Gönderen Konu: Gasitaly bilen var mı?  (Okunma sayısı 4360 defa)

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
Gasitaly bilen var mı?
« : 26 Mart 2012, 16:34:51 »
Arkadaşlar arabamda voltran marka tüp  var fakat piyasada ne servisi kaldı ne arabanın düzeleceği var adaptasyon bile yapamadılar tüpten kaynaklı diyorlar  mecbur ön tarafı değiştirecem. bir kaç yer senin arabaya atiker gitmez dediler bende  fiyattan dolayı gasitaly düşünüyorum bu konuda tavsiye verebilecek arkadaş var mı gasitaly nasıldır atiker kullanan arkadaşlar sıkıntısı var mı yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
Ynt: Gasitaly bilen var mı?
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2012, 18:42:29 »
atiker tavsiyemdir nerdeyse %90 polocu atiker kullanıyor gasitaly nerden buldun bunu başkan yarın voltran gibi olacaktır kesin atikeri anadolunun ucra köşesindeki köye gitsen parçasını servisini bulursun ama parça ve servis bıulmak sorun değil usta bulmak sorun :tamamdir

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2012, 06:58:55 »
Arkadaşlar arabamda voltran marka tüp  var fakat piyasada ne servisi kaldı ne arabanın düzeleceği var adaptasyon bile yapamadılar tüpten kaynaklı diyorlar  mecbur ön tarafı değiştirecem. bir kaç yer senin arabaya atiker gitmez dediler bende  fiyattan dolayı gasitaly düşünüyorum bu konuda tavsiye verebilecek arkadaş var mı gasitaly nasıldır atiker kullanan arkadaşlar sıkıntısı var mı yardımcı olursanız sevinirim

Kocaeli-Gebze'de 4-5 tane LPG montajı yapan yer var ve sadece 2 yer AEE motora Atiker takarız dedi. Diğerleri mutlaka sorun çıkarır diye takamadılar. Ondan sonra LPG kitini takamam diyenlerin ustalığından şüphe duymaya başladım.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2012, 12:13:11 »
zamanında çok araştırdım atikerden çok az kişi memnundu bizim araçlara uyum sağlamıyor diye duydum sonrasında lovato taktırdım gayet memnunum babamın aracındada kocayı var bende lovatoyu tavsiye ederim

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2012, 22:44:16 »
benzinde sorun yoksa tüpte sorun çıkarmaz
tüpü taktırmadan önce
buji kablosu eskiyse değiştir (orjinal)olcak
bujileri değiştir eskiyse
distiribitör kapağını değiştir boşluk varsa milinde tornacıda yaptır fevzi makarasını değiştir
boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyonu yaptır
toplasan 150 veya 180 tl arası tutar
kolundaki saat gibi çalışır taktır atiker gitsin hiç sıkıntı yaşamazsın

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2012, 22:32:40 »
Tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar 06kzn39 servis konusunda atiker için haklısın ama  west_55 dediği gibi söyleyenler olunca ister istemez bende atikere yanaşmak istemedim gasitaly fiyatından dolayı düşündüm atikerden biraz pahalı.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2012, 07:23:23 »
Tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar 06kzn39 servis konusunda atiker için haklısın ama  west_55 dediği gibi söyleyenler olunca ister istemez bende atikere yanaşmak istemedim gasitaly fiyatından dolayı düşündüm atikerden biraz pahalı.

Usta araç tecrübeli olursa Atiker falan hikaye. LPG montajını yapacak kişi önemli. Ben AEE motorda Atiker kullanıyorum ve benim gibi Atiker kullanan arkadaşlarda var. Dediğim gibi herşey usta da bitiyor.

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2012, 09:37:14 »
Usta araç tecrübeli olursa Atiker falan hikaye. LPG montajını yapacak kişi önemli. Ben AEE motorda Atiker kullanıyorum ve benim gibi Atiker kullanan arkadaşlarda var. Dediğim gibi herşey usta da bitiyor.

+1  :tamamdir