Gönderen Konu: Kalerüfer düğmesi sorunu.  (Okunma sayısı 4167 defa)

Çevrimdışı carli

• Profili Görüntüle
Kalerüfer düğmesi sorunu.
« : 23 Ekim 2011, 22:10:48 »
Selamlar,
Havanin cama , on konsola yada ayaklara gelmesini saglayan kalerufer dugmesi cam kismina cevrilirken arada kaliyor ve bugu icin cam kismini kullanamiyorum. Saniyorum bir yere birseyler takildi gibi. Sizce nereden ne sekilde kontrol edebilirim, Sadece benim yapabilecegim birseymi?
Yorum ve onerisi olan varmi?

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
Ynt: Kalerüfer düğmesi sorunu.
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2011, 00:08:40 »
SELAM ARACIN 6N1 POLO İSE KÜLTABLASINI ÇIKAR VE CAM DÜĞMELERİNİN OLDUĞU PANELİ YUKARI DOĞRU HAFİF OYNAT KALORİFER DÜĞMELERİNİN OLDUĞU DIŞ  PANEL KENDİNİ DIŞARI ATICAKTIR DİKKATLİ GENE O PANELİDE ÇIKART TIRNAKLARI ZORLAMADAN SONRA CAM AÇMA DÜĞMELERİNİN OLDUĞU PANEL VE KALORİFER DÜĞMELERİNİN OLDUĞU İÇ PANELİN ORDA VİDALAR GÖRÜCEKSİN O VİDALARI ÇIKAR TOPLAM 6 TANE VİDA OLUCAK ONLARIDA SÖKTÜKTEN SONRA KALORİFER DÜĞMELERİNİN OLDUĞU PANELİ YUKARI AŞAŞĞI OYNATARAK YERİNDEN ÇIKARIP KENDİNE DOĞRU ÇEK ARKADA TELLER VAR KLAPELERİ OYNATAN ORALARDA SORUN VARDIR BEN İZMİTTEYİM HALLEDEMEZSEN  VE YAKINLARDAYSAN YARDIMCI OLURUM TEL 0 532 4099178
RedMercury

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2011, 22:22:49 »
benımde kalürüfer hız ayarını yapan (1-2-3-4 ) yazan dugme bozuldu takılıp duruyo sokup baktım bıraz deforme olmus uzerınde bı tırnak var elektrıgı ıleten onun kavıslı bı seklı var normalde ama bıraz oynanmıs ustunde daha onceden egıp bukmusler yanı takılıyoo sureklı bıraz daha zorlarsam sankı o metal parca kopacak gıbı nasıl bulabılırız aynısından varmısır parcıcılarda acaba.

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2011, 23:52:27 »
çıkmacılardan yada parçacılara bak biraz zor bulabilirsin gibi geliyor ama başka araçların kalorifer düğmelerinden de uydurabilirsin belki sonuçta bi çoğu hemen hemen aynı sistem
RedMercury

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2011, 00:05:02 »
Özellikle Seat'lara bi bak derim. Hemen hemen çoğu parçası polo ile aynı.

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2011, 18:45:18 »
nette bıraz arastırdım bulamadımm zaten cıkmacılara bakıcaz artık tsk lerr