Gönderen Konu: Passat B5 1.8T Highline  (Okunma sayısı 25043 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Passat B5 1.8T Highline
« Yanıtla #28 : 25 Şubat 2009, 11:29:59 »
Herkese selam, Halil kardesim kusura bakma pc'yi açıcak fırsat bulamadım ondan cevap yazamadım  ;)  aracım benzinli ve 5 ileri vites'de 2-3-4 var ve bilindigi gibi P-R-N-D secenekleri var bide tiptroniklerde  düz gibi kullanma şekli var (+) ve (-) şekilinde ,yakın zamanda fırsat bulursam yakın çekim fotoları atıcam aklımda :tamamdir

Anladım teşekkür ederim.Zaten benzinli modellerde 6 vites olmuyor, 5 ileri şanzıman var.İnşallah dizellerin otomatiği 6 ileridir.

Çevrimdışı Hakanzone

• Exclusive
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 25 Şubat 2009, 12:13:59 »
Kardesım hayırlı olsun bence ıyı terclh yapmıssın.Bıze kaça aldıgın hakkında bılgı verırmısın...

Çevrimdışı yeto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 25 Şubat 2009, 12:18:35 »
Kardesım hayırlı olsun bence ıyı terclh yapmıssın.Bıze kaça aldıgın hakkında bılgı verırmısın...
Teşekkür ederim, 31.000Ytl Ye aldım
VW PASSAT 1.8T B5 20V HİGHLİNE

Çevrimdışı Hakanzone

• Exclusive
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Şubat 2009, 12:20:28 »
Bir sorum daha olacak exclusıve den artıları nelerdır,aralarında cok fark varmı...Ozellıkle donanım acısından...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 25 Şubat 2009, 12:37:51 »
Bir sorum daha olacak exclusıve den artıları nelerdır,aralarında cok fark varmı...Ozellıkle donanım acısından...

Evet exclusive ile aralarında çok olmasada bazı farklar vardır.
Dış tasarımda: aracın ön farları farklıdır.Highline araçlarda sinyal farın ortasındadır ve bi-xenon far sistemi mevcuttur.16'' alaşımlı 6 kollu jant vardır.Solar sunroof vardır.Solar olmasının avantajı ise araç yaz aylarında güneş altında kilitli vaziyette iken yanı araç çalışır durumda değilken sunroof un üzerindeki güneş enerjisi ile çalışan teknoloji ile aracın içine soğuk hava üflenir.Bu da aracınızın daima soğuk kalmasını sağlar.
İç tasarımda: koltuklar farklıdır.Alcantra döşeme denilen koltukların yanal kısımları değilde iç kesimde kullanılan kumaş kalitesi farklıdır.Ayrıca koltuklar elektrikle hareket eder ve 3 hafızası vardır.3 farklı kullanıcının koltuk ayarını kaydeder ve koltuğun yanında ki 1-2-3 sekmelerini kullanarak ayar yapmakla uğraşmaz hafızaya aldığınız koltuk ayarı hangi sekmedeyse ona tıklayarak ayarları otomatik şekilde yapılır.Cd changer da vardır 6 li cd çalmanızı sağlar ayrıca bunun yanında kasetçalarda mevcuttur.Fakat 2005 model highline donanımda exclusive de büyük ekranlı cd çalar yer almaktadır.Yine en arka camda manuel güneş perdesi vardir.Yeni kasa passat highline de bu otomatiktir.Aklıma gelenler şimdilik bunlar...

Çevrimdışı yeto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Şubat 2009, 21:55:31 »
Evet exclusive ile aralarında çok olmasada bazı farklar vardır.
Dış tasarımda: aracın ön farları farklıdır.Highline araçlarda sinyal farın ortasındadır ve bi-xenon far sistemi mevcuttur.16'' alaşımlı 6 kollu jant vardır.Solar sunroof vardır.Solar olmasının avantajı ise araç yaz aylarında güneş altında kilitli vaziyette iken yanı araç çalışır durumda değilken sunroof un üzerindeki güneş enerjisi ile çalışan teknoloji ile aracın içine soğuk hava üflenir.Bu da aracınızın daima soğuk kalmasını sağlar.
İç tasarımda: koltuklar farklıdır.Alcantra döşeme denilen koltukların yanal kısımları değilde iç kesimde kullanılan kumaş kalitesi farklıdır.Ayrıca koltuklar elektrikle hareket eder ve 3 hafızası vardır.3 farklı kullanıcının koltuk ayarını kaydeder ve koltuğun yanında ki 1-2-3 sekmelerini kullanarak ayar yapmakla uğraşmaz hafızaya aldığınız koltuk ayarı hangi sekmedeyse ona tıklayarak ayarları otomatik şekilde yapılır.Cd changer da vardır 6 li cd çalmanızı sağlar ayrıca bunun yanında kasetçalarda mevcuttur.Fakat 2005 model highline donanımda exclusive de büyük ekranlı cd çalar yer almaktadır.Yine en arka camda manuel güneş perdesi vardir.Yeni kasa passat highline de bu otomatiktir.Aklıma gelenler şimdilik bunlar...

Halil kardesim herşeyi yazmış zaten fazla söze gerek yok :D

Çevrimdışı yeto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 09 Mart 2009, 23:00:55 »
Herkese hayırlı akşamlar, aklıma geldikce soruyorum :D aracımda bluetooth varmı varsa nası nerden kullanabilirim bide yagmur sensörğ ile far sensörğ varmı onlarıda varsa nerden kullanabilirim .

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 09 Mart 2009, 23:54:58 »
Herkese hayırlı akşamlar, aklıma geldikce soruyorum :D aracımda bluetooth varmı varsa nası nerden kullanabilirim bide yagmur sensörğ ile far sensörğ varmı onlarıda varsa nerden kullanabilirim .

Hayirli aksamlar kardesim.Yanilmiyorsam aracinda bluetooth yok.Yeni kasalarda da yoktu son zamanlarda koymaya basladilar ama tam kesin bilmiyorum.
Yine yanilmiyorsam far sensoru de yok.Far sensoru dedigi olay aracin beyninin hava karardiginda farlari otomatik olarak yakmasi.Ya da tunele girince otomatik olarak yanmasi gibi.Yeni kasalarda var ama senin aracta sanirim yok.
Ama yagmur sensoru var :) Sadece highline degil comfortline de var.Yagmur sensoru silecek kolunu bir alt devreye aldigin zaman devreye girer.Sensorun hassasiyet ayari icinde silecegin ustundeki cirt cirtli yeri oynaman yeterli.En saga alinca en hassas oluyor en solda ise epey yavas siliyor.Ortada bir yerde birakirsan iyi olur.Cok hassas olunca ikiye bir silecekler calisiyor.

Yarin nasip olursa artik bende kavusuyorum canavarima.

Çevrimdışı yeto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 10 Mart 2009, 18:36:08 »
sagol kardeşim bilgiler için,çok sevindim inşallah Allah kısmet ederde kavuşursun canavarına :D

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 10 Mart 2009, 19:07:43 »
sagol kardeşim bilgiler için,çok sevindim inşallah Allah kısmet ederde kavuşursun canavarına :D

İnşallah kardeşim.Aracı aldık.Babam gitti almaya ben çıkamadım işlerden dolayı.Yarın kısmet olursa akşam yada gece gelir, o zaman zaten detayları veririm.Hayırlısı olsun inşallah.