Gönderen Konu: evlat satılık. 1991 golf mk2. en temiz, en orijinaller arasında. 128.000 km'de  (Okunma sayısı 4388 defa)

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
adeta bebeğim gibi baktığım aracımı ihtiyaçtan dolayı satılığa çıkarmak zorundayım. öncelik siz volkswagen sevdalısı arkadaşların. sahibinden vs. gibi sitelere ilan vermedim. bu çok değerli araca değerini bilecek arkadaşlar bakmaya devam etsin istedim ve sitedeki arkadaşlara sundum.

* 1991 model golf cl 'dir ceylanımın modeli.

* 2004 ten bu yana bende olan bu nadide, güzel aracın değişeni yoktur.

* boyası yok denecek kadar azdır ki boya yapılırken çekilmiş fotoğraflar bende mevcut.

* jantları hariç her şeyi orijinaldir. lpg dahi takılmamıştır.

* kilometresi orijinal 128000 dedir.

* diğer satıcılar gibi en temizi en orijinali demiyorum el elden üstündür diyorum. ama gördüklerim arasında gerçekten en iyisi.

* mfk marka 3500k xenon farlarımız mevcut çalışır durumda.

* başkalarına göre tek sorunu direksiyonunun düz olması fakat benim için gerçekten problem olmuyor ki direksiyon o kadar da ağır değil.

* bizden önceki sahibi bayan avukattı ve bu hanım arabaya sonradan klima taktırmış.

* stepnesi dahi kullanılmamıştır. kapı içlerinde ve arabanın  muhtelif yerlerinde orijinal etiketler hala durmakta.

* şuanlık sadece önceden dıştan çektiğim fotoğrafları bulunuyor. içten çektiğimde sizlerle paylaşacağım.

gerçekten görülmeye değer bir otomobil. ondan ayrılmak benim için gerçekten çok zor olacak ama hayat insana bazen istemediği şeyler yaptırabiliyor.

FİYAT: 11.000TL
TEL: 0(538) 974 69 38
ADRES: Düğmeciler mah. Ahmed dede sok.  Eyüp/ İstanbul
Oğulcan KELPETİN

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2012, 20:04:49 Gönderen: olci »

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
hayırlıs  ıns degerını bılene gıder

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
hayırlısı olsun ıyı satıslar dıyelım............

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
teşekkürler. değer bilene gitsin diye burdan satayım dedim ama kısmet..

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Golf_ld

• only VW
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk2 1,3 C
hayırlı satışlar inşallah değerini bilen alır ve senin gibi bakar
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
onun için uğraşıyorum abi fakat ilgilenen yok sanırım sahibindene de koymak durumunda kalacağım..

Çevrimdışı Golf_ld

• only VW
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk2 1,3 C
onun için uğraşıyorum abi fakat ilgilenen yok sanırım sahibindene de koymak durumunda kalacağım..
bizim arabaların benzinlisine yönelen sayısı gerçekten az malesef yakıt fiyatları en büyük etken böyle orjinal kalmış bir aracada lpg uygulamak bana göre mantıksız hayırlısı
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
ben zevkle biniyorum bu arabaya abi kullanırken verdiği zevki, gözlerin üzerinde olması gerçekten yakıtı vs. maddi etkenleri unutturuyor. ben gerçekten bu arabanın ve volkswagenin sevdalısıyım ve bu forum sitesinde de benim ve benden daha deli olanların olduğunu biliyorum. hayırlısı olsun ne diyelim.

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
gerçekten çok temiz..maşallah

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
Bu km de temizlikte mk 2 nin  bulunması çok zor hemen hemen. Sevenine gideceğine eminim.

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
suunrof olaymış çok iyiymiş

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
Bu km de temizlikte mk 2 nin  bulunması çok zor hemen hemen. Sevenine gideceğine eminim.
inşallah öyle olsun istiyorum.
suunrof olaymış çok iyiymiş
kendi kanaatimce bu araçlarda sunroof sıkıntı. bir dönem su kaçırdı mı tavanın bitti demektir.