan basmaz hırçın olursun isyan edersin tekrar denersin, hayata karşı böyle bir şansın yok ki bizi geç biz sadece nasihat veririz buradan yapma diye ailene ne diyeceksin bir şey olduktan sonra senle buluşmalara gelen bir baban var sana güvenen. söyle bir test yap babanın karsısına geç baban geçen ben bursaya geldim de geç saatlerde kar yagıyor söyle böyle oldu de belki baban sana bir fiske vurmaz ama bir cümle eder keşke odunla girişseydi dersin.

+252

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2020 : 10 Ocak 2012, 18:42:55 »
Ben adam bile öldürsem babama söylerim saolsun babamda bana sonuna kadar güvenir babama anlattım olayı dün baba iddaya girdik gece Bursa'ya geldim geri döndüm yol kar doluydu kaydık falan dedim sadece baan şunu söyledi '' EVE UĞRASAYDIN-BEN SANA GÜVENİYORUM.'' abi arada olur böyle şeyler ama bu sefer harbiden akıllandım bak yolda giderken direksiyon söküyodum bi daha yapmıycam dedim yapmadım  :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2021 : 10 Ocak 2012, 22:31:06 »
Ben adam bile öldürsem babama söylerim saolsun babamda bana sonuna kadar güvenir babama anlattım olayı dün baba iddaya girdik gece Bursa'ya geldim geri döndüm yol kar doluydu kaydık falan dedim sadece baan şunu söyledi '' EVE UĞRASAYDIN-BEN SANA GÜVENİYORUM.'' abi arada olur böyle şeyler ama bu sefer harbiden akıllandım bak yolda giderken direksiyon söküyodum bi daha yapmıycam dedim yapmadım  :sevgi:

allah  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2022 : 10 Ocak 2012, 22:36:44 »
allah  :D
Ne iddaaya girmiştik GTI direksiyonu söküp MOMO taktım nolcak ki  :D

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #2023 : 12 Ocak 2012, 16:02:50 »
Ne iddaaya girmiştik GTI direksiyonu söküp MOMO taktım nolcak ki  :D

Bak hala marifetlerini anlatıyo,
al sana;
 :t :t
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2024 : 12 Ocak 2012, 16:51:49 »
Bak hala marifetlerini anlatıyo,
al sana;
 :t :t
O değilde bugün cep telefonuma sms geldi sahibinden.com'dan attılar bide araç satılık mı diye soruyo adamlar jantlar satılık dedikçe arabayı istiyolar  ;D

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2025 : 15 Ocak 2012, 09:15:40 »
O değilde bugün cep telefonuma sms geldi sahibinden.com'dan attılar bide araç satılık mı diye soruyo adamlar jantlar satılık dedikçe arabayı istiyolar  ;D

verme sakin arabani :)

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #2026 : 15 Ocak 2012, 13:17:36 »
verme sakin arabani :)
Taner abi Gökhan o arabayı verirse akıl hastanesine yatırmak zorunda kalırız Gökhanı  >:D :D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2027 : 15 Ocak 2012, 17:32:39 »
vermesin zaten arabasini :)

akil sagligindan da olmasin :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2028 : 15 Ocak 2012, 17:35:53 »
dememize gerek yok zaten. Gökhan o arabayla düğün konvoyuna girecek eşini evine o arabayla götürecek. çocuklarını o arabayla gezdirecek. ileride daha modern bir araba almak isterse ikinci araba olarak alacak (Allah kaza bela vermesin ömür ve sağlık versin)

Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2029 : 15 Ocak 2012, 19:24:25 »
ARABAMI SATTIM  :'( Yazsam şimdi herkes evimin adresini ister beni dövmek için  >:D Tolga abi kısacası tamda hayalimi anlatmış daha resto edicez çiçek gibi yapıcaz eşimi gezdiricem çocuklarım binicek ohooo biz bu kızla kısmetse bir ömür geçiricez  :sevgi: