Gönderen Konu: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)  (Okunma sayısı 18165 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)
« Yanıtla #28 : 10 Nisan 2008, 22:51:08 »
fknın mercekleri biraz daha kaliteli sonardan ama tabi yinede çok iyi değil.Fakat görüntü olarak 2 parça olması yani fk daha şık.Fk nın merceklerini megane 2 nin valeo mercekleri ile değiştirebiliyorsun cuk oluyor. ds2 me öyle bi halttı sanırım ampül cinsi o zaman aydınlatma 10 numara
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #29 : 10 Nisan 2008, 22:55:44 »
Sadece mercekle bitse olay keşke, dış cam da önemli kalite olarak. Görüşü etkiliyebilen önemli bir etken o da.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 10 Nisan 2008, 22:57:44 »
biraz baktımda plastikmiş bu sonarlar  :) o yüzden xenona uygun değilmiş.
sahibindende biri 280ytl demiş ama nedir ne değildir bilmiyorum,
neyse vazgeçtim ben şimdilik  :D

benimde tek parçalar daha bi hoşuma gitti, fk lar bir garip duruyordu almıştık zamanında . Bende sorun çıkarmamıştı fk ama görünüm olarak alışamadım.

Çevrimdışı tiamol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Nisan 2008, 11:36:11 »
kesinlikle sadece mercekle bitmiyor olay dis caminin kaliteli olmasi sart. bu arada ebayde satilan angellarinda turkiyedekilerden pek farki yok arkadaslar bilginize.

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Nisan 2008, 17:20:15 »
Bu farlardan taktıran varmı acaba.. resimlerini bizimle paylaşabilirmi? nasıl duruyor merak ediyorum

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Nisan 2008, 20:28:36 »
Bu farlardan taktıran varmı acaba.. resimlerini bizimle paylaşabilirmi? nasıl duruyor merak ediyorum

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/34sportlinein-otomobili-1997-polo-14-16v-sportline-t2057.0.html

Çevrimdışı Servan

• vw Bi Yaşam Tarzıdır :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Nisan 2008, 18:01:09 »
İstanbuL Aksaray/YeniKapı Burası Yedek Parça Ve  Modifikasyonun KaLbi Denecek KAdar Büyük Ve uygun BEn aLdım 280 Ytl Ye :) Mercek Far AngeL SinyaL Hepsi Bir YanLız Taiwan MaLıdır Ben KuLLanıyorum Ve Bi Durum Var Kaportacı Tanıdığınız oLmaLı. Ben Ve Arkadaşımın 2 ÇamurLuğuda KesiLdi Tam Oturmuyor Ve Yeni Ayak YapıLıo Ama İnaninki Değer..

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2008, 10:45:21 »
Uzun zamandır işler yüzünden aranızda yoktum.

Oğuzcum kardeşim.

Sonar bendede mevcut ki biliyorsun. Sonarlarda içeri su alma problemi ile karşı karşıya kalıyorsun. Farın içi buhulanma yapıyor. Tüm hevesin zevkin gidiyor. Sonarların bir avantajı far kasasına cuk diye oturması. Ayrıca biliyorsunki bende 3,5 cm yay da var inan bu değişiklikten sonra arabamın canı acımaya başladı. En ufak kasiste araba blok olarak çok darbe yiyiyor. Ya amortisörleri değiştiricem yada yayları çıkarıp 15 jant'a dönücem, tepeden tırnağa bir bakım yaptırıp arabamı satıcam  :-[ Gerçi şuanda sadece düşünme aşamasındayım ancak abimin 94 Model 3.20i Coupe'sine talibim. Çok temiz bir araba. Kısmetse olacak.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 16 Nisan 2008, 15:57:12 »
abi ben ztn angeldan vazgeçtim eski baya konu..
bu arada uğraşma bmw flm zaten benzin litre fiyatları almış başını gidiyor yazık olur güzelim polona :(
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 24 Temmuz 2008, 02:47:25 »
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/34sportlinein-otomobili-1997-polo-14-16v-sportline-t2057.0.html

ustadım bende bu farlardan takacam bilgim fazla yok simdi bunlar azmı ışık eriyor? anlamadım konuyu tam olarak şu adna 8 k zenon takılı araçta o da ışgı daglara taşlara veriyo gene ii fena deil ama senin lintekinden takarsam cokmu düşer aydınlatma ?!? www.aydin@msn.com eklersen 1 görüşelim ayrıntılı..