Gönderen Konu: Golf 4 Güneşlik + vites konsolu + Kalörifer hava ızgaraları yenileyin.  (Okunma sayısı 11484 defa)

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar resimlerdede göründüğü gibi güneşliklerim çok kötü duruyordu. sarı ve kahverengi lekeler oluşmuş,
Cifle sağlamca sürtmeme rağmen lekelerde bir değişiklik olmadı. güneşten, ısıdan vs. oluşan lekeler sanırım.

tek yapmanız gereken güneşlikleri söküp ilk önce resimdeki spray astar ile boyamak. daha sonrada istediğiniz renkteki spray boyayı alıp uygulamak.
Kolay gelsin...

Resimde gördüğünüz Spray Astarın markası Raymax'tır.

Raymaxın Isıya dayanıklı mat siyah boyası var. slikon bazlı bir boya ve astar atmanıza gerek kalmıyor.
ben vitesin bulunduğu yerdeki konsolu, teyibin sağ ve spolundaki çıtaları + Bu kalörifer hava peteklerini bi güzel temizledim, üzerine 800 zımpara geçtim boyadım. orjinalinden güzel oldu. boya çok kaliteli. boya olduğunu anlamanızın mümkünatı yok... Siyah olan barçaları bu boya ile boyayabilirsiniz...

Aşağıda boya biraz kötü görünmüş ama aslında öyle değil biraz tozluydu elimle sildim. fotoyu karanlıkta çektim flash patlayınca böyle göründü :)))))

Hava ızgaralarının yuvasını temizleye temizleye bitiremedim. içini iyice temizleyince yerine takacağım...

güneşliklerimin son hali alttaki gibi olacak

Birşeyin üzerine düşünce oluyormuş...
« Son Düzenleme: 15 Mart 2012, 23:09:55 Gönderen: akdenizli »
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Peki tavan döşemesi yanında sırıtmadı mı bu renk?

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Dostum döşemeyi orjinal kumaşı ve renginden yeni yaptırdım. zaten bu güneşliğinde bantlı bir kısmı vardı, onun altındaki renk, benim sıktığım renge çok yakın. ve bejin üstüne güzel gidiyor.

Hemen boyadıktan sonra çekmiştim resmi, şimdi rengi biraz daha açıldı ve oturdu. şu an çok şık duruyor.
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
bende yeni tavanı yaptırmıştım güneşlik sırıtıyordu. iyi oldu bu deneyelim bakalım kaybedeceğimiz bir şey olmaz sanırım.
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar, İlk önce şurada anlaşalım..
Boya plastiğe uygulanacaksa Astar şarttır. astar zaten benim elimde vardı. Henüz Boya almamıştım. astarda çok güzel kapattı diye boyamaktan vazgeçmiştim ama dün gittim Krem ile Bej arası bi Spray boya aldım. şimdi o güneşliklerin üzerinden bir geçtim ki 10 numara oldu. Resimlerini bu akşam çekipte koyayım ;)

Birde arkadaşlar. Raymaxın Isıya dayanıklı mat siyah boyası var. slikon bazlı bir boya ve astar atmanıza gerek kalmıyor.
ben vitesin bulunduğu yerdeki konsolu, teyibin sağ ve spolundaki çıtaları + Bu kalörifer hava peteklerini bi güzel temizledim, üzerine 800 zımpara geçtim boyadım. orjinalinden güzel oldu. boya çok kaliteli. boya olduğunu anlamanızın mümkünatı yok...
özellikle kalörifer petekleri beni deli ediyordu. içinde 1mm. kaplanmış yağlı bir pislik tabakası vardı. şu an içim çook rahat onlarında fotosunu koyayım ,
Saygılarımla...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
güzelmiş
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar resimler hazır ama yüklemek isterken aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum.
resim yükleme çalışmıyor...

Oops, something went wrong
(XML return failed)

Click here to try again

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Teşekkürler Sayende Ekledim ;)

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
güzel olmuş..eline sağlık...