Gönderen Konu: Daha iyi olur mu derken kötü ettik  (Okunma sayısı 8081 defa)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
Ynt: Daha iyi olur mu derken kötü ettik
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2014, 17:26:10 »
benimde başıma geldi aynı olay polomda sökmeden üzerinden elimi sokup kelebeği oynatarak sildim daha sonra çalıştırdığımda birde ne göreyim devir dalgalandı düşmüyor araba kendi kendine gaz veriyor.daha sonra tamamen söktüm yapmadığım kalmadı.gitmediğim ve aramadığım tamirci kalmadı bu arıza sayesinde ankaradan uşaktan vede başka yerlerden ustalarla tanıştım hepsi değişecek dedi.en son kendi tamircimde değiecek deniyelim istersen dedi.yeniyi takdık ne adaptasyon ne bi ayar araba muhteşem oldu.rolanti düzeldi.diyeceğim odur ki kesinlikle kendiniz sökmeyin kelebeğide el yordamıyla haraket ettirmeyin.bırakın pis dursun.bana yan sanayisi ozaman için 350 tl kelebek 50 tl işçilik ve daha önce kurcalattığım ustaların paraları zarar olarak kaldı.ben şunu anladım kurcalamayacan.bende pinpirkli kıl biriyim.ama tövbe.kelebeği değişir kurtul başka çaresi yok ben 3-5 gün değil 1 ay uğraştım.sen bakma 2-3 güne düzelir diyenlere.tecrube konuşuyor.damdan düşenin halini damdan düşen anlar.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2014, 18:15:58 »
Riskli olmaz mı?

Sıkıntı yok amudo kalkarak yollandı.
bilmiyorum ki şimdiye kadar 2 tane arabada yaptı bunu herhangi bir sorun olmadı  :)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2014, 20:29:35 »
Eyw arkadaşlar sağolun..bu seferlik ucuz kurtulduk diyelim, özellikle elektronik boğaz kelebeği olanlar fazla kurcalamayın bence spreydi falandı.Şansım varmış adaptasyon yaptık düzeldi gibi şimdilik heralde oldu; değerler normal gösteriyor.araçta çok büyük bir problem olmadığı sürece (mesela tekleme falan) pek bulaşılmaz.Ustam sağolsun motor tipine göre vs.ayarlamaları yaptı pc ile.Nitekim orjinalini sorduk 700-800lira arası fiyat verdiler.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2014, 12:15:37 »
Eyw arkadaşlar sağolun..bu seferlik ucuz kurtulduk diyelim, özellikle elektronik boğaz kelebeği olanlar fazla kurcalamayın bence spreydi falandı.Şansım varmış adaptasyon yaptık düzeldi gibi şimdilik heralde oldu; değerler normal gösteriyor.araçta çok büyük bir problem olmadığı sürece (mesela tekleme falan) pek bulaşılmaz.Ustam sağolsun motor tipine göre vs.ayarlamaları yaptı pc ile.Nitekim orjinalini sorduk 700-800lira arası fiyat verdiler.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
geçmiş olsun hadi ucuz yırtmışsın.750-800 orjinali 200 lira çıkması 350 lirayada yan sanayisi var.ben yan sanayi almıştım çıkmanın sonuçta garantisi yok.1 yıl garanti vermiştiler yeniye zaten arabaya 1 sene binemedim sattım.canımı sıktı arızalar.gözümden düştüde.