Gönderen Konu: merkezi kilit acil öneri  (Okunma sayısı 3022 defa)

Çevrimdışı ahko

• Profili Görüntüle
merkezi kilit acil öneri
« : 07 Şubat 2012, 21:18:18 »

slm..
araba durup dururken alarmı çaldı.anahtarla kapatayım dedim.kapattım. baktım içeride şoför kapısının iç kısmındaki lamba çalışıyor. şaşırdım çünkü daha önce hiç çalışmıyordu. arabaya kadar indim. merkezi kilit kapatmıyor.anahtarla kapatayım dedim. sadece kendini kapatıyor. Kapıdaki lamba hala çalışıyor. bende tek tek kapıları kapattım. ama ışık hala yanıyor .
ne önerirsinizz.  sabaha kadar akü biter mi..sorun ne olabilir.

Çevrimdışı ahko

• Profili Görüntüle
Ynt: merkezi kilit acil öneri
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2012, 21:24:49 »
aracım 2001 konf.  bilgisi olan bişeyler yazarsa sevinirim.akşam vakti arabayı böyle bırakmak istemiyorum...teşekkürler...

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 22:30:11 »
kapı swici gibi gözüküyor lamba camını açıp ampülü söksen iyi olur

Çevrimdışı ahko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 22:44:47 »
ustaya sordum bişey olmaz dedi. akü biterse gelir çalıştırırız dedi..başka bir sorun çıkarmaz herhalde. sökmesi kolaysa ve anlatırsan bir denerim aslında. sabah çalıştırmakla uğraşmazdım.saolasın...

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2012, 00:44:13 »
slm..
araba durup dururken alarmı çaldı.anahtarla kapatayım dedim.kapattım. baktım içeride şoför kapısının iç kısmındaki lamba çalışıyor. şaşırdım çünkü daha önce hiç çalışmıyordu. arabaya kadar indim. merkezi kilit kapatmıyor.anahtarla kapatayım dedim. sadece kendini kapatıyor. Kapıdaki lamba hala çalışıyor. bende tek tek kapıları kapattım. ama ışık hala yanıyor .
ne önerirsinizz.  sabaha kadar akü biter mi..sorun ne olabilir.

Geçen hafta ben de Ankarada bu durumu yaşadım. Soğuktan kilit donmuş. merkezi kilitle kapılar açıldı, kapatayım dedim tık yok. kapılar kapalı ama o iç ışıklar devam etti yanmaya. Ben de içerden ışıkları kapattım, kapılarda yanmaya devam etti malesef. Sonra binip eve gittim 15 km sonra arabanın içi iyice ısınında herşey normale döndü. Sanırım senin de başına bu durum gelmiş olmalı.

Çevrimdışı ahko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2012, 21:58:36 »
merkezi kilit değişti. servis 450 tl dedi. 150 tl ye halloldu. galiba swic bozuktu ama değişim yoluna gitti usta. işi pek anlamayınca.daha ucuza da olabilirdi gibime geldi.
başına gelen olursa biraz araştırsın..
ayrıca 50 tl servise verdim.önce servise götürmüştüm.onlar parçayı istetti. benden de 50 tl kapora aldılar...