Gönderen Konu: motor zor çalışıyor yardım !!  (Okunma sayısı 16432 defa)

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
Ynt: motor zor çalışıyor yardım !!
« Yanıtla #14 : 16 Şubat 2010, 12:00:21 »
arkadaslar sorunum kesınlıkle tuple alakalı bısey degıl tupten once yasıyodum halada yasıyorum arac normal stop edılırse rahatca calısıyo ama dedgımı gıbı zorlanacak olursa calısması cok daha guc hale gelıyo..ayrıca hararet musurunu bende degıstırdım ucuz bı rakama ama orjınalı sandıgınız kadar ucuz degıl 300 lü meblalardan bahsedılıyo
300e olan yuvası ile beraber.Termostat, hararet müşürü, klima müşürü ve su flanşı..bunlar bir bütün halinde anca o fiyat olur.
Das auto.

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Şubat 2010, 22:18:47 »
Klima müşürünün etkisi nedir?Bozuk olursa nasıl belirti verir?

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2010, 09:14:45 »
Klima müşürünün etkisi nedir?Bozuk olursa nasıl belirti verir?

bende kompresör devreye girmiyordu. yani çalışmıyordu. fan ünitesini bile değiştirmek istediler. en son izmirde bir usta çözdü olayı klima müşürlerini değiştirdi. birde rüzgarlığın sol tarafını kaldırıp orda da bi müşür vardı onuda değiştirdi.

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Şubat 2010, 10:31:31 »
Bende kompresör devreye giriyor da kafasına göre üflüyor.Bazen durduk yere son sürat açıyor bazen de üflemiyor.SOrun ne olabilir ki?Delirtecek bu beni  :'(

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2010, 11:20:11 »
gittiğim yer 3.sanayideydi. bi  tane vw yedek parça satan bir bayi vardı onun sol çaprazına denk geliyordu. bu dediğim yer 3. sanayinin izmir istanbul yolu üzerindeki kapısından değil bir üst yoldki kapısına yakındı

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Şubat 2010, 11:36:48 »
Nuri küçüğü mü diyorsunuz?

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Şubat 2010, 11:45:45 »
Nuri küçüğü mü diyorsunuz?

yok onu demiyorum.. japon oto yedek parçayı bul 3. sanayide

Çevrimdışı constantine41

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Mart 2011, 18:18:10 »
selam arkadaşlar  2004 golf pacifik   aracım var aracım lpg li ve şu an 108 binde  ve  düzenli   bakımlarını yaptırırım arabada yenile bi çalışma problemi olmaya başladı araba sabah soğukken çalışmasında bi sorun yok tek marşda alıyor   motor sıcakkende sorun yok hemen çalışıyor  fakat motor ılıkken yani bi yere gittim
yarım saat sonra tekrar çalıştırmak isteyin çok zor çalışıyor   sorun ne olabilir acaba
merhabalar arkadaşım konu açılmış ama bir sonuca varılmamış,şuan aynı sorun benim 99 model lagunamda mevcut ve nereye gösterdiysem sorunu bulamadılar bu süre içinde sorununuzu çözebildiyseniz neyden kaynaklı olduğunu söylerseniz sevinirim.
bu arada forumunuza yeni üye oldum adım ozan 29 yaşındayım kocaelide ikamet ediyorum 99 model laguna 1.8 aracım var.

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk4
« Yanıtla #22 : 14 Nisan 2011, 15:21:31 »
merhabalar arkadaşım konu açılmış ama bir sonuca varılmamış,şuan aynı sorun benim 99 model lagunamda mevcut ve nereye gösterdiysem sorunu bulamadılar bu süre içinde sorununuzu çözebildiyseniz neyden kaynaklı olduğunu söylerseniz sevinirim.
bu arada forumunuza yeni üye oldum adım ozan 29 yaşındayım kocaelide ikamet ediyorum 99 model laguna 1.8 aracım var.

abicim ben hala cozemedım.aslına bakarsan uzerıne dusmedım.ama hararet musurumde problem olduguna daır ınanclarım var.cunku aracı elmadagdan ınerken 5.viteste bırakarak gidiyorum.hem yakıt gostergesı 0.0 oluyor hemde motor hararetı 0 a kadar dusuyor normalmıdır bılmıyorum