Gönderen Konu: yeni bir araba karabükten cektigim resimler  (Okunma sayısı 10232 defa)

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeni bir araba karabükten cektigim resimler
« Yanıtla #14 : 07 Ekim 2007, 03:03:34 »
tamam yanlış anlamışım
senin ve benim adıma sevindim.beni tanımanı tavsiye ederim.bu kesinlikle tehtid olarak algılamamanı umuyorum.beni sevmediğini çok iyi anlıyorum.kimse kimseyi sevmek zorunda değil muhakkkak.ama şunuda bilmek gerekir: SEVGİDE ÖZGÜRLÜK SAYGIDA MECBURİYET VARDIR.birbirimizi daha tanımamız dileğiyle..sana beni tanıman için sonsuz denemeler dilerim.gün olur aynalarımız yan yana geldiğinde birbirimize nefret değil heyecanla bakabilelim.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Ekim 2007, 03:14:27 »
Böyle güzel ve otomobilleri hakkında bilgi dolu insanların olduğu bir forumda bu tür tartışmalar hiç hoş olmuyor.

...

Çevrimdışı nsshakernc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Ekim 2007, 10:47:16 »
Valla hiç hoşuma gitmedi.O güzelim golf bu hallerde yazık vallahi ne diyim.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Ekim 2007, 11:28:05 »
senin ve benim adıma sevindim.beni tanımanı tavsiye ederim.bu kesinlikle tehtid olarak algılamamanı umuyorum.beni sevmediğini çok iyi anlıyorum.kimse kimseyi sevmek zorunda değil muhakkkak.ama şunuda bilmek gerekir: SEVGİDE ÖZGÜRLÜK SAYGIDA MECBURİYET VARDIR.birbirimizi daha tanımamız dileğiyle..sana beni tanıman için sonsuz denemeler dilerim.gün olur aynalarımız yan yana geldiğinde birbirimize nefret değil heyecanla bakabilelim.

Kesinlikle Tuna ABiye katılıyorum...

Gereksiz dargınlıklar olmasın arkadaşlar kimse kimseyi itmek dışlamak,korkutmak,üzmek için burda değil...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Ekim 2007, 11:31:16 »
Bu da benden bi tane, Satılık yazıyodu camında...

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Ekim 2007, 12:15:43 »
eralp abi bu arabayı iyi biliyorum binip gezmişliğim de wardır...bizdede bi tane golf 1 cabrio var yakında eklerim resimlerini elalem araba görür  ;)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Ekim 2007, 16:03:29 »
eralp abi bu arabayı iyi biliyorum binip gezmişliğim de wardır...bizdede bi tane golf 1 cabrio var yakında eklerim resimlerini elalem araba görür  ;)

Vallaha önden fena değil ama arka içler acısı bu cihazda,yandaki çürüklerden bahsetmiyecem zaten. Öyle önü hoşuma gidince çekmiştim...

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Ekim 2007, 19:02:31 »
Resmi yollanan Golf tamamiyle zevke göre yapılmış belli. Bendede o tarz bir heves vardı, herkeste olur, özellikle ilk aracı olanların. Arkadaki kanat güzel duruyor, ancak body kit araç ile aynı renk olursa daha güzel olacaktır  ;) Allah kaza vermesin.

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #22 : 07 Ekim 2007, 20:26:20 »
bakın arkadaşlar bişi sölemek istiyorum
yorumlarınız ii veya kötü ona bişi demiyorum benim arabada yaptığım çalışmalarada laf attınız ama
unuttuğunuz birşey var
herkesin zevki ve rengi farklıdır  bilmem anlatabildimmi   >:(

Evt kendi lafındada cevabını veriyorsun zevkler ve renkler tartışılmaz ve herkez yorumunu karşısındakini kırmadan yapmak zorunda... Madem aracını burda gösteriyorsun herkez bir yorum yapacak amaçta bu değilmi zatan... Yapılan yorumlardan belki senin kafana yatan kısımları alıcaksın hoşuna gitmeyenleride uygulamayacaksın ...  Kötüye kötü iyiye iyi demeden sonra paylaşımın amacı nedir nerde kaldı dürüstlük... Ben şahsen senin aracı görmedim ve her araca uygulanan bir body kit uyguladıysan hoşuma gitmedi güzel değil demek hakkım gibi geliyor...  Kaldıki benim aracımda burda sergileniyor ve herkez bana şunu böyle yap bunu böyle yap diyor ve benim hoşuma gidiyor.... Çoğunluğun sesi herzaman iyidir.. :D

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #23 : 07 Ekim 2007, 20:39:31 »
Bu da benden bi tane, Satılık yazıyodu camında...

Ön karlık hoş durmuş ama jantlar ve arka spoiler kuş serisi aracı hiç göstermemiş.. Ama renk metalik gri olduğundan kapatıyor kötü görünümü...

Çevrimdışı semihyalin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Ekim 2007, 21:13:21 »
ya sındı arkadaslar yanı zevkler renkler tartısılmaz kesınlıkle ama su varkı arabaya uyacak ve onu durdugu yerde veya trafıkteyken bır bakan 1000 defadaha bakmalı ona gore secımde ozen gosterılmelı yan etek ve tamponlar hıc uygun degıl ruzgarlık evet cok guzel sozde c1 c2 lerde kullanılıyormus oyle dedıler

arkadaslar burası forum sıtesı ve yardımlasma paylasma tartısma olucak olmadan olmaz bılıyorsunuzkı anbı evı paylastıgın annenlede veya babanla hatta esın veya cocuklarınla bıle tartısıyorsunuz yanı ailede yasanan olaylar buradada yasanır BİZ BİR AİLEYİZ dedilmi
VW GOLF R 32

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Ekim 2007, 23:46:11 »
Otomobiller ucuz... Bilmeyen sahipleri özellikle arakadaş çevresinde...( otomobil konusunda bilgisiz ) eski araba olm az makyajla...şuraya fiber buraya bilmemne...takalım nefis olur vs

eee tabi vatandaş gaza geliyor eski arabanın arkadaşları tarafından hakir görülmesi ile...
sanayide...muzaffer usta buna napabiliriz sorusu ile film kopuyor...

Golf GTi veya C farkeden birşey yok...Ucuza aldık manitalara, gazcılara beğendirelim diye bu hallere getiriyorlar.

Şimid zevk diyorsunuz...Bu adama almanya da yapılmış dışı orjinal yerlerde bitane Porsche jantlı mk1 GTi göstediğinizde dibi düşüyor. Ben de Cupra var. Öyle insan tanıyorum bu arabayı benden alsa 20 inch krom jant takıp tamponları polyester ile değiştirecek.

Eski otomobili o yılların çizgisini sevdiği için almıyorlar...
Aldıkları tomobillerin, otomobil tarihindeki önemini bilimp avrupada bu otomobil için nasıl uygulamalar yapılmış bilmiyorlar, merak ta etmiyorlar. Harcadıkları paraya otmobili standarta çevirseler 2. elde de daha fazla para edecek çünkü meraklıları peşine düşecek. Nafile.

Saygı duymak lazım emeğe, ustanın emeğine tabi saygı, yaptıranın harcadığı paraya ve arabaya yaptıklarına yazık ama.
...

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Ekim 2007, 23:49:28 »
Saygı duymak lazım emeğe, ustanın emeğine tabi saygı, yaptıranın harcadığı paraya ve arabaya yaptıklarına yazık ama.

Tabiki, sonuçta yakışmayan parçalarda bile bir emek, uğraş oluyor. Ne olursa olsun, onun hakkı zaten yenmez. O konuda haklısın  ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Ekim 2007, 23:50:30 »
Otomobiller ucuz... Bilmeyen sahipleri özellikle arakadaş çevresinde...( otomobil konusunda bilgisiz ) eski araba olm az makyajla...şuraya fiber buraya bilmemne...takalım nefis olur vs

eee tabi vatandaş gaza geliyor eski arabanın arkadaşları tarafından hakir görülmesi ile...
sanayide...muzaffer usta buna napabiliriz sorusu ile film kopuyor...

Golf GTi veya C farkeden birşey yok...Ucuza aldık manitalara, gazcılara beğendirelim diye bu hallere getiriyorlar.

Şimid zevk diyorsunuz...Bu adama almanya da yapılmış dışı orjinal yerlerde bitane Porsche jantlı mk1 GTi göstediğinizde dibi düşüyor. Ben de Cupra var. Öyle insan tanıyorum bu arabayı benden alsa 20 inch krom jant takıp tamponları polyester ile değiştirecek.

Eski otomobili o yılların çizgisini sevdiği için almıyorlar...
Aldıkları tomobillerin, otomobil tarihindeki önemini bilimp avrupada bu otomobil için nasıl uygulamalar yapılmış bilmiyorlar, merak ta etmiyorlar. Harcadıkları paraya otmobili standarta çevirseler 2. elde de daha fazla para edecek çünkü meraklıları peşine düşecek. Nafile.

+1 çok güzel açıklama teşekkürler.. :tamamdir