Gönderen Konu: MKIII projesi  (Okunma sayısı 43164 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: MKIII projesi
« Yanıtla #42 : 06 Kasım 2009, 00:12:20 »
Güzel gidiyor maşallah..İmkanın varsa vento burun derim ön taraf çok sönük kalmış çünkü..Ayrıca stoplar ve jantlarda çok kapatmış aracı.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 06 Kasım 2009, 20:22:35 »
keşke komple sökseydin imkan warken...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 06 Kasım 2009, 22:13:52 »
Güzel gidiyor maşallah..İmkanın varsa vento burun derim ön taraf çok sönük kalmış çünkü..Ayrıca stoplar ve jantlarda çok kapatmış aracı.
Bu fikre bende katılıyorum özelliklede stoplar renkleri daha canlı mesela kristal stoplardan taksaydın ön tarafda logosuz panjur taktınmı daha güzel bir görünümü olucak helebi bitsinde proje ondan sonra başlarsın minik ayrıntılara başarılar.
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 07 Kasım 2009, 20:02:07 »
Alıntı
Maşallah proje sonunda gıcır gıcır bi plaka ister artık yada APP  Wink
çok teşekkürler.eksikler halen var.şimdi yeni koltuklarımızda gelicek.çıkmacıdan denk getşirdim onları monte edicem ;)
Alıntı
ön kısımda eksikler var tabiki zamanla onlarıda gidericem allahın izni ile ;)

Alıntı
keşke komple sökseydin imkan warken..
bende öle istiyordum ama maddiyat olarak biraz çok para istendi o yüzden kısmı uyguluma yaptım :(

Alıntı
Bu fikre bende katılıyorum özelliklede stoplar renkleri daha canlı mesela kristal stoplardan taksaydın ön tarafda logosuz panjur taktınmı daha güzel bir görünümü olucak helebi bitsinde proje ondan sonra başlarsın minik ayrıntılara başarılar.

aynen gökhan kardeşim adam akıllı yürür hale gelince sırası ile farlar stoplar ön karlık vs gibi görsel uygulumalara geçicem kısmetse.ama önceliği şu an yürüyen aksama verdim.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 08 Kasım 2009, 19:44:57 »

aynen gökhan kardeşim adam akıllı yürür hale gelince sırası ile farlar stoplar ön karlık vs gibi görsel uygulumalara geçicem kısmetse.ama önceliği şu an yürüyen aksama verdim.

Bencede abi onlar arka planda kalsın küçük detaylar olarak sonra onları halledersin ilk başta kaporta halloldu nede olsa yürüyen aksam  sonrada ayrıntılar ve aksesuarlar kolay gelsin  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 16 Aralık 2009, 21:14:48 »
güzel  çalışma  inşallah  iyi  bir  şey ortaya çıkacak

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 17 Aralık 2009, 01:56:45 »
tampon ve tum siyah yerleri arabanın rengi beyaza boyasanız bence harika olur
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Aralık 2009, 02:39:23 »
trabzondaki  beyaz  gti   da  güzeldi  satılmış  rasim tomarındı  satmış  ist la  güzel arabaydı golf 3 gti  beyaz

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 21 Aralık 2009, 18:41:00 »
uzun zamandır foto eklemiyordum ve forumdada yokdum.bari bir baç foto ekliyelim.bugün fuatın yanındaydım.araç lifte alınmış ve şanzıman inmişdi.2.vites sekromeçi söküülmş yenisi monte edilmişdi.volanı az bir şey sıyıran bitik debriyaj yenisi ile değişmek için sırasını bekliyordu.buyrun fotolar.

değişmesi gereken kalörüfer borusu.sanırım 1000 kez kaynak yemiş :D

HKS için bol bol yerimiz varmış yaaa :D

egzost borumuzda yıkılır yaani :D

şanzımanımız

bitmiş senkromeç :D

yenisi monte edilmiş senkromuz ;)

şimdilik bukadar arkadaşlar gerisi haftaya ancak :D

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 21 Aralık 2009, 18:42:13 »
evet arkadaşlar herkese say hello :D
bugün izinli günüm olduğu için direk fuatın yanına gittim.aracın son eksikleri vardı.ön koltuklar montajı vs gibi eksikler.sağolsun onları fuatla hallediverdik.birde güzelcene yıkadık ama daha çok işmiz var.kapı döşemelerinden bir kaçı takılmadı.lastikler ve jantlar değişicek.egzost borumuz yenilenicek.gırtlağına kadar dolu olan katalizör iptal olcak komple 60 lık boru ile son susturucu takılacak.helezonlar ve amartisörler değişcek.yani lafın kısası tam olarak bitmedi ama araç şu ana evin önünde.yenilenen debriyaj sisteminden sonra araç 3'e kadar sara sara gidiyor mubarek.buradan fuata sonsuz teşekkürler ederim.ayrıca ekibinede ve ustalamarımada ;)
buyrun bugünden bir kaç foto ile devam edelim ;)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #52 : 21 Aralık 2009, 19:02:41 »
Golf logosu orjinal yerinde daha güzel olur.
Tam konuyu okumadım sadece fotoğraflara baktım ama o kadar emeğe neden tamponlar boyasız. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 21 Aralık 2009, 19:34:30 »
Osman abi çok güzel bir yere deyindi logo çok sırıtmış orda, Serkan abi arka kapı orjinalinde öylemi bilmiyorum ama çok değişik duruyo neden?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 21 Aralık 2009, 21:34:17 »
Golf logosu orjinal yerinde daha güzel olur.
Tam konuyu okumadım sadece fotoğraflara baktım ama o kadar emeğe neden tamponlar boyasız. :)
valla o logoyu peder benden habersiz yapıştırmış deseme yalan sölemiş olmam.tamponlara gelince.tamponların üstü portakal kabuğu gibi.o yüzden onlara astar macun boya vs uygulama yapmak istemedik.eğer bulursam daha temiz boyalı bir çıkma tampon alır takarım diye düşünüyoru.şu an bütçem sıfıra indi zaten.bundan sonraki uygulamalar para oldukça olucak sanırım.

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 21 Aralık 2009, 21:34:48 »
Osman abi çok güzel bir yere deyindi logo çok sırıtmış orda, Serkan abi arka kapı orjinalinde öylemi bilmiyorum ama çok değişik duruyo neden?
hala hala nesi değişik geldi abicim.baktım baktım ama bende bir şey göremedim ama  :(