Gönderen Konu: Termostat Ucu kırılıyor...  (Okunma sayısı 2912 defa)

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
Termostat Ucu kırılıyor...
« : 19 Mart 2012, 19:30:44 »
arkadaşlar benim hararet şehiriçi 90 çıkıyor fakat uzun yola çıktığımda ibre düşüyor  bende bu problemi burdan öğrendim ve ustaya gittim anlattım durumu yandada parçacı var dı bi tane termostat aldım fazla seçeneğim yoktu en azından 5-6 ay götürür dedim çıkardığı termostatın uçtaki iğnesi kırılmıştı değiştirdi 1 saat sonra benim araba hararet 110 lara çıktı tekrar ustaya gittim açtı yine uç gitmiş termostat yuvasındada çatlak vardı dedi istersen komple değiştir hem termostat içinde var daha uygun olur bende değiştirdim yine eski haline döndü ibre yine düşüyor en son gittim servise parça istektim 2-3 güne gelecekmiş. size sormak istediğim en sonu daha çıkarmadık ama ondada büyük ihtimalle uç gitmiştir bunu neden yapar termostatlar mı adi yoksa benim arabada mı bi sıkıntı var sizlerin başına geldi mi acaba ?

Çevrimdışı mc_serkan_126

• Profili Görüntüle
Ynt: Termostat Ucu kırılıyor...
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2012, 20:40:29 »
sıkıntı tamamen termostatlarda..
Arabayı yeni aldığımızda bir haftada 3 tane termostat değiştirdik. 3 üncüyü sonunda servis kendisi getirtti orjinalini. 6 senedir tık demedi..
lanet olsun içimdeki bu polo sevgisine

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2012, 20:49:58 »
Daha önce ben de 98 polo aracımda bu sorunu hep yaşadım, 6 ay dayanıyordu...tamamen orjinalini taktırın

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2012, 21:48:40 »
delirtti beni bide kolay yerde olsa adam o kadar uğraşıyor 10-15 alıyor arkadaşın hatırına onada mahcup oldum   bakayım orjinal perşembe filan gelecek düzelir inşallah

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2012, 15:04:21 »
Evet o hayati parça muhakkak orjinal olmalı.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.