Gönderen Konu: Restore (cabriolet)  (Okunma sayısı 43794 defa)

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Ynt: Restore (cabriolet)
« Yanıtla #28 : 21 Ekim 2010, 23:53:33 »
Kolay gelsin.Bu tarz el emeğiyle yapılan projelere bayılıyorum.Tenteyi Almanyadan getirtmeyip kendiniz yapmanız süper bir şey tekrardan kolay gelsin.:)
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 22 Ekim 2010, 00:17:00 »
keyfi orda zaten uğraştıkça kıymetleniyor  ;)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 22 Ekim 2010, 01:07:49 »
ne kadar tuttu döşemeci parası :D

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 22 Ekim 2010, 01:10:45 »
döşemeci benim arkadaşım o yüzden sadece malzeme parasını alıyo benden ama normalde 4000e yakın bi maliyet tenteye 1200-1500 civarıda izole ve iç döşemeye istiyolar ama ustalıkta üstlerine yoktur hele bi yaşlı ustamız varki inanamazsınız yaptıklarına çok iddalılar yani :)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 22 Ekim 2010, 10:01:22 »
Kaan Çok güzel Ben gelirim senin o döşemeciye ufak işlerim var hallederiz inşlhh.. :)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 22 Ekim 2010, 10:29:41 »
Kolay gelsin.
Bilmiyorum malzeme vs kaça patlıyo bu iş sana buda başka arkadaşlar için bir fikir olsun.

Verdeck Golf I Cabrio, Stoff, neu, schwarz bei eBay.de: Karosserieteile (endet  30.10.10 23:48:56 MESZ)

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Ekim 2010, 11:28:50 »
Bez tenteler çok iyi ama diğerlerine göre daha dayanıksın görünüm izole bakmından be tenteler dayanıklılık bakımından suni deri ve naylon türü olanlar süper  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Ekim 2010, 12:18:01 »
çok kaliteli bi malzeme bulduk gökhan bmw lerde kullanılan bi branda yanmıyor dikiş yerlerinden uzamıyor ama birazda pahalı tabi :D suni deri dediklerin en ucuz olan malzeme genelde hazır olanları ondan ama çok dayanıksız ve yanmaya müsaitler..

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Ekim 2010, 12:18:41 »
Kaan Çok güzel Ben gelirim senin o döşemeciye ufak işlerim var hallederiz inşlhh.. :)
ne zaman istersen kardeşim  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Ekim 2010, 17:53:59 »
Allah Allah merak ettim bu maddeyi numunesini gönder ellemem lazım neymiş bu tür tentenin adı geçenlerde E46 Cabrio'nun tentesine dokundum mükemmel ama dediğim gibi bez tente çok sıkı ve izoleli elini sürüyorsun kaymıyor bile ama sanki suyu emebilirmiş gibi duruyo  :) Harbiden bulduğun maddenin adı nedir ?

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Ekim 2010, 20:58:26 »
bende bu ay baslıyorum tenteye sıfırdan komple yapıcaz sızın yaptıgınız gıbı fıyatı da anlastım 650 tl ye yapıyor ıscılık almayacak gıbı bızım usta da adam kımseye bırsey yapmıyor cok aksı bı ınsan ama bnı nasıl kabul ettı bılmıyorum bıraz muhabbetten sonra da ıscılıgı cok az alıcam dedı ıyıce sasırdım dogrusu :) kı bnm gıbı dovmelı kupelı adamın ıslerını kabul ettı bu aksı adam ama sagolsun ondan baskası da yapamazdı edırnede en ıyı dosemecı o

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Ekim 2010, 22:03:44 »
bende bu ay baslıyorum tenteye sıfırdan komple yapıcaz sızın yaptıgınız gıbı fıyatı da anlastım 650 tl ye yapıyor ıscılık almayacak gıbı bızım usta da adam kımseye bırsey yapmıyor cok aksı bı ınsan ama bnı nasıl kabul ettı bılmıyorum bıraz muhabbetten sonra da ıscılıgı cok az alıcam dedı ıyıce sasırdım dogrusu :) kı bnm gıbı dovmelı kupelı adamın ıslerını kabul ettı bu aksı adam ama sagolsun ondan baskası da yapamazdı edırnede en ıyı dosemecı o
650TL'ye aslında orjinalini getirtmek daha mantıklı değil mi  ???

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 22 Ekim 2010, 22:19:30 »
650 tl ye alınan malzemenin kalitesi ne olur bilmem tabi kelepir falan bulunmadıysa...
gökhan su falan emmiyo benim üzerinden söktüğümde orjinaldi su emmiyodu ama 30 senelikti tabi yıpranmıştı orjinaldi şuan aldığımız Z4 ve 3 kasalarım malzemesi fiyatıda 1200 tl yi buldu iç derisi ve keçesiyle

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 22 Ekim 2010, 22:57:34 »
650 tl ye alınan malzemenin kalitesi ne olur bilmem tabi kelepir falan bulunmadıysa...
gökhan su falan emmiyo benim üzerinden söktüğümde orjinaldi su emmiyodu ama 30 senelikti tabi yıpranmıştı orjinaldi şuan aldığımız Z4 ve 3 kasalarım malzemesi fiyatıda 1200 tl yi buldu iç derisi ve keçesiyle
Komple  montaj dahil sana kaça patladı ?