Gönderen Konu: Navigasyon Tavsiyesi...?  (Okunma sayısı 4447 defa)

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
Navigasyon Tavsiyesi...?
« : 24 Mayıs 2012, 20:58:41 »
Arkadaşlar navigasyon almak istiyorum bütcem 300-400 Tl arası bunun yanı sıra 1 ay sonra gelecek olan kız arkadaşımda hollandadan getırebilirm dedi kullan arkadaşlar vardır öerebilceğiniz cihazlar varmı gitti gidiyorda baktım güzel cihazlar var fakat kullanlardan dinlemek daha iyi dedim  :tamamdir

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Navigasyon Tavsiyesi...?
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2012, 08:36:25 »
tom tom yada garmin sakın şaşma derim bunlar çok hızlı ve genelliklede sorunsuz cihazlardır
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2012, 08:36:45 Gönderen: ozmo »

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2012, 10:21:29 »
tom tom yada garmin sakın şaşma derim bunlar çok hızlı ve genelliklede sorunsuz cihazlardır

kız arkadasımda hollandadan baktıgı cıhaz tom tom fakat ben hıc ısmını duymadım genelde goldmaster,piranhavs... cıhazlar dıkkatmı cektı bıde dil seçeneği varmıdır ?

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2012, 10:30:14 »
hatta sımdı bıraz arastırma yaptımda o cıhaz hakkında hıcte ıyı seyler soylemıyolar bakarmısın :(

http://forum.donanimhaber.com/m_43653797/tm.htm

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2012, 11:54:24 »
hatta sımdı bıraz arastırma yaptımda o cıhaz hakkında hıcte ıyı seyler soylemıyolar bakarmısın :(

http://forum.donanimhaber.com/m_43653797/tm.htm

Tomtom u türkiyede neden sevmezler hemen söyleyim.. Tele atlas kullandığı için.. Şunu da belirtmek isterim. Harita konusunda biraz sıkıntıları olabilir ama bence yeterli  ve cihazı eline aldığında kalitesi bariz şekilde kendini gösteriyor.

Diger firmaların cihazları bence biraz daha kalite olarak düşük. Özellik ile sıcak ta kaldıklarında pillerinin şişmesi ile meşhurlar ama IGO kullanmları ve harita olarakda başarsoft kullanmaları eksilerini alıyor gibi.  :)

Benim tercihim yine TOMTOM olurdu. Şu anda IGO yazılımlı double din kullanıyorum ama kullanım kolaylığı bakımdan tomtom via 125 imi arıyorum.. yalan degil.

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2012, 11:56:30 »
flood yapmış olmamayayım.ama tomtom harita güncellemesi cok kolay... Aktivasyonu da sorun değil sanılan gibi ..

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Mayıs 2012, 18:56:08 »
evet genlde herkez cüncellemeden yakınıyo alan arkadaşlarda genelde XL modelini yanı standart bicihazı alıyomuş banada o yeterli zaten fakat bunu bikere alıcam kaldır at bişey istemiyorum süreklide yola çıkmadurumu oluyo özellikle uzun yola ee hal böyle oluncada lazım oluyo  ???

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2012, 00:46:27 »
emrah 50 felan daha ver double teyp al, xetec tm4501 var bende arabanın modelini 5 yaş gençleştiriyo.. İGO yazılımlı iyi iş görüyor. portatif bişey olsun diyosan talk&drive die bişey vardı sanırım, kullanmadım ama 2 saat adres girmiyosun, söylüyosun gidiyosun :) tabi ne kadar kullanışlı bizim angara ağzını anlarmı mesela bilemem :D

http://www.electroworld.com.tr/mls.aspx
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2012, 00:48:32 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2012, 10:06:15 »
evet genlde herkez cüncellemeden yakınıyo alan arkadaşlarda genelde XL modelini yanı standart bicihazı alıyomuş banada o yeterli zaten fakat bunu bikere alıcam kaldır at bişey istemiyorum süreklide yola çıkmadurumu oluyo özellikle uzun yola ee hal böyle oluncada lazım oluyo  ???

via 120- 125 ya da go1000 tavsiye ederim