Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 146089 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
Ynt: Losty's Yoghurt :)
« Yanıtla #56 : 02 Haziran 2009, 18:46:11 »
Bugün son ayarları verdik yoghurt un karburatorüne... Ana sistem dağıtıldı ve karburatör ün içinden ilker len bi ben çıkmadık.. Şamandıra haznesinin içinde nerdeyse otlar kök salacakmış.. Bide bi ip parçası fırladı kanallardan...  En sonda gözden kaçan benzin ayarı sonuna kadar kapatılmış karburatörde ana avans ayarının altında küçük bir ayar bununla birlikte aracın rolantiside düzene girdi... Valla ben işin açıkçası karburatorden pek umutlu değildim ama ilkerin yüzünede söyleyemiyodum bukadar uzun süre benzin yüzü görmemiş karburatör için düzgün bir randıman vermesini ama allahtan VW gücü diyorum... 

Bende bugün hazır ilkerinki gitmişken benim motordaki bilimum müşürlerin soketlerini yeniledim.. Ek hava adptorünün soketini değiştirirken farkettimki bandırmadaki ustalar kabloyu bağlamamışlar ve bizde aracın ayarlarını buna göre yapmaya çalışa duralım kahrolalım.. Bide o parçayı boşu boşuna satın almışım elektrik gelemeyen parça nasıl çalışsın... Şimdi tüm elektrik bağlantılarını sağlamladık ama standart ayarlara sistemi getirmem lazım öfffffffffff diyorum bu k-jet i icat edenin... Kafamı bi toparlayayım onuda halledecem motor sıcakken ayar çekemedim yarın sabah ola hayır ola :)

hadi gecmiş osun...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 02 Haziran 2009, 19:48:48 »
far kaşı yolda yarın cafede olur ;)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 02 Haziran 2009, 21:08:08 »
olmas :) aktarmalı gelir kesin :D hahahaha :D yau bugun karburator gelcekti sözde, ama her işte bi hayır varmış, gelmediler, ama benimki oldu...

bugun artık araba tam randımanlı çalışmaya başladı. herşey ok. yarın bi muayene zorlıcam bakam.

erşan abinin ordan cıktım, eve gelince arka koltugun kemerlerini bagladım. stepnemi, bijon anahtarımı ve krikomu yerleştirdim. ondan sonacıma, plakalardaki o garip resim çercevelerini çıkardım. bi yıkadm, ama sunroof ilk defa bana bu akşam yamuk yaptı. su aldı...

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 02 Haziran 2009, 21:16:55 »
abi bnden kaynaklanan bişey değil valla :D sizin bahtınız kara heralde

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 02 Haziran 2009, 21:26:50 »
olmas :) aktarmalı gelir kesin :D hahahaha :D yau bugun karburator gelcekti sözde, ama her işte bi hayır varmış, gelmediler, ama benimki oldu...

bugun artık araba tam randımanlı çalışmaya başladı. herşey ok. yarın bi muayene zorlıcam bakam.

erşan abinin ordan cıktım, eve gelince arka koltugun kemerlerini bagladım. stepnemi, bijon anahtarımı ve krikomu yerleştirdim. ondan sonacıma, plakalardaki o garip resim çercevelerini çıkardım. bi yıkadm, ama sunroof ilk defa bana bu akşam yamuk yaptı. su aldı...

hadi bakalım tekerine daş değmesin abicim güle güle işalla...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 02 Haziran 2009, 22:58:00 »
sağol çağlarcım.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 03 Haziran 2009, 00:18:41 »
Eeee hani foto hani foto :bekleriz:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #63 : 03 Haziran 2009, 15:05:59 »
abi bnden kaynaklanan bişey değil valla :D sizin bahtınız kara heralde

Yasin zaten bizim karburator sorun çıkarsa idi bile senden gelen karburatörlerde işe yaramayacaktı.. Birileri onların ciğerini sökmüş... Boş karburatörler.. 2 si bitane yapmıyor bugün ikisinden bitane çıkartayım dedim ama maalesef en önemli malzemeleri gitmiş içinden...

1= Tüm açılan aksamın contaları yok..
2= Diyaframlar yok..
3= otomatik cikle diyaframları sökük..
4= Kapış ve avans üniteleri yok..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 08 Haziran 2009, 22:41:36 »
evet ilker? yeni sürprizle ilgili bişey yazmamışsın?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 08 Haziran 2009, 22:53:05 »
evet ilker? yeni sürprizle ilgili bişey yazmamışsın?
dur low çalışıodum :)

arkadaşlar, çağlar arkadaşımızın sayesinde 1 takım 15'' ats aldık. önler et20, arkalar da et15. sürpriz oldu aslında :) henüz elime ulaşmadılar, çağlar onları bi güzel polisaj ettirip gönderecek, kendisine çok teşekkür ediyoruz, her zamanki gibi isim babamız erşan abi de çok yardımcı oldu, sağolsun :)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 08 Haziran 2009, 23:09:39 »
hehehe övünmeyi de pek severim... kardeşime helal olsun, güle güle kullan, gözüm kalmadı vallaha da billaha da
ama bana da param olunca bulacaz di mi lan... anlamam, param olunca ben de isterim...

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 08 Haziran 2009, 23:19:35 »
abi parayı sen bu l seninkide hazırrr ;D   dedim yaa.

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 08 Haziran 2009, 23:42:53 »
dur low çalışıodum :)

arkadaşlar, çağlar arkadaşımızın sayesinde 1 takım 15'' ats aldık. önler et20, arkalar da et15. sürpriz oldu aslında :) henüz elime ulaşmadılar, çağlar onları bi güzel polisaj ettirip gönderecek, kendisine çok teşekkür ediyoruz, her zamanki gibi isim babamız erşan abi de çok yardımcı oldu, sağolsun :)

ne bu kardeşim ben aldıktan sonra ats ler bollaştımı ne >:( hayırlı uğurlu olsun ilker allah yol tutuşunu arttırsın. fotolarını dört gözle bekliyoruz.polisaj ne kadar tutuyor. sen yaptır bakalım belki ileride bende düşünebilirim... :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 09 Haziran 2009, 00:15:50 »
ovvvv biraz hızlı mı basladınız ne toplanmaya  :D :D hadi kolay gelsin
,...,,,