Gönderen Konu: direksiyon simidine kılıf  (Okunma sayısı 26454 defa)

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
Ynt: direksiyon simidine kılıf
« Yanıtla #42 : 07 Temmuz 2011, 03:04:26 »
kilif ho$ durmuyor eger fikrimi sorarsan bence kaplattir.

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 07 Temmuz 2011, 08:02:31 »
hepsiburada sitesinden
   Direksiyon Kılıfları, Direksiyon Ãœrünleri, Direksiyon Kılıfları, Modacar, Dreamcar, Lüx , Carub, AutoCet, Automix, Carspeed, Skc, Sparco, BT Car
linkteki kılıfı aldım ve bende 1 saatin üzerinde bir çalışma ile ellerimle diktim :) bekleidğimden güzel oldu 1 defa iğneyi kırıdım oda benim hatamdı ve çok özenli ve sabırlı birisii seniz kesinlike oldukça güzel işler çıkarabilirisniz..ben oldukça memnunum.

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #44 : 07 Temmuz 2011, 22:25:56 »
dikerken iğneyi dikişlerden geçireceksin iğne kırılmaz hem hemde ip kafi gelir . üzerinde tarif ediyor zaten ve dikerken 1 dikiş atlayıp  bir dikeceksin. içten dışa doğru ben yaptım çok güzel oldu görenler benim yaptığıma inanmıyor ama ben yaptım  :D
 ama bir türlü fotosunu çekip burda paylaşmak nasip olmadı bugün çekip koyayım dedim makinanın jarjı bitti
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 08 Temmuz 2011, 09:01:44 »
beyaz bora 1958'den beri şu fotoyu koyamadın kardeş :) koy da bi foto görelim nası dikilmiş nasıl olmuş ben dikemedim bagaja attım duruyo :) gittim hazır gerçek deri bi kılıf aldım bu orj bora direksiyonları delikli delikli olyo ya aynı ondan buldum orjinal gibi oldu cok da güzel oturdu dşardan gören cok dikkatli bakmazsa kılıf oldugunu bile anlamıo cok kaba durmadı memnunum yani şimdilik öbür dikileni de attm bagaja artk öle druo :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 08 Temmuz 2011, 11:30:01 »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 08 Temmuz 2011, 11:59:18 »
kardeş bnm diktiğim de böyle oldu ama bnm hoşuma gitmedi lütfen yanlış anlama kastım sana deil ama ben biraz daha düz dursun potluk olmasın istiyorum yoksa bnm diktiğim de böyle durdu ama bnm hoşuma gitmedi ama sen sevdiysen kullanışı da güzelse sorun yok :)

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 08 Temmuz 2011, 12:51:51 »
o zman bir döşemiceye gidip diktirmek lazım tabiki  daha iyi olurdu orası kesin ama tekrar diksem daha düzgün yaparım öğrendim çünkü :))

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 08 Temmuz 2011, 14:52:44 »
valla bnm elimden hiç gelmiyo böyle işler dostum ya :)

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 09 Temmuz 2011, 15:29:07 »
kardeş bnm diktiğim de böyle oldu ama bnm hoşuma gitmedi lütfen yanlış anlama kastım sana deil ama ben biraz daha düz dursun potluk olmasın istiyorum yoksa bnm diktiğim de böyle durdu ama bnm hoşuma gitmedi ama sen sevdiysen kullanışı da güzelse sorun yok :)
benimkide aynı yukardaki foto gibi  oldu daha nolsun kardeş gayet güzel oldu hem kalın olmuyor böyle

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 09 Temmuz 2011, 15:30:13 »
o zman bir döşemiceye gidip diktirmek lazım tabiki  daha iyi olurdu orası kesin ama tekrar diksem daha düzgün yaparım öğrendim çünkü :))
güzel olmuş bende yaptım aynen böyle oldu

Çevrimdışı cengiz515

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 21 Temmuz 2011, 20:56:06 »
Ankara büyük sanayide 20 milyona süper kaplama yapıyorlar..Plastik bi malzemeyi ilacın içinde karıştırıp yumuşatıyorlar,direksiyona yapıştırıyorlar,çok da güzel oluyor..

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 31 Temmuz 2011, 18:41:24 »
işte fotolar
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2011, 18:43:39 Gönderen: beyazbora »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #54 : 22 Kasım 2011, 23:12:43 »
arkadaşlar sakın yanlış anlamayın ama kötü olmuş kendi yaptıklarınız  arabalarınız Bora ve Golf ben açıkçası şahine binsem yine bu şekilde bi direksiyonu kabul edemem yıpranmış şekliyle kullanın çok daha iyi bundan.güzel olmasını istiyorsanızda biraz paraya kıyıp deri yaptırmak lazım.

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 23 Kasım 2011, 00:45:25 »
arkadaşlar araçlarımıza kendi uygulamalarımızı yapmak apayrı bir zevk ama bu direksiyon kaplama olayı profesyonellik istiyor. Ben aracı aldığımda ilk olarak işinin ehlini araştırdım ve 100 liraya yaptırdım. Kendi yapan arkadaşların uygulamaları ile karşılaştırmayı buyurun siz yapın  :)
VW Sakarya Facebook Sayfası