Gönderen Konu: Tüvtürk Katalitik Konvertör sorunu  (Okunma sayısı 7003 defa)

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Tüvtürk Katalitik Konvertör sorunu
« : 06 Mayıs 2011, 12:11:02 »
   Dün aracımı lpg tadilatı dolayısıyla Tüvtürke muayeneye götürdüm, araçta katalitik konvertör olmadığı için ağır kusur sayıldı ve muayeneden geçmedi. Hemen gidip egsozcudan bir tane taktırdım ve muayeneden geçtim . Yalnız bu parçanın sıfırına 1000 tl istiyorlar. İkinci el olanına 400 tl.

Muayeneye girecek arkadaşların bilgisine...

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tüvtürk Katalitik Konvertör sorunu
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2011, 12:27:12 »
bende yeni iptal ettşirdim katalizörüm dağılımtı arabayı tıkıyordu zorunlu bir değişim oldu. Fakat kimisi hiç sorun olmadı diyo kimiside geçemedim kataliizörden takıldım diyor ..  Bunu antalya için söylüyorum tabi.    Herhalde tüv deki adamların psikolojisine bağlı oldu bu iş.. anlamıyorum.

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2011, 06:21:40 »
     İşin ilginç yanı benim araç 6 ay önce muayeneden geçmiş kat. olmadan. Görevliye dedim muayene yapıldı daha önce böyle bişey istemediler diye . Gözden kaçmıştır dedi. Memlekette kör tuttuğunu seviyor.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2011, 12:47:31 »
10 yaşından büyük araçlarda katalizör aramıyorlar diye bir laf dolanıyordu bi aralar

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2011, 13:48:17 »
arabanın orjinalinde varsa vede sökülmüşse muayeneden geçmez. geçenlerde bir abimiz yüksek model bir aracın tampon ve far grubunu taktı diye ağır kusurla kaldı hepsini değiştirip eski haline getirdi.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2011, 14:18:35 »
dört yanımız sarılı polisi ayrı dert ,arabayıezberlemeye görsünler, muayene ayrı insanı zevkle arabasına bindirmiyolar :(