Gönderen Konu: 6N Polosuna VR6 karlık uygulaması yapan arkadaşlardan yardım  (Okunma sayısı 4608 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Poloma binbir hevesle almış olduğum VR6 karlığını takma girişiminde hevesim içimde kaldı... :( ben sadece kısaltma işlemi yapılıyo sanıyodum ama sanırım daha fazlası lazım...  :(

Karlığı taktığım zaman köşelerden dışarda kalıyor.

Sitede bildiğim kadarıyla 6N Pololarında bu karlığı kullanan arkadaşlar var, uyguluma hakkında yardımcı olursanız sevinirim... lakin karlıklar elimde kaldı öyle :(
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2011, 01:23:44 Gönderen: shark_vdb »

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
Ynt: 6N Polosuna VR6 karlık uygulaması yapan arkadaşlardan yardım
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2011, 19:13:23 »
Okadar VR 6 karlık kullanan var forumda yokmu yardım edecek biri :(

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2011, 20:10:06 »
senin ilacin bende :D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2011, 09:40:56 »
polonun 2 tip tamponu var birinin karligi cikiyo diger tipin karligi sabit eger sizinki cikan tiptense isiniz cok kolay ustundeki karligi cikartiyosunuz vr6 karligin ice bakan taraflarinda (birbirine gectigi taraftan ) ayarlayip kesiyosunuz sonra tirnaklara takiyosunuz yanliz hafif bi kasma yapat takarken geri atmamsi icin tirnaklarin arkasina kucuk vidalar atarsaniz daha iyi olur
diger tip tamponda ise tam bi macera oluyo eger karliginiz sabitse hic ugrasmayin plastikciye goturun bide elinizde foto olursa cok guzel oturturlar . karlik cikmayan tamponun ustundeki siyah lipi kesmek fln gerekiyo onu kesince vr6 yi sabitlicek yer kalmiyo fln baya macera yani o yuzden plastikciyi oneriyorm :D

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2011, 23:56:17 »
Ya benim tampon üzerindeki karlık cıkıyo (kendi orjinal karlıgını cıkarttık vr6 karlıgını takmak için) ama VR6 karlıgını taktıgımda kösesi dısarda kalıyo... Yanı kendi karlıgı gibi uyumlu olmuyo kösesi. Kısaltma konusunda problem yok da bu köşe olayı işi bozuyo. Tampon daha kavisli karlık daha köseli oldugundan kösesi disarda kalıyo karlıgın. İste o kösedeki uyumsuzluk olayını çözemedim ben :(
Bu konuda ne yapmalıyım???

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2011, 00:08:08 »
netteki fotolarada dikkatli bakarsaniz o cikiklik duruyo illaki tam oslsun diyosaniz bi plastikciye gidin halleder onarl yada kendiniz isitarak yawasca bukebilirsiniz