Gönderen Konu: Mercedes 2.80 SE hakkındaki bilgileriniz ?  (Okunma sayısı 4379 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Mercedes 2.80 SE hakkındaki bilgileriniz ?
« : 16 Ağustos 2010, 19:59:10 »
arkadaşlar maddi durumdan ve şu anda düğüne kadar acil araç ihtiyacımdan dolayı, bi tanıdığımda uygun ödemeli 2.80 otomatik mercedes var. araba 83 model, abs, çift taraf klima ve hidrolik direksiyon var. süreyya abi den bazı bilgiler edindim, 6 silindir olduğu ve yakıt konusunda "birazcık" farklı olduğu konusunda. kolay kolay da üzmeyeceğini söyledi. o yüzden bu aracı düşünüyorum.

teknik olarak ve kullanım olarak artıları eksileri nelerdir, kullananlar bilenler bilgilendirebilirse sevinirim.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mercedes 2.80 SE hakkındaki bilgileriniz ?
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2010, 21:54:52 »
bulasma düz olsa neyse otomatik sil aklından len olum babanın jettayı kullan ugrasma onlarla
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2010, 23:04:22 »
bulasma düz olsa neyse otomatik sil aklından len olum babanın jettayı kullan ugrasma onlarla
kanka peder yeni motor yaptırdı 2.5 milyar masraf etti. elimde kalcak die korkuyom, bişi olursa durulmaz çenesinden. o yüzden..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2010, 01:18:23 »
Bizim bi abide vardı bahsettiğin arabadan, böyle bi otomatik yok.Meğersem sonradan öğrendim eski otomatik mersolar öyleymiş.Vites geçişleri çok katliam, gürültülü ve arabayı sarsıyor. Ama konfor dedimmi hiçbişey tanımıyo işte pamuk gibi süzülüyo
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2010, 13:31:24 »
 Olm bak golf ü bişekilde çıkartırsın elinden ama o meco yu tabut yaparsın kendine sen beni dinle uzak dur. 6 silindir k-jet makina otomatik vites şanzımanında en küçük sorun çıksa 1500 kaat yazarlar. Tamam motoru 1 milyon bile gider bakarsan ama yakar. 30 tl ye LPG bandırmaya git gel yapmış adam 2-3 sene önce lan olm benim araba okadar yakmıyo git gele benzinde şimdi. Yeni rekorum biliyon 40tl 200km :D :D Termostat sonrası test etmedim daha :D :D
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 13:33:11 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2010, 15:35:15 »
ilker temprayı bir tanıdıktan almamışmıydın :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2010, 15:46:09 »
ilker temprayı bir tanıdıktan almamışmıydın :)

hep tanıdıklardan zaten

Yunus EMRE

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2010, 16:58:51 »
hep tanıdıklardan zaten
taam bea taam :D almıyoz :D ben de korkuyom zati. nası olsa kankam erşanın gti her an altımda :p

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2010, 17:27:40 »
vay ince mesajlarda geliyor :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2010, 19:48:36 »
Aman diyim uzak dur bizim Mercoyu biliyosun sadece yaşlılar bakıyolar ama VW GOlf Mk1 lere her yaştan kişiler geçende Honda'cılarla bi muhabbet açıldı hatırlarsan sen ben Hakan bi Honda Vtec2 yi tokatlamıştık gece 12 sularında adam bi anlatıyo ya arabanın markasını göremedimki kırmızı coupe bişeydi 3 kişilerdi önce biz geçtik sonra bizi makaslayıp gittiler fare gibi bişeydi girmediği delik ara yoktur falan dedi bende çaktım mevzuyu gülünce noldu dedi dedim yok bişey  :D Al bi Mk1 bak söylüyorum sana  :t
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 17 Ağustos 2010, 20:37:34 »
Aman diyim uzak dur bizim Mercoyu biliyosun sadece yaşlılar bakıyolar ama VW GOlf Mk1 lere her yaştan kişiler geçende Honda'cılarla bi muhabbet açıldı hatırlarsan sen ben Hakan bi Honda Vtec2 yi tokatlamıştık gece 12 sularında adam bi anlatıyo ya arabanın markasını göremedimki kırmızı coupe bişeydi 3 kişilerdi önce biz geçtik sonra bizi makaslayıp gittiler fare gibi bişeydi girmediği delik ara yoktur falan dedi bende çaktım mevzuyu gülünce noldu dedi dedim yok bişey  :D Al bi Mk1 bak söylüyorum sana  :t
yengen aldırmıyo :(  :'(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Ağustos 2010, 19:48:13 »
yengen aldırmıyo :(  :'(
Sen yengemize söyledin mi benim arkamda 3 tane kapı gibi kardeşlerim var diye söyle bak  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???