Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 868641 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf GT Mk1 Cabrio
« Yanıtla #1904 : 18 Kasım 2011, 02:34:19 »
Hey yavrum be , mk1 cabrio ile uzun yol güzel ve değişik olsa gerek gökhanım  :)
İnan abi tadı çok başka millet bi başka bakıyo yolda bile yanıma geliyolar içine bakıyolar sonra gaz vermeye çalışanı mı dersin  araba 10 numara diyen mi dersin  :D Üstü açıkken daha bi hoş oluyo camlarıda full kapattın mı yolda duruşu bile değişi veriyo meretin ya  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1905 : 18 Kasım 2011, 02:40:16 »
Ne iş bu gidişle alıcaz galiba sana da bi MK1 CABRİO  ::) Gerçi sen keyfine düşkün adamsın ilişmezsin  :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1906 : 18 Kasım 2011, 13:49:39 »
İleride neden olmasın gökhan , 4 senem şu okul bir bitsin herşey olabilir hem uzun yoldan da kurtulucam var kafamda ilerisi için güzel projeler ama gerçekten durum olursa 2 inci araba olarak cabrio almak benim için muhteşem olur heralde haftasonları binmek için aradada sök tak uğraş daha ne olsun ya  :sevgi:
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1907 : 19 Kasım 2011, 00:42:47 »
İleride neden olmasın gökhan , 4 senem şu okul bir bitsin herşey olabilir hem uzun yoldan da kurtulucam var kafamda ilerisi için güzel projeler ama gerçekten durum olursa 2 inci araba olarak cabrio almak benim için muhteşem olur heralde haftasonları binmek için aradada sök tak uğraş daha ne olsun ya  :sevgi:
Cabrio çok başka bişey  :sevgi: Bilecik'teyim şuan yolda fark ettim artık tente şart içeriye rüzgar sesi veriyo bayağı hızımı kesiyo sağlam bi tenteyle çok daha iyisi olucak İnşallah  :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1908 : 19 Kasım 2011, 00:55:34 »
Cabrio çok başka bişey  :sevgi: Bilecik'teyim şuan yolda fark ettim artık tente şart içeriye rüzgar sesi veriyo bayağı hızımı kesiyo sağlam bi tenteyle çok daha iyisi olucak İnşallah  :)
Oda olur gökhanım , ufak ufak yapılmıcak birşey yok.Yeterki arabanın değerini bil elinde tutmaya bak :tamamdir
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1909 : 19 Kasım 2011, 01:04:55 »
bu işin sonu inş hayırlı biter gökhan gecenin kör vaktinde araba ile akşin yapman akıl işi değil frene basman gerektiğini biliyorsundur umarım göze batmaya başlarsan bilecik gibi küçük sehir sana küçücük oda gibi gelir aman dikkat et
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1910 : 19 Kasım 2011, 01:09:44 »
bu işin sonu inş hayırlı biter gökhan gecenin kör vaktinde araba ile akşin yapman akıl işi değil frene basman gerektiğini biliyorsundur umarım göze batmaya başlarsan bilecik gibi küçük sehir sana küçücük oda gibi gelir aman dikkat et
Aynen gökhan dikkat et fazla göze batmak iyi değildir , çekemeyen olur...vs olur sıkıntı olur , diceksinki sıkıntı olmaz abi ama olsun sen yinede çok göz önünde olma nizam abi doğru dio  :tamamdir
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1911 : 20 Kasım 2011, 02:34:57 »
Aman abi sanırım birilerinin gözüne batıyoruz  :D Bu akşam bi turlayayım dedim 1 tane Tipo ile 316 E30'un saldırısına uğradım ama verdim ayarı aynadan bakıyom köpek gibi geliyolar bide uzadığımız yol Bilecik'i bilen bilir sert virajlı tam merkez sağdan soldan arabalar fırlıyo onlar bastıkça ben kökledim önümde tır vardı bi sağ bi sol derken soku verdim kafayı tırın soluna onlara yemedi heralde cafeye gittim 5 dkka sonra beyaz 16 plaka şahinle o tipo geldi benimkisinin önüne park ettiler cafeye girdiler ama tanımadılar beni kalktım bende arabaya binerken baktım onlar ayağa kalkıyodu olay çıkmasın diye inceden uzadım yolda E30 bi daha denk geldi hemen girdim sokak arasına kilitledim kapıları katladım aynaları eve topuk ''FİLM GİBİ YANİ''  :D  :DBide yola çıkmadan babam diyodu başını belaya sokma diye  ;D

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1912 : 20 Kasım 2011, 03:47:17 »
 :t buda artık son olmuştur ;D
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1913 : 20 Kasım 2011, 03:56:23 »
:t buda artık son olmuştur ;D
Hmmm... Daha yeni başlamıştık  >:D

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1914 : 20 Kasım 2011, 03:59:29 »
hani bidaha gazlamayacaktın söz vermiştin  :bekleriz:
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1915 : 20 Kasım 2011, 04:04:55 »
hani bidaha gazlamayacaktın söz vermiştin  :bekleriz:
Kurallar çiğnenmek içindir hem bi kereden bişeycik olmaz :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1916 : 20 Kasım 2011, 11:11:41 »
Dikkat et gökhan , herzaman gelemeyiz oralara boksör adamız  :D :D :D
ADK

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle