Gönderen Konu: otomatik aracım çok yakıyor. hangi lpg taktırmalıyım.?  (Okunma sayısı 14274 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: otomatik aracım çok yakıyor. hangi lpg taktırmalıyım.?
« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2011, 11:36:35 »
evet o topiğede yazdım kg ler aynı değilmiş her aracın galiba ben şanslıyım stepnemde hep garajda duruyo zaten arabaya koymuyorum ordanda bi avantajım var  :saskin: bu arada şimdi kataloguna baktım katalogta Otomatik vitesin ağırlığı 1127kg yazıyor :)adobe formatında olduğu için ekleyemiyorum adobe dosyasından image hale nası ceviririm bilen varsa koyabilirim fabrika katalog verilerini
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 11:38:04 Gönderen: rene »

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 12 Haziran 2011, 11:40:46 »
evet o topiğede yazdım kg ler aynı değilmiş her aracın galiba ben şanslıyım stepnemde hep garajda duruyo zaten arabaya koymuyorum ordanda bi avantajım var  :saskin: bu arada şimdi kataloguna baktım katalogta Otomatik vitesin ağırlığı 1127kg yazıyor :)adobe formatında olduğu için ekleyemiyorum adobe dosyasından image hale nası ceviririm bilen varsa koyabilirim fabrika katalog verilerini
printscreen yapıp, paintde düzenliyip kaydet :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2011, 11:47:51 »

valla eklemeye çalıştım katalog verilerini aynısını yaptım ama beceremedim galiba en baştaki link yazanı kopyalayıp eklemıyomuyduk mesaja ?

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 12:12:22 Gönderen: rene »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Haziran 2011, 11:52:07 »
vermiş olduğum katolog değerlerinin altında baz model içindir otomatik olursa 30kg eklenir diye not var onu atlamıyalım :)

Çevrimdışı timuçin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 13 Haziran 2011, 21:24:26 »
konu çok değişti. arkadaşlar ben bu voltranıadam edemezmiyim. ne yapmam lazım. enjektörleri temizletsem yada değiştirsem (filtre geçenlerde değişti) çözüm bulamazmıyım.