Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Resimleri ve Yorumları  (Okunma sayısı 99098 defa)

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
eralppp :) :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı cinfizz

• Profili Görüntüle

valla ne diyeyim arkadaşlar katılamadım diye içim gitti ama napalım hala hanımlar uğraşıp duruyorum bu arada kaç kişi eşli geldi buluşmaya?
Geçmiş olsun önemli birşey değildir umarım. :-\
Eşli olarak 3 kişiydik buluşmada  :(

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
valla ne diyeyim arkadaşlar katılamadım diye içim gitti ama napalım hala hanımlar uğraşıp duruyorum bu arada kaç kişi eşli geldi buluşmaya?
Biz ailece geldik abi  :)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle

vallahi benimde gördüğüm kadar 3 yada 4 kişi idi  :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
valla bolu dedim mi ismail in yerini tek geçerim muazzam bi yer ama abilerimiz ne derse yaparız boluya da gideriz :)

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
Abiler bu bolu bulusması isini bence bu topicte takip etmeyelim ki bulusmamızın büyüsü kacmasın, 1-2 ay daha gecip havalar bi ısınmaya baslasın güzel bir topic açıp akabinde aslanlar gibi bulusur yer içeriz (cola, meyve suyu, ayran, fanta, isteyene şalgam suyu) :)
vallahi ben her türlü yola varım  :tamamdir tekel hariç :)
he bide isterseniz orta  biyer seçelim ankaralı,bursalı ,izmirli yani tüm kalbi vw tr için çarpanlar :D
 o buluşma eğer kısmet olursa  :) hepimiz gelebildiğince gelebilirse diye düşündüm :D :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Metin Amca iş üstünde...  ;)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Oğuz ustada, Poloları kurcalıyodu....  ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
valla bolu dedim mi ismail in yerini tek geçerim muazzam bi yer ama abilerimiz ne derse yaparız boluya da gideriz :)
ismailin yeri gerçekten güzeldir adam bi oturdummu masaya kalkası gelmiyor >:Ddiğer bir açıdan bakıldığındada söle güzel doğa içinde piknik tarzı takılınabilcek bir yer daha samimi olmaya olanak sağlar sanırım.imkanlar elverirse boluya gelmek için fırsat kollıycam bakalım..

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
ya eralp ciğim metin amca diyosun ya o kadar yaşlımıya metin abi?
gerçi sende haklısın saçlarına ak düşmüş bya ;D ;D ;D

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
oğuz kardeşimizde bi polo görmesin o da benim gibi  deli  :D :D :D :D :D

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
hemende bi poz yakalamışsın eralp  :sevgi:
iyikene bi xenon kontrolu yapalım dedik  :)
merak etme aynı pozlardan bi dahaki buluşmada yakalarım seni  :saygılar :saygılar :saygılar

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Eralp o far yıkamaya yaptığın yorum kulaklarımı çınlatıyor,  kullanmadığına sevindim :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..