Gönderen Konu: GOLF MK1 CABRİO KARMAN EDİTİON ARACIM :)  (Okunma sayısı 23149 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: GOLF MK1 CABRİO KARMAN EDİTİON ARACIM :)
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2011, 23:55:21 »
:) Vallahi haklısın yarın arabayı çıkartacağım maslakta bir abim var onun yanına gidip ön yayları değiştireceğim burunu havada oda hoşuma gitmiyor birde arka fren kampana balata ve merkezleri yenileyeceğim muhayenede değerler düşük çıktığı için ağır kusurlu olarka kaldı tekrar için onları yenilemem gerekiyor geri kalan far ayarı dahil kusur çıkmadı bu arada yeni resimlerini çekerim :) jantlarıda polisaja verdim haftasonu hazır oalcakalr yeni lastiklerinide alıp bir an önce takmak isityorum :)
Aslında jantlar değişse daha mı iyi olur ne  ::) Ama foto istiyoruz abi yani şahsen ben istiyorum  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Mart 2011, 01:01:44 »
bencede ats yada bbs rs gökhanla bunu tartısıyoruz son 2 gundur ımkann varsa cabbye koy bbs rs bızde bır bakalım nasıl oluyor mukemmel mı yoksa mukemmel otesı mı ? :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 15 Mart 2011, 01:16:22 »
İlla onlarada gerek yok  5 kollu düzgün bir jant bile olabilir ama bunlar olmasın  :(

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 15 Mart 2011, 01:17:47 »
bence nakıt sıkıntısı yoksa bbs rs olabılır gercı zevk meselesı ama en cok onlar yakısıyor ya :/

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 15 Mart 2011, 13:31:38 »
Bendede BETA teyp var ancak hangısıne ait bilnmiyorum tahmını golf 2 yada 3 osla gerek cunku benım mk1 uzerındeydı ve cerceveden taşıyordu bırazcık ihityacı olan olursa satabılrım
dostum sende teyp varmıs ya beta golf 2 için, resmini görebilir mym ?

Çevrimdışı gurcan

• GOLF MK1 KARMAN CABRİO....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 21 Mart 2011, 20:16:23 »
Arkadaşlar yoğun bir bakım haftasından sonra aracım tamamlandı arak kampana, balatalar ve merkezler sıfırlandı sonra ön takımda direkisyon kutusu , rot kolalrı , akıs körükleri ,ön amortisör yayları bujiler enjektörler ( bosh marka ) filtreler yağı komple değiştirildi ,alt marşpiyeldeki çita söküldü ve kaliteli pütür ile orijina lmat siyah rengine boyandıktans sonra nikel çıta temizlendi ve yerine monte edildi . Bu arada satın almış olduğum jantarı prese ordan polisaja yolladım vede geldikten sonra onları bir takım lassa gt  serisi 195x60x13 lastiklerle giydirdim.DÜN  muhayeneden tamamiyle kusursuz olarak far ayarı dahil geçti bugün ruhsatını aldım ve detaylı temizliği yapıldı :) az önce eve gelebildim gecede olsa garajda bir ikiz poz çekip sizlerel paylaşmak istedim uamrım beğenirsiniz :) Tek eksizk ön al spoyler kaldı şimdilik :)

« Son Düzenleme: 21 Mart 2011, 20:21:15 Gönderen: gurcan »

Çevrimdışı gurcan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 21 Mart 2011, 20:19:14 »

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 21 Mart 2011, 20:32:54 »
 ;)hadi hayırlısı olsun abi tekrardan artık ufak eksiklikler ve ekstra olucak şeyleri de sıralarsın yavaş yavaş :tamamdir

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 21 Mart 2011, 21:21:08 »
hayırlı olsun ya ıcım gıttı harbıden bı kredı beklıyorum cıkarsa sana rakıp olucam bak ona gore :)) yaşasın cabrıoletttt :)

Çevrimdışı gurcan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 21 Mart 2011, 21:28:25 »
Teşekkürler vallahi 6 sene volkswagen uzak kalmanın ne kadar acı olduğunu ona yeniden kavuşunca anladım artı kgarajımda çok sevdiğim iki aracım var biri golf mk1 ki bu hem 1.8 gti motorlu ve kabrio diğer aracımda Anadol stc-16 her ikisde benım için özel araçlar :)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Mart 2011, 04:24:58 »
stc 16 da mukemmel gercekten ve cok nadıde bır parca ama mk1 o apayrı bır dunya :) oyle dı mı ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 22 Mart 2011, 11:06:21 »
Maşallah Gürcan abi imrenerek bakıyorum gerçekten çok iyi iş çıkartıyorsun  :sevgi: Bu arada bence bijonları mat siyah yap daha bi bütünlük oluyo  :tamamdir İnş. buluşmada görücem bu canavarı  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 22 Mart 2011, 12:16:26 »
Bu arada Gürcan abi lastik ebatların kaç yanakaları biraz kalın geldide ?

Çevrimdışı gurcan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 22 Mart 2011, 20:34:08 »
Efet özellikle öle seçtim hem dolgun hemde konforlu olsun istedim o yuzden 195 x 60 x 13 aldım yanı 55 yanak olabilirid ama gerek duymadım :)