Gönderen Konu: koltuk kılıfı  (Okunma sayısı 4876 defa)

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
koltuk kılıfı
« : 03 Nisan 2012, 12:36:53 »
99 polo hb için koltuk kılıfı aramaktayım, üzerine tam oturan siyah renk kılıf tavsiye edebilecek olan varmı? sitede eski bir konu vardı fakat linkler ölmüş...
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 12:42:10 Gönderen: frht »

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Ynt: koltuk kılıfı
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2012, 12:42:15 »
Aksesuarcılara bakman lazım...Polo kılıfı diye bir kılıf yoktur diye düşünüyorum.
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2012, 13:02:28 »
bulunduğum yerde pek aradığımı bulamıyorum bende netten sipariş yoluna gidiyorum, döşemecide uygun kılıf bulamadım, özel kaplama da 600 den başlıyor kalitesine göre çıkıyor gidiyor, internette polo classic kılıfları görüyorum, bunlar uyarmı acaba? yada universal kılıflar var bunlardan alıp uyduran kullanan varmı?
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 13:05:17 Gönderen: frht »

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2012, 13:51:51 »
valla universal kiliflar olur biraz ugrasirisin ama gerdirerk duzgunce takarsan guzel durabilir yanliz sana tavsiyem 30 40 tl lik lerden alma biraz daha kalitelilerden al ucuz olanlarin naylon icerigi fazla luyo yazin felaket terletiyo daha pamuksu olanlardan al

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2012, 15:11:09 »
bulunduğum yerde pek aradığımı bulamıyorum bende netten sipariş yoluna gidiyorum, döşemecide uygun kılıf bulamadım, özel kaplama da 600 den başlıyor kalitesine göre çıkıyor gidiyor, internette polo classic kılıfları görüyorum, bunlar uyarmı acaba? yada universal kılıflar var bunlardan alıp uyduran kullanan varmı?

valla universal kiliflar olur biraz ugrasirisin ama gerdirerk duzgunce takarsan guzel durabilir yanliz sana tavsiyem 30 40 tl lik lerden alma biraz daha kalitelilerden al ucuz olanlarin naylon icerigi fazla luyo yazin felaket terletiyo daha pamuksu olanlardan al

Polo klasik kılıfı uyar.Ayrıca Alperede katılıyorum zira yazın kızamık çıkarırsın  :)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2012, 16:21:18 »
kizamik olsa iyi direk pisik :D

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı nc212

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Nisan 2012, 10:26:52 »
merhaba ben unıversal kılıf aldım bel destekli ve ortopedik 130 tl ye sağolsun döşemeci orj gibi kesti biçti dikti cuk diye koltuklara oturdu çok güzel oldular kolçak olayına gelince ben koltuğa monte edilenden aldım 65 tl oda orj gibi duruyor bu kolçağı tavsiye ederim daha kullanışlı bence istersen burdan alıp gönderirim

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2012, 12:23:22 »
yardımınız için teşekkürler, ben üzerinde bardaklık olan ve kapağı açılıp içine birşeyler koyulabilen bir kolçak düşünüyorum, sizinkinin resmi varsa yada link gönderebilirmisiniz.

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #10 : 05 Nisan 2012, 21:20:49 »
merhaba ben unıversal kılıf aldım bel destekli ve ortopedik 130 tl ye sağolsun döşemeci orj gibi kesti biçti dikti cuk diye koltuklara oturdu çok güzel oldular kolçak olayına gelince ben koltuğa monte edilenden aldım 65 tl oda orj gibi duruyor bu kolçağı tavsiye ederim daha kullanışlı bence istersen burdan alıp gönderirim

Hocam bana birtane gönderebilirmisiniz nasıl bişey resmini çekebilirmisiniz?
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı nc212

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Nisan 2012, 00:12:21 »
merhaba yarın akşam üzeri resim eklerim  yoğunum da kusara bakmayın