Gönderen Konu: Benzin İkaz Lambası  (Okunma sayısı 11023 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: Benzin İkaz Lambası
« Yanıtla #14 : 27 Ağustos 2010, 13:34:04 »
 way arkadaş olaya bak  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Ağustos 2010, 16:37:29 »
arkadaşlar boşuna pompaya pislik çektirtmeyin bn denedim lamba felan yanmıyor. dedikleri gibi olsa gerek içinde ampul olmayabilir

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Ağustos 2010, 19:21:01 »
Halil duy var lamba yoksa çok basit bişey sorun değil.Ama böyle bir mantık olmaz herhalde.Yani fabrika neden ampül takmasın tasarruf mu ettiler yani.Garip bir durum
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Ağustos 2010, 23:13:16 »
Bugün aracımın kulanma klavuzunu baştan sona okudum fakat öyle bir lamba yok göstergede gösterilmiyor.Çok garip ya.

Zaten sıra kadran aydınlatmasına geldi, kadranı söktüğümde duy olayını inceleyecem.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #18 : 28 Ağustos 2010, 10:17:15 »
Bugün aracımın kulanma klavuzunu baştan sona okudum fakat öyle bir lamba yok göstergede gösterilmiyor.Çok garip ya.

Zaten sıra kadran aydınlatmasına geldi, kadranı söktüğümde duy olayını inceleyecem.

Yani bu VW 97 model aynı kasa arabaya koyduklarını 98 modele koymuyor bunu hep böyle yapıyorlar nedeni nedir bilinmez elbet vardır bir sebebi ama öyle. melela bende sportline var ama herkezin bildiği gibi arka kapı kolan yerleri var ama tesisat çekilmemiş. 97 modellerde sis farı standart iken 98 modelde yok vb. bunun gibi şeyler muhtemelen lamba için yer vardır kadranda ama elektirik gidiyormudur bilemem elektirik gitse bile o lambayı yakacak yazılım sistem herneyse varmııdır acaba?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Ağustos 2010, 15:01:18 »

iyi haberlerini bekliyorum  ;)
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2010, 15:01:35 Gönderen: Halil_50 »

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2010, 18:50:09 »
Bizim aracın kadranını ışıklandırırken söktüm baktım. Benzin ışık yeri o film tabakada bile yok emniyet kemeri uyarısı filan var ama benzin lambası yok.Artı ışıklandırma smd ledlerle yapılmış duy filan yok yani.Ampül olarak sadece kadranaydınlatması sinyaller ve ortadaki uzun ışıkları ampülle yanıyor diğerleri led.

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2010, 17:39:18 »
hoppalaa olaya bak :D desenize 1.8 CL mi almak lazım şimdi  :saskin:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2010, 17:41:33 »
Gerek yok barut sen gti al ben sana benzin lambanı yaparım ;) Sonuçta alt yapısı var ama zaman olup uğraşmak gerekiyor...