Gönderen Konu: Ben de aranıza katıldım..Hoşbulduk :)  (Okunma sayısı 10796 defa)

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
Ynt: Ben de aranıza katıldım..Hoşbulduk :)
« Yanıtla #28 : 01 Şubat 2012, 19:37:19 »
Evet canerim ayn en öyle :D Bazen 33 soru soruyorum çocuklara her biri 3 puan diyorum..Hemen birisi çıkıp soruyor hocam 99 ediyor o 1 puanı nerden veriyonuz diyor.O kadarcık da olsun diyorum :D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 01 Şubat 2012, 19:45:49 »
o zaman ben cevaplıyım :D istediğimiz sorudan başlaya bilir miyiz ? :D zaten bu soruyu soranın kağıdına bak hep numara sırasına göre cevaplamıştır soruları öylesine laf olsun diye sorarlar hep :D
neyse konumuza dönelim ben BRC marka kullanmıyorum ama zavoli kullanıyorum bilmiorm aralarında fark var mı ikiside sıralı sistem sonuçta üç aşağı beş yukarı aynıdır. km'ye nekadar yaktığını kesin ölçen yok sanırım yani açılan konulara da bakarsan lpg ile ilgili nekadar yakıyor sorularına herkes başka cevaplar veriyor. 25 diyen var 30 diyen var. ama benim en son kendime göre ölçümümde 27 krş çıktı çoğu uzun yol olmak üzere ara sıra şehir içiydi. 2. soruya gelince zaten bora denilen araç boş ağırlığı 1200küsür kg benzinde de çok çok aşırı performanslı bir araç değildir oturaklı sakin kullanımı seven tabiri caizse emekli gibi sürenlere göre bir arabadır atraksiyona açık bir bünyesi yoktur bu nedenle de lpg de eğer ki bi sorun yoksa farkedilecek kadar bir performans düşüklüğü yaratmaz. 3.soruna gelince o tak sesi benden de geliyor ama ön kaputun içinden geliyo sanırım bende tak diye değil de daha kibar tık diye geliyor bende ses :D normal yani o :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 01 Şubat 2012, 22:24:56 »
Normalde bize de 1550 tl dediler dostum..ordan burdan tanıdık vs derken en son 1450'ye indik..o zaman aynı ürün kullanıyorsak sana birkaç soru sorayım :)

1) Km'ye ne kadar yakıyor şuanlık ş.içi-ş.dışı?
2) Performans kaybından herhangi bir şikayetin oluyor mu?
3) Bir de ben tüpü taktırdıktan sonra ara ara bagajdan ''takk'' diye ses geliyor..Babama sordum tüptendir diyor :) İyi de böyle bir şey olabilir mi?

her soru 30 puan olup süre 40 dakikadır :D

şimdiden teşekkürler dostum.
Bir de ben tüpü taktırdıktan sonra ara ara bagajdan ''takk'' diye ses geliyor..

bendede oldu bu 1 2 kere arka bagaj kapagına koca bi tas atıyorlar gibi ama şimdilik yok
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Şubat 2012, 23:12:32 »

bendede oldu bu 1 2 kere arka bagaj kapagına koca bi tas atıyorlar gibi ama şimdilik yok

kelepçe sesi o, normal

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 02 Şubat 2012, 09:00:43 »
o zaman ben cevaplıyım :D istediğimiz sorudan başlaya bilir miyiz ? :D zaten bu soruyu soranın kağıdına bak hep numara sırasına göre cevaplamıştır soruları öylesine laf olsun diye sorarlar hep :D
neyse konumuza dönelim ben BRC marka kullanmıyorum ama zavoli kullanıyorum bilmiorm aralarında fark var mı ikiside sıralı sistem sonuçta üç aşağı beş yukarı aynıdır. km'ye nekadar yaktığını kesin ölçen yok sanırım yani açılan konulara da bakarsan lpg ile ilgili nekadar yakıyor sorularına herkes başka cevaplar veriyor. 25 diyen var 30 diyen var. ama benim en son kendime göre ölçümümde 27 krş çıktı çoğu uzun yol olmak üzere ara sıra şehir içiydi. 2. soruya gelince zaten bora denilen araç boş ağırlığı 1200küsür kg benzinde de çok çok aşırı performanslı bir araç değildir oturaklı sakin kullanımı seven tabiri caizse emekli gibi sürenlere göre bir arabadır atraksiyona açık bir bünyesi yoktur bu nedenle de lpg de eğer ki bi sorun yoksa farkedilecek kadar bir performans düşüklüğü yaratmaz. 3.soruna gelince o tak sesi benden de geliyor ama ön kaputun içinden geliyo sanırım bende tak diye değil de daha kibar tık diye geliyor bende ses :D normal yani o :D

100 üzerinden 100 veriyorum canercim bora dersinden geçtin :D

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Şubat 2012, 09:02:10 »

inşallah kardeşim..yarın tokata dönüyorum denk gelirse görüşürüz zaten :)

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 02 Şubat 2012, 09:02:30 »
kelepçe sesi o, normal

bilgi için teşekkür ederim dostum :)