Gönderen Konu: Kumanda ile tek kapı açma  (Okunma sayısı 14725 defa)

Çevrimdışı smflzgolf

• Profili Görüntüle
Kumanda ile tek kapı açma
« : 19 Ocak 2009, 18:13:42 »
Arkadaşlar arkadaşımın seat leon unda gördüm kumanda ile sadece şöför kapısı açılıyor bu aslında iyi deilmi benim biraz hoşuma gitti genelde arabama tek biniyorum neden kumandaya her basışımda bütün kapılar neden açılıp kapansın... Siz ne düşünüyorsunuz....

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kumanda ile tek kapı açma
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2009, 18:16:18 »
tek kapı açma özelliği golftede var.
aracı genellikle tek kişi kullananlar için güzel bir özellik bence.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2009, 18:22:30 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2009, 18:25:36 »
Benim arabada kapı açma butonuna tek basınca sadece şöför kapısı,çift basınca ise tüm kapılar açılıyo bilginize...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2009, 18:34:48 »
Benim arabada kapı açma butonuna tek basınca sadece şöför kapısı,çift basınca ise tüm kapılar açılıyo bilginize...

:tamamdir  aynen katılıyorum...güzel bir özellik..

Çevrimdışı as5338

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2009, 18:34:59 »
nasi oluyor bu özellik

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2009, 18:37:44 »
quote author=as5338 link=topic=8617.msg91007#msg91007 date=1232382899]
nasi oluyor bu özellik

[/quote]

Valla bilemiyorum benim araba standart orjinal 2004 pasific.Aldığımda vardı sonradan yapılan bi özellik değil yani...[
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2009, 19:04:48 »
pacificlerin tamamında var,benimki de öyle,bir defa basılınca şoför kapısı iki defa basınca tüm kapılar bagaj da dahil tamamı açılıyor..ben de genellikle yalnız binerim ve bu özellik çok hoşuma gider..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı smflzgolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2009, 19:12:36 »
Benim aracım 2000 model comcort bu özellik yok golflerde de yok sanıyordum... Sonradan yapılıyordur kesin ama nasıl oluyordur acaba yaptıran varmı bencede güzel bir özellik..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2009, 19:15:15 »
golf comfortline donanımında da var bu özellik.
serviste bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz.
ayrıca aracın hızına göre kapılar otomatik kilitlenebiliyor.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2009, 19:45:53 »
bızde 2000 passat comfort var acaba bızım aracta varmı??? ya en kıl oldugum sey albea larda bıle var 20 km ye cıktıgın anda otomatık kıtlıyo kapılar  ...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2009, 06:34:58 »
bızde 2000 passat comfort var acaba bızım aracta varmı??? ya en kıl oldugum sey albea larda bıle var 20 km ye cıktıgın anda otomatık kıtlıyo kapılar  ...

:tamamdir   evet aracım 20 km hıza yada 2000 deviri görünce kapılar şakkkk diye kilitleniyo çok güzel bi özellik.Önceden bende şahin vardı arkadaşta SLX vardı onun aracında vardı hep kıskanırdım çok hoşuma giderdi.Şimdi benim araçta da var güzel ve iyi düşünülmüş bir özellik.

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2009, 18:01:30 »

Hakkaten güzel bi özellik bu ya maaesef bizde yok :(

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Ocak 2009, 21:55:13 »
arkadaslar polo ları bılmıorum ama golf3 ve ventoda bu sıstem uygulanamaz cunku bu aracların merkezı kılıt sıstemı pnomatık yanı havalı sıstem aracın bagaj dosamısının ıc tarafında sol kısımda bır hava basıncı yaban motor var bu motor dan 6 adet ınce hava borusu cıkıyor 4 kapı 1 bagaj ve 1benzın deposu tabı gtı araclarda 4 boru var bu borular kılıt mekanızmasına baglı kılıt mekanizmasındaki diyafram sayesinde hava basıncıyla arac kılıtlenıyor kapıları acmak ısteyıncede basıncı saglayan motor ters yone donerek vakum yapıp dıyaframı cekerek kapıları acıyor ben araca alarmı kendım bagladım tabı ılk seferde kablo tesısatını yaktım bı az kala arac ta yanıodu ama allahtan kutup bası gevsektı bıde bu araclarda otomatık cam kapama modulu var ve kapıları kıtlıyınce camları tam kapatabılcgm sekılde bagladım alarmı buda 95 model bı vw nın kalıtesını yanı vw nın kalıtesını ortaya koyuyo

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Ocak 2009, 21:58:18 »
kapıların kılıtlenme olayı benım aractada var frene musurune paralel baglanan bı kablo sayesınde aracı calıstırpta frene bastgm an fren musurunde devre alan akım kapıları kılıtlıyor