Gönderen Konu: Boğaz kelebeğinin Şase Kablosu Nerden Geliyor ?  (Okunma sayısı 5155 defa)

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
boğaz kelebeği yeni olmasına rağmen bir türlü adaptasyon yapamadılar  geçen şase kablosunu farkettim takılı değil yalnız ortada şase kablosuda yok ustanın biri bi tane yaptı bobinin yanındaki yere bağladı fakat yine olmadı   boğaz kelebeği orjinal ve daha bir kaç aylık ama adaptasyon yapamayanlar  boğaz kelebeği bozuk diyor   acaba şaseyi yanlış mı yaptı bir ucu boğaz kelebeğinde diğer ucu nerde olması gerekiyor okudum kadarıyla o takılı değilse adaptasyon tutmuyor. Yada cidden boğaz kelebeği gitt mi yardımcı olursanız sevinirim artık ne yapacağımı şaşırdım 30 milyon gazla 70-80 kilometre gidebiliyorum. İbre oynayıp duruyor.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
Ynt: Boğaz kelebeğinin Şase Kablosu Nerden Geliyor ?
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2012, 19:37:35 »
Arkadaşlar en azından ne renk plastik boruda mı açık mı bu tür bilgilerde bulmama yardımcı olacaktır başka yerede takmış olabilir çünkü.

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2012, 19:49:10 »
arkadaşım ben arabayı sattım hatırlamıyorum ama oralardan bi 6N çevir aç motoru bi bak isteren
RedMercury

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2012, 20:00:27 »
En son onu yapacam ama doğru dürüst benimkinden denk gelmedi  sanayiye götürüyorum şehre gelen turist gibi buralarda pek tutulmuyor.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2012, 20:35:24 »
Arkadaşlar bu aralar denk gelirse size zahmet yerine bakın nerden geliyor ne renkte bunu bulmadan boğaz kelebeğini değiştirmek istemiyorum

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2012, 21:42:43 »
ben bı ara bakıcam zardımcı olucam sıze  :tamamdir

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2012, 22:02:38 »
Allah razı olsun .   Beklemedeyim. :D

Çevrimdışı polosw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2012, 21:06:33 »
ben hatırladığım kadarıyla hemen boğaz kelebeğinin altında kendi civatası var oraya bağlamışlar. Kısa bi kablosu olması lazım.
bide  benim boğaz kelebeğinide  adaptasyon yaptılar fakat ibrede oynama oluyordu bunu halledemedi ve beyin ustasına yolladı ve orada iki  dakikada hallettiler.sende bi beyinden anlayan usta varsa göster bence.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2012, 00:02:49 »
Sağol hocam ne zamandır arıyordum o kabloyu demek ki sadece basitten bir şase o zaman boğaz kelebeğin altında dediğin zaten bir tanesi ona bağlı ama diğer ucu da oralarda bir yere mi bağlıydı ? Beyin olayı burda usta zor çıkar yarın yetkili servise götürüyorum bakalım o ne diyecek. Sonucu yazarım inşallah.

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2012, 16:50:40 »
 ;) Çok şükür hallettiler boğaz kelebeğinde birşey yok durup dururken değiştireceklerdi. Adamla fazla konuşamadım sadece ben adaptasyon yaptım dedi. Ama dün akşam boğaz kelebeğin yanında siyah yeri açıp biraz kurutmaya çalıştım açar açmaz benzin kokusu geldi zaten daha önceden benzinle temizlemişlerdi artık ondan mı düzeldi yoksa onların programı mı farklı bilmiyorum.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Nisan 2012, 17:25:58 »
hadi gecmis olsun

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Nisan 2012, 19:25:19 »
Sağol hocam kaç gündür stresi vardı .