Gönderen Konu: Bora Mk4 Murano Kırmızısı...SATILDI...  (Okunma sayısı 35505 defa)

Çevrimdışı VosWoscu06

• I Love Germany Style Mk4 Bora...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bora Mk4 Murano Kırmızısı...Güncel.(Photoshop Modifiyesi..)
« Yanıtla #84 : 01 Mart 2012, 20:27:20 »
tüpte yapıyosa lpg enjektörü . benzinde yapıyosa çok alternatif var ..
Abi tüpte yapıyodu bize gaz ayarındandır dediler bizde marka tartarini onun için tartarininin servisine götürdük adam yapıyom diye iğice içine ....tı sonra benzindede yapmaya başladı servisin içindeyken babamda bi sinirle çıktı servisten işte sonra bide abgas werkstat diye bi yazı felanda çıkmaya başladı ondan sonra başka bi adama götürdük o bi ayar yaptı yazıyı felan sildi araba benzinde yapmamaya başladı şu aralar rahatız ama sabahları soğukken zor ısınıyo aynı sende eskiden olduğu gibi direksiyonu çevirince ısınmış bile osa stop edecekmiş gibi felan oluyo napmak lazım yardımcı lursan sevinirim olmazsa özelden görüşeim.. :-[

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 01 Mart 2012, 20:38:48 »
boğaz kelebeği dicem ama derken bile miğdem bulanıyo bıktım bu parçadan ya  :o
direksiyon basınç müşürü demişti bi arkadaş siteden ama sndeki gibi bi arıza yazısı çıkmadı bende sitede arama yap bakalım o arıza ne anlama geliyor. ama bujilere baktır derim ben değiştirmende fayda var çok bişi tutmaz zaten sonra boğaz kelebeğini iyi bilen birine temizlet adaptasyon yaptır şimdilik maliyeti en ucuz çözümler bunlar sorun çözülmezse sonra direksiyon basınç pompası mı müşürü mü öyle bişey varmış bende tam bilmiyorum burdan bi arkadaş o parcaya baktır bi demişti . ama lpg de yapıyorsa sadece lpg enjektörü geliyo aklıma.
ben tüpü takan ustayla kafa kafaya geldim ya inatlaşmaktan enjektör cortladı diyorum ondan değildir o diyo daha önce başıma geldi aç enjektörlere bak dedim açtı baktı hiiç sesini çıkarmıyo noldu dedim enjektörlermiş dedi değiştir dedim garantiden değiştirdim beş kuruş da vermedim snde sakın öyle bi durumda para verme enjektör dahil hepsi garantili ben bi kere başka lpg ciye verdim 80 lira sonra aklım başıma geldi sna da olursa aklında bulunsun..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 01 Mart 2012, 20:43:27 »
boğaz kelebeği dicem ama derken bile miğdem bulanıyo bıktım bu parçadan ya  :o
direksiyon basınç müşürü demişti bi arkadaş siteden ama sndeki gibi bi arıza yazısı çıkmadı bende sitede arama yap bakalım o arıza ne anlama geliyor. ama bujilere baktır derim ben değiştirmende fayda var çok bişi tutmaz zaten sonra boğaz kelebeğini iyi bilen birine temizlet adaptasyon yaptır şimdilik maliyeti en ucuz çözümler bunlar sorun çözülmezse sonra direksiyon basınç pompası mı müşürü mü öyle bişey varmış bende tam bilmiyorum burdan bi arkadaş o parcaya baktır bi demişti . ama lpg de yapıyorsa sadece lpg enjektörü geliyo aklıma.
ben tüpü takan ustayla kafa kafaya geldim ya inatlaşmaktan enjektör cortladı diyorum ondan değildir o diyo daha önce başıma geldi aç enjektörlere bak dedim açtı baktı hiiç sesini çıkarmıyo noldu dedim enjektörlermiş dedi değiştir dedim garantiden değiştirdim beş kuruş da vermedim snde sakın öyle bi durumda para verme enjektör dahil hepsi garantili ben bi kere başka lpg ciye verdim 80 lira sonra aklım başıma geldi sna da olursa aklında bulunsun..
Abi boğaz kelebeğini benden önceki sahibi değiştirmiş fakat bi işe yaramamış hala devam ediyo ama yinede benim bi temizletmem lazım bu arada abgas werkstat yazısı büyük ihtimalle gazdan dolayı oluyomuş hani bana şey dedler lpg den kaynaklanabiliyo dediler telefex, prins gibi markayla dğiştir tüpü diyorlar ama son çare onuda deniyecem çünkü arabamı çok seviyorum napiim. :sevgi: bu arada senn lpg nin markası ney.. ???

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 01 Mart 2012, 20:46:28 »
zavoli .
biraderim lpgnin markası önemli değil ustası taksın isterse atiker olsun farketmezz.
sen onu iyi bi ustaya göster belki borulardan biri biyere sıkışmıştır gaz yetersiz geliyodur. sen iyisi mi usta bi ustaya göster :D

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 01 Mart 2012, 20:54:54 »
zavoli .
biraderim lpgnin markası önemli değil ustası taksın isterse atiker olsun farketmezz.
sen onu iyi bi ustaya göster belki borulardan biri biyere sıkışmıştır gaz yetersiz geliyodur. sen iyisi mi usta bi ustaya göster :D
Aynen abi bi ustaya götürüp şöyle bi tepeden tırnağa kadar baktrıyım diyorum ah keşke 1.9 tdi 6vites 130 luk denk gelseydide ondan alabilseydim hasta oluyorum yaa onlara.. :sevgi: Neredeyse şu an bulsam bi tane benim araban renginde ama benim aracın ayarında şöyle temizinden hemen alırım yaa kafam bozuluyo... >:(
« Son Düzenleme: 01 Mart 2012, 20:56:08 Gönderen: VosWoscu06 »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 01 Mart 2012, 21:35:00 »
antalyada var bı tane grı 130 luk 6 ılerı 28kusur mılyar ıstıyo sahıbı ama makıne cok guzel ya sıradan bı bora gıbı duruyor dısardan ama harıka bısey yanlız snn arabanın rengınde hıc gormedım bn denk gelırse bnde almayı dusunuyorum.

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 02 Mart 2012, 20:15:49 »
antalyada var bı tane grı 130 luk 6 ılerı 28kusur mılyar ıstıyo sahıbı ama makıne cok guzel ya sıradan bı bora gıbı duruyor dısardan ama harıka bısey yanlız snn arabanın rengınde hıc gormedım bn denk gelırse bnde almayı dusunuyorum.
Ben gördüm ama 6 ileri değildi sanırım abi..ah bide sanruflu denk gelecek ki..tmm o  zaman[ :tamamdir/b]

Çevrimdışı m1s1r

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 02 Mart 2012, 22:39:16 »
Benim aracta murano kirmizisi cok seviyorum bu rengi senin araca super masaALLAH

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 03 Mart 2012, 10:48:21 »
Benim aracta murano kirmizisi cok seviyorum bu rengi senin araca super masaALLAH
Saol abcim teşekkür ediyorum.. :sevgi: evet rengini bende çok seviyorum :D hatta aracı sırf rengi yüzünden aldm diyebilirim... :sevgi:
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 10:48:53 Gönderen: VosWoscu06 »

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 03 Mart 2012, 17:30:47 »
Hani arabayı önden ve arkadan baskı yapsan suyu akacak gibi duruyor  :) Tabi Allah korusun

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 03 Mart 2012, 17:34:45 »
Hani arabayı önden ve arkadan baskı yapsan suyu akacak gibi duruyor  :) Tabi Allah korusun
Yani hoş olmamış mı kardeş.. :-\

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 03 Mart 2012, 17:53:58 »
maşallahhh  :tamamdir
quattro

Çevrimdışı VosWoscu06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 03 Mart 2012, 21:39:32 »
maşallahhh  :tamamdir
Saol abicim :sevgi: senin aracınnda Maşallah'ı var bu arada.. :sevgi: :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 04 Mart 2012, 01:01:58 »
Yani hoş olmamış mı kardeş.. :-\
Övdüm kardeşim daha ne olsun :)