Gönderen Konu: golfum altına kacırıo da nerden ?  (Okunma sayısı 2953 defa)

Çevrimdışı gkhnoguz

• Profili Görüntüle
golfum altına kacırıo da nerden ?
« : 21 Ocak 2015, 21:05:26 »
selamunaleykum arkadaşlar 2001 model aracım nereden oldu nasıl oldu bilmiyorum ama durum su söfor mahalı ve arkasında ki paspas yerleri ve lpg( simit tüp) bulunduğu yere su girmiş alt döşemelerim  ıslanmış bunun sebebi nedir sizce neden olabilir bir kaç ustayla konuştum onlar camdan sızmıştır ya da kalorifer tıkanmıştır kaloriferin suyu akmıştır içine diyenler oldu sizce sebebi nedir?

Çevrimdışı gkhnoguz

• Profili Görüntüle
Ynt: golfum altına kacırıo da nerden ?
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2015, 21:07:27 »
bu gün döşemeleri cıkarttım altında kı keçelere varana kadar sırılsıklam olmuş  döşemeyi kuruttum keçelerin kurumasını bekliyorum

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2015, 15:39:00 »
Su tahliye kanallarınız tıkalı ise ondan yapıyor olabilir. Ön sileceklerin olduğu bölgede plastik aksam altında su tahliye kanalları var zamanla toz toprak toplayarak suyu tahliye edemez hale geliyorlar ve su geri basarak araç içerisinde birikiyor. Bu bakımdan su tahliye kanallarına bakmanızı öneririm.

Çevrimdışı gkhnoguz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2015, 00:47:42 »
eyvallah peki bu kanallardan giriyor olsa sadece sol tarafın ıslanıyor olması garip olmaz mı... yyyarın sırasıyla göstericem bakalım kalorıfer giderini senin dediğini ve stoplardan mı diye hepsini göstereceğim

Çevrimdışı silver_line

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2015, 15:56:27 »
Gemiş olsun. Kuruması için zemine yarım parmak kalınlığında pirinç (pilavlık pirinç) serip üzerine gazete kağıdı serip bir iki gün bırakın nemi alsın. Ön tarafları bilmem ama arka tarafa benimde su girmişti. Su giren yeri buldum. Arka stopların altından devam eden keçeli bagaj kaplamasını çıkartın. Yine stoplarla aynı hizada zemide sağ ve solda iki adet delik var. Zamanla onların kauçuk lastikleri yıpranıp delinip düşebiliyor. Ve lastik döndükçe suyu oraya atar. O deliklerin lastiklerini kontrol edin. Parça şu:

http://image5.sahibinden.com/photos/74/53/15/198745315arh.jpg
Efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir...