Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 146107 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
Ynt: Losty's Yoghurt :)
« Yanıtla #70 : 09 Haziran 2009, 00:20:32 »
zengin adamın hali başka :D

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 09 Haziran 2009, 01:20:37 »
zenginlikle, hızlılıkla, bollaşan atslerle ilgisi yok arkadaşlar
1- BOLLUK? ben yolda giden atsli arabaları bile durduran bir deliyim
2- ZeNGİNLİK? gerçekten çok ucuza aldık, o kadar ucuza jant alamazsınız... bırakın ats cup'u
3- HIZLILIK? isterseniz herşeyi her şekilde halledersiniz, ama bi yerinizden ter akıyor, bilirsiniz....

(biraz da ajitasyon yapayım; jantları kiraya vereceğim parayla aldım, ilker kardeşim sonrasında eft yaptı)

polisajı 100 lira filan tutacak dediler, yarın bi gidecem sanayiye bakalım...
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2009, 01:26:43 Gönderen: panik »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #72 : 09 Haziran 2009, 10:02:46 »
 O değilde arkalar ET15 bakalım nasıl sokacaz onları çamurluklara :)  RAT yapacaz Yogurth u 2 kişiden fazlası binemicek :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 09 Haziran 2009, 10:28:55 »
süper olacak, süper... erşan abi, ben bu arkaların 15 olması işine bayıldım. sizin hoşunuza gitmezse cédric ister kesin ööle bişeyler...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 09 Haziran 2009, 10:34:36 »
ahahaha :D daha ii olm, ben sırf kimse binmesin die zaten 2 kapı aldımdı :D şimdi hiç kimse binemicek :D ne güzel :D hoahoahoa

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 09 Haziran 2009, 10:39:42 »
tabi lan, tek kapı arabanın avantajı...
ben-"isterseniz gelin, sıkışırız..."
karşı taraf-"ya zaten sizin araba iki kişilik, gerek yok şimdi üstüste gitmeye"

halbuki yayla yayla....hehe

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 09 Haziran 2009, 10:42:01 »
ne bu kardeşim ben aldıktan sonra ats ler bollaştımı ne >:( hayırlı uğurlu olsun ilker allah yol tutuşunu arttırsın. fotolarını dört gözle bekliyoruz.polisaj ne kadar tutuyor. sen yaptır bakalım belki ileride bende düşünebilirim... :tamamdir
Relax abi relax sen bizden 1 adım öndesin bizimkiler ATS Cup seninki GOTTİ Cup :sevgi: Bu polisaj olayını yaptırmak için ilk başta jantın boyasının sökülmesi gerekiyormu yoksa direk boyanın üzerinemi yapılıyor ???
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 09 Haziran 2009, 10:58:32 »
Gökhan Jantlar boyalı değil zaten... Normalde kendi alaşım rengi o parlatılıp üstüne koruyucu (Vernik) atılıyor...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 09 Haziran 2009, 11:02:06 »
tabi lan, tek kapı arabanın avantajı...
ben-"isterseniz gelin, sıkışırız..."
karşı taraf-"ya zaten sizin araba iki kişilik, gerek yok şimdi üstüste gitmeye"

halbuki yayla yayla....hehe

Valla başkalarına karşı iyi kurtuluş oluyorda çağlar aileye ayıp oluyor... Amortisörleride en kısa zamanda değiştirecem bizimkilerden hafta sonu pikniğinde baya laf işittim... araba dolu bagajda full hars hars gittik yollarda...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 09 Haziran 2009, 11:03:14 »
Gökhan Jantlar boyalı değil zaten... Normalde kendi alaşım rengi o parlatılıp üstüne koruyucu (Vernik) atılıyor...
Tamam abi :tamamdir Peki Ersan abi jantları komple boyasını söküp boyattırmak polisaj vs ne kadar tutar ? ? ?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 09 Haziran 2009, 11:05:10 »
bilemiyorum nekadar tutar ilk önce yapan yer bulacakasın soracaksın... Ankarada çağlar bulmuş bursada araştırman laızm..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 09 Haziran 2009, 11:15:03 »
bilemiyorum nekadar tutar ilk önce yapan yer bulacakasın soracaksın... Ankarada çağlar bulmuş bursada araştırman laızm..
Bursa'da sanırsam babamın arkadaşı vardı bana bahsediyordu benim arkadaşım var jantları bir elden geçirelim diyordu :o

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 09 Haziran 2009, 14:32:15 »
Çaydanlık parlatanlara 25 liradan tanesini yaptırabiirsiniz belki daha ucuz ben zamanında 10 liradan yaptırmıştım 1.5 sene önce   ;)
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2009, 14:32:49 Gönderen: GolfGti16VMk1 »
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 09 Haziran 2009, 14:48:29 »
Kalaycıııııı geldii hanımmmmmmmmmmm..Bizim bururaya geliyoalr bazen ailecek parlatıyolar ortaya alıp
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..