Gönderen Konu: 22.09.2007 İftar Yemeği Buluşması Yorumları, Resimleri  (Okunma sayısı 88020 defa)

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Ynt: 22.09.2007 İftar Yemeği Buluşması Yorumları, Resimleri
« Yanıtla #84 : 23 Eylül 2007, 23:16:53 »
Olur Emre, neden olmasın? Güzel bir fikir bencede  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 23 Eylül 2007, 23:23:55 »
ben varım beyler dünya sadece bizden ibaret değil sevgi ve ilgiye muhtaç olan bir sürü insanlarımız var , bende destek olmak isterim...

saygılar... :saygılar
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 23 Eylül 2007, 23:31:09 »
uyar abilerim fark yapmaz  :tamamdir kendimizi onların yerine koyalım kim isterki tek bir ömür geçirmek biz görevimizi yapalım iki hayır duğası alsak da olur ninelerimizi , dedelerimizi MUTLU EDELİM  :sevgi:
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 23 Eylül 2007, 23:46:08 »
yani sagolun arkadaslar:( kimse dikkat etmemis sanirim; sizden sonra gitmem gereken yere gittim. eve geldigimde saat 3'tu. gordugunuz uzere sirf cabuk resim gorun diye imageshack filan kasip sabahin 6'sinda 11 tane resim 2 tane video koyup siteye, oyle yattim. ki sabah tekirdag yapacaktim. sizdense ne tesekkur ne baska bi sey. varsa yoksa ibonun resimleri. bi daha resim filan yok size:P oh canima degsin o da koyamamis resimleri:)

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #88 : 23 Eylül 2007, 23:50:14 »
Emre çok güzel düşence bencede olur hatta kan verme günü bile yapabiliriz okadar kişi toplanmışken başkaları işinde örnek olur

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 23 Eylül 2007, 23:51:46 »
kardeşlerım taam dıosanız benım tanıdıklarım var cocuk esırgemede vede huzur evınde bı gun kararlastırırız toplanıp gıderıs maksat bır arada olmak deılmı bırasda onlar sevınsın bence cokta guzel bı gun yasatırız onlara.Bu arada bence cocuk esırgeme kurumuna gıtsek elımızde eşte dosta komşuda fazla giyecek kalem kitap oyuncak artık cocuk ıcın ne varsa toplasak onlara bayram hedıyesı versek ıyı olmazmı???yazık yaa sevgıye muhtaçlar düşünsenize bızlerı gorduklerınde gözlerindekı ısıltıyı mutlulugu

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 23 Eylül 2007, 23:53:54 »
yani sagolun arkadaslar:( kimse dikkat etmemis sanirim; sizden sonra gitmem gereken yere gittim. eve geldigimde saat 3'tu. gordugunuz uzere sirf cabuk resim gorun diye imageshack filan kasip sabahin 6'sinda 11 tane resim 2 tane video koyup siteye, oyle yattim. ki sabah tekirdag yapacaktim. sizdense ne tesekkur ne baska bi sey. varsa yoksa ibonun resimleri. bi daha resim filan yok size:P oh canima degsin o da koyamamis resimleri:)

Abi alınma  :D :D :D  Video bölümünde yazdık. Tekrar Teşekkur ederiz resimler için, Ben benim arşive ekledim bile, tüm buluşmalar toplanıyo arşivde...

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 23 Eylül 2007, 23:54:18 »
Emre çok güzel düşence bencede olur hatta kan verme günü bile yapabiliriz okadar kişi toplanmışken başkaları işinde örnek olur
aynen abı onlarıda dusunmek lazım.sonucta hepımız bıraradayız bı topluluguz kalplerımız zaten bır atıo amaclarımızda bır olsun YARDIMSEVER VWTRcilerr

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 23 Eylül 2007, 23:55:59 »

Olur mu Gökhan abi. Teşekkür ettim ben. Tekrar ediyorum, saolasın  :) Hele videolar ve resimler çok kaliteli çıkmış  ;)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 23 Eylül 2007, 23:56:09 »
kardeşlerım taam dıosanız benım tanıdıklarım var cocuk esırgemede vede huzur evınde bı gun kararlastırırız toplanıp gıderıs maksat bır arada olmak deılmı bırasda onlar sevınsın bence cokta guzel bı gun yasatırız onlara.Bu arada bence cocuk esırgeme kurumuna gıtsek elımızde eşte dosta komşuda fazla giyecek kalem kitap oyuncak artık cocuk ıcın ne varsa toplasak onlara bayram hedıyesı versek ıyı olmazmı???yazık yaa sevgıye muhtaçlar düşünsenize bızlerı gorduklerınde gözlerindekı ısıltıyı mutlulugu

+1 Katılıyorum, Emre sonuna kadar destekliyorum kardeşim. Elimden geldiğini imkan olduğu sürece,aranızda olduğum sürece yapmaya çalışırım ve çalışırız.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 24 Eylül 2007, 00:01:56 »
Tek kelimeyle mukemmel olmus.Gokhan abinin ekledigi fotolara baktimda keske bende orda olsaydim diye gecirdim icimden :tamamdir
Oncelikle Gokhan abi eline emegine saglik fotolari eklemissin.Bulusmaya katilan ve bu bulusmayi organize edip planlayan herkese tek tek tesekkur ederim.

Acaba iftar yapilan yerdeki fotolariniz mevcut mu?merak ettim de :D

Hayilir geceler...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 24 Eylül 2007, 00:03:11 »
Halil onlarda eklenecek ;) bizi izlemeye devam et :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 24 Eylül 2007, 00:24:27 »
aşkolsun biladerim yaaa teşekkür ettıkya...:d

''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 24 Eylül 2007, 00:25:01 »
Halil onlarda eklenecek ;) bizi izlemeye devam et :)

Takipdeyim 8)