Gönderen Konu: RabbitHan  (Okunma sayısı 1445794 defa)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: RabbitHan
« Yanıtla #2758 : 10 Ocak 2012, 21:20:08 »
ustanın kumpas ile ölçü alırken olan fotoya bakarak ben normal gördüm ne fazla ne az ama bide profların fikrini almalı  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2759 : 10 Ocak 2012, 21:20:19 »
Ümraniye sanayide mi senin golf :melek: Nerede tarif et gittiğimde fotolayıp dürtükleyim senin ustayı  >:D
erci kartal araba pazarını tarif etmiştimya tam o yoldan 1km  yukarı çıkıyosun solda yemek center var onu görür görmez sağa dön 500 mt aşağıda solda deniz oto kaporta var tarif edebildimmiki ? :D
H.G WORKS

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2760 : 10 Ocak 2012, 21:21:59 »
hehe kartal 4 yolda hamıt abı bılıo :D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2761 : 10 Ocak 2012, 21:28:31 »
ustanın kumpas ile ölçü alırken olan fotoya bakarak ben normal gördüm ne fazla ne az ama bide profların fikrini almalı  :tamamdir
Valla 2 saat ölçtük biçtik üzerine bindik Canerde vardı oda çıktı Rabbithan 'ın üstüne beyin fırtınası yaptık resmen en uygun ölçünün bu olduğunu düşündük ben 1cm diye düşünüyordum ilk gittiğimde sonra bakınca gördüm olayı şuan 0.5cm filan lastikten dışarıda duruyordu yanlış hatırlamıyorsam.

erci kartal araba pazarını tarif etmiştimya tam o yoldan 1km  yukarı çıkıyosun solda yemek center var onu görür görmez sağa dön 500 mt aşağıda solda deniz oto kaporta var tarif edebildimmiki ? :D
hehe kartal 4 yolda hamıt abı bılıo :D
Bende kartal tarafında biliyordumda ondan şaşırdım ümraniyedemi dedim bir an kendimle çelişkiye düştüğümü düşündüm :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2762 : 10 Ocak 2012, 21:34:30 »
resime bakmakla canlı görmek çok farkediyo gerçekten :tamamdir   0.5 ile 1 cm açmak sadece kaynak işi yapmış gibi olurdu.böyle tatlı olmuş ustanızında eline sağlık temiz çalışıyo

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2763 : 10 Ocak 2012, 21:36:17 »
resime bakmakla canlı görmek çok farkediyo gerçekten :tamamdir   0.5 ile 1 cm açmak sadece kaynak işi yapmış gibi olurdu.böyle tatlı olmuş ustanızında eline sağlık temiz çalışıyo
+1
H.G WORKS

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2764 : 10 Ocak 2012, 21:38:39 »
Çok teşekkürler ustalarımızın maaşallahı var ben bu kadar titiz ve benden daha çok üstüne düşen usta görmedim bütün ustalarımızda öyle Allah razı olsun onlardan . 2 saat sadece ne kadar açacağımızı düşündk ölçtük biçtik resmen bindik üstüne indik mm lik ayarladık açıklığı her kaynaktan sonra gene ölçtük vs anlatmakla olmuyoryada resimlerle dediğiniz gibi önleride 1cm filan açarız muhtemelen.

Güzel yorumlar için teşekkürler kötü yorumlarada açığım varsa bir eksik bu aşamalardayken söylemeniz hoş olur. :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2765 : 10 Ocak 2012, 22:11:25 »
Maşallah Ercü abim sonunda çamurluk işinde karar verdik yani bi an önce bitsin artık şu proje ya  :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2766 : 10 Ocak 2012, 22:22:44 »
daha 15-20 gğn oldu Gökhan sabır et yahu :D hehehehe :) açmadan olmazdı Gökhan kamberle kurtarsa bu 7j et20 ats yarın öbürgün klasik takacaz 8j et0 ozaman kasılacaktık şuan 8j et0 takıp kamber versek sürtmez sanırım.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2767 : 10 Ocak 2012, 22:35:13 »
daha 15-20 gğn oldu Gökhan sabır et yahu :D hehehehe :) açmadan olmazdı Gökhan kamberle kurtarsa bu 7j et20 ats yarın öbürgün klasik takacaz 8j et0 ozaman kasılacaktık şuan 8j et0 takıp kamber versek sürtmez sanırım.
Bana sürtmez gibi geliyo ET20 7J ATS'ler bende en ince pul koyarak sürtmeyi kaybettiğime göre bu çamurluklarla 8J ET0 sürtmez  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2768 : 10 Ocak 2012, 22:42:27 »
RabitHan için Herşey Değer Diyorum.ortalama hergün yanında oldugum ve gördüğüm için gerçekten çok iyi olacağına eminim.usta konusunda yüzümün kızarmaması ve erci abininde memnun olması beni ayrıca sevindirdi.bu arkadaslar benm cocukluk arkadaslarım.genç ama tecrübeli insanlar erci abinin ne istediğini cok iyi bilip anlayabiliyorlar.inş hayırlısıyla rabithanı yollarda görücez yakın zamanda.  :)

Çevrimdışı frtzmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2769 : 11 Ocak 2012, 00:58:31 »
bütün sayfaları tek tek inceledim ustalarına nazının geçtiği belli ki en önemli olan şeyi yani senin gösterdiğin özeni gösterebilecek ustaya emanet edilmiş araç gönlünce olması dileğiyle takipteyim bundan sonra bende  :)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2770 : 11 Ocak 2012, 01:08:15 »
bütün sayfaları tek tek inceledim ustalarına nazının geçtiği belli ki en önemli olan şeyi yani senin gösterdiğin özeni gösterebilecek ustaya emanet edilmiş araç gönlünce olması dileğiyle takipteyim bundan sonra bende  :)
Naz geçmeden olmaz ama bu seferki ustalar benden bilgili çıktı şimdiye dek geçirdiğim ustalar hep benden öğrendi bu sefer tam tersi (Hele Şükür yani) :Diyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkürler. Bu ustalar dediğin gibi çok enteresan sanki aracı ben toplatmıyorum onlar toplatıyor gibi benden daha fazla itina gösteriyorlar çok şaşırdım böyle bir olayla karşılaşınca helal olsun Allah daha fazla itina etmelerini sağlasın bu bir imza olacak bu bir reklam olacak hem ustalar için hem bizler için opak siyah klasik araba toplamakta toplatmakta zordur bakalım ne çıkacak ortaya :D

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2771 : 11 Ocak 2012, 21:50:15 »
hem renk seçimi hem işçilik tam benim istediğim ve aradığım gibi :tamamdir 4 5 sene zaman harcadın geç olsada emeklerinin karşılığı çıkıyor :sevgi: bende arabamı yüzeysel olarak topluyorum şu an ama imkanım olursa istanbula gelip o işçiliği arabama uygulamayı isterim