Gönderen Konu: Silecek Suyu Deposu Motoru  (Okunma sayısı 4715 defa)

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
Silecek Suyu Deposu Motoru
« : 26 Şubat 2012, 16:33:41 »
 Arkadaşlar 2 gündür silecek suyum boşalıyor dolduruyorum tekrar ancak yine akıyor altında su brikintisi olupuyor sürekli sanaiye gittim motoru arıza yapmış olabilir dediler sizin bilginiz varmı yada başınıza geldimi..

Bu parça fiyatı konusunda bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Ynt: Silecek Suyu Deposu Motoru
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2012, 22:35:19 »
Arkadaşlar 2 gündür silecek suyum boşalıyor dolduruyorum tekrar ancak yine akıyor altında su brikintisi olupuyor sürekli sanaiye gittim motoru arıza yapmış olabilir dediler sizin bilginiz varmı yada başınıza geldimi..

Bu parça fiyatı konusunda bilgisi olan var mı ?

Su eksilmesi konusunda bişey diyemicem, bi delik vardır akıyordur. Ama fiskiye motoru hakkında şunu belirteyim. Daha önce benim motor fiskiyesi de çalışmadı, halbuki ıslannmış o nedenle çalışmamış...motora bağlı olan fişi çıkar içini güzelce bi kurut. Su ilave ederken oraya su döktü isen çalışmıyor fiskiye. Bana da değişecek demişlerdi, iyice kuruttum tekrar çalıştı. Suyu tamamlarken de yandaki motor üzerine dökülmemesine dikkat et. Sende de böyle bir durum oluşmuş olabilir. Bi dene istersen

Çevrimdışı MANKEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2012, 22:46:23 »
Bende arabamı ılk alınca eksıltıyordu kullanmadıgım halde silecek suyunun deposunun yanında boruları var ek yerlerı falan var onlara bakın ıstersenız benımkı ordan gevsemıs ondan akıtıyomus kendım hallettım.motorada gelınce su olsada olmasada calıstıgı bellı olur yanıp yanmadıgını sızde anlarsınız.

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 01:52:43 »
bende de vardı böyle bi sorun su eksiltiyodu ve basmıyodu su . kaputun altında siyah plastik kapaklar var fıskiyenin hemen altında. orda boru çıkmış onu sıkıştırdı usta halloldu. bende motordan süpheleniyodum.  istersen bi kontrol ettir orayı
 .

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2012, 16:44:07 »
Ben ilk zamanlar hatalı kullanım sonucu yakmıştım o motoru  ;D Motordan kaçak olmaz. Motor bozuksa hiç püskürtmez. Borularda ya da bağlantıda sıkıntı vardır.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil