Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Resimleri ve Yorumları  (Okunma sayısı 99090 defa)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
Emeği geçen oraya katılan herkesten Allah Razı Olsun.,
Ben hayatımda ilk defa tanımadığım insanlarla çok uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi hissettim.
Hepiniz sağoulun ama özellikle OĞUZ ve DENIZ kardeşşlerimi öperim  :D
saolasın kardeşim sertan kardeşim bende sizlerle tanışmaktan cook ama cok memnun oldum keşke daha önceki buluşmalara gelebilseydim :( onun burukluğu var içimde ama olsn bu buluşma benim için bayağı kalabalıkdı...gelenler ve gelmeyenler herkeze teşrkkr ederim... sevgili eralp kardeşim özellikle faruk kardeşim canım kardeşim bana sizleri öve öve bitiremedi ondan allah razı olsun ki sizin gibi kaliteli temiz güvenilir  güler yüzlü insanlarla kardeşlerle abilerle tanıştırdı beni...artık kızmazsanız bizler diicem(kendimi de katıyorum) bizler gerçekden kojaman bi aile olmuşuzz maşalllahh kıskananlar çatlasın :D bu arada eralp ya o sarı clio taksi olan nerden girdi abi aramıza onu anlamadım :D:D hayr plakayı görünce dedim ne ara gittik belçikaya belçikaydı dimi plakası bu arada  :D :D :D :D
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
En renkli ve en kalabalık VWTR buluşması  ;) Umarım bir dahaki buluşmada bu rekor egale edilir  :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
bu arada eralp ya o sarı clio taksi olan nerden girdi abi aramıza onu anlamadım :D:D hayr plakayı görünce dedim ne ara gittik belçikaya belçikaydı dimi plakası bu arada  :D :D :D :D

Bulgaristan Plakalıydı o bea... BG

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Oğuzun arka pandizottaki sevgi ifadeleri  :sevgi:

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle

Bulgaristan Plakalıydı o bea... BG
tamm abi niye bagrıosun ki parmak kadar çocuga yaaaa :-\  ama aramızda öle 300 ün 500 km nin lafı olmamalı ama dimi :D :D :D :D

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04

Kuşlar bile şahit oldu buluşmamıza vw yazısı yaptılar resmen havada iki kişi gördük bunu anlatılmaz harika bir tabloydu. :o :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Bizi Kırmayıp gelen Abdullah abimiz, Sağolsun...

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
Ve ve ve DENİZ abii  :D >:D

saolasın cnım kardeşim :) ama bişeye dikkat ettim benim araba da yay olmamasına ramen yay varmış gibi gözüküyorr :D:D:D:D  acepp nedendirr hehehe :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
saolasın cnım kardeşim :) ama bişeye dikkat ettim benim araba da yay olmamasına ramen yay varmış gibi gözüküyorr :D:D:D:D  acepp nedendirr hehehe :D

Senin araba kontak açınca alçalmıyomuydu, hani bir ton para verdik o sisteme... :D :D :D :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Temizlik denince aklıma ilk gelen adam Refik olucak bundan sonra, Buluşma yerine geldik, almış eline bezi, girmiş lavobaya bezi yıkayıp arabayı siliyo sürekli, Konvoy 2 dakika duruyo, bi bakıyorum Refik almış eline bezi o arada camları siliyo... :D :D :D :D

Bez yıkarken...