Gönderen Konu: Kaporta Boya  (Okunma sayısı 5937 defa)

Çevrimdışı fethiyeli76

• Profili Görüntüle
Kaporta Boya
« : 26 Ağustos 2009, 14:41:46 »
Arkadaşlar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Arabamın muhtelif yerlerinde 15-20 kadar küçük göçük ve çizikler var. Çoğu sürtme va çakıl taşı çarpmasından dolayı. Öncelikle şunu söyleyeyim arabamı seviyorum ve arıza çıkarmazsa 3-4 sene daha kullanmayı düşünüyorum. Ancak bu şekilde kullanmak içime sinmiyor. Bu göçükleri düzelttirip bel altı fırın boya yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü göçükler aracımın farklı yerlerinde. Parça boya anlamsız kalacak.Yaptırayım mı yoksa böyle mi kullunayım?
Eğer boyatırsam ortalama ne kadara mal olur? Satarken değer kaybı 1000 TL yi geçer mi?

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
Ynt: Kaporta Boya
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2009, 16:26:47 »
98 model bir arabanın boyazsız olması yalnızca mucizedir. oyuzden bir deger kaybı olacağını sanmıyorum. tavan boyanmadıkça buyuk deger kayıpları yaşanmaz. (11 yaşında bir araba için)

Çevrimdışı HkN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2009, 17:11:07 »
bende katılıyorum  .. Resimlerini çekersen satarken yardımcı olur. En azından kazadan değilde bu ufak sorunlardan dolayı boyandı dersin

Çevrimdışı yokusasagi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2009, 17:23:03 »
Gözüne nasıl iyi gözükecek ve içine nasıl sinecakse öyle yaptır bence. Madem ki 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorsun ve ticaretini yapmayacaksın, istediğin gibi yap :)

Çevrimdışı fethiyeli76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2009, 18:00:29 »
Herkese teşekkür ederim.Ben de sizin gibi düşünüyordum ama karasızdım. Başka marka otomobil olsaydı ne boyatması öyle binerdim,baktım içime sinmiyor satardım. Ama VW bambaşka. Hani safkan arap veya ingiliz atları varya ona binmek gibi birşey bu.