Gönderen Konu: 19 Şubat İstanbul Mangal Tavuk Kanat Sucuk  (Okunma sayısı 113661 defa)

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
    • Profili Görüntüle
Ynt: 19 ŞUBAT İSTANBUL BULUŞMASI MANGAL TAVUK KANAT SUCUK
« Yanıtla #266 : 11 Şubat 2012, 11:13:21 »
oh be iyi. Şok oldum birden. :t

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #267 : 11 Şubat 2012, 11:20:08 »
ümit arkadaşım konuyu bulandırmazsan sevinirim. eğer kendinizle ilgli küçük buluşma yapıcaksınız başka bir konu açıp ordan devam edin

Arkadaşlar küçük buluşmayok

sadece 19 şubatta var... 
üstat neden sınırlenırsın bu kadar mana veremıyoruz :p :p

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #268 : 11 Şubat 2012, 11:24:30 »
geçen seferde böyle bir durum oldu farklı birşey yapılacaksa farklı bir konuda yapılmalı bence çünkü burası şuan tek bir buluşma için organize ediliyor herkes kendini ona göre ayarlıyor içimizde hafta sonları çalışan var, evli olan arkadaşlarımız var herkese uygun bir gün için bu çabalar birde ortaya farklı şeyler çıkınca hoş olmuyor yani gün ve mekan değişimi yada yukarda şu yorumu bir oku sonrada hakikaten hak verirsin
--------------------------------------------------------------------------------
Alıntı sahibi: chemisamet Üzerinde Şubat 11, 2012, 10:34:34 ÖÖ
nereyı aştı hacı  
bulusma yarın mı??? kank

buluşma yarın herkezi bekliyoruz... diye yazı var Peki buluşma yarın mı tabikide hayır şubatın 19 unda  bu yazıyı okuduktan sonra kızmamak eldemi ???

Haksızmıyım ?
üstat neden sınırlenırsın bu kadar mana veremıyoruz :p :p
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2012, 11:27:40 Gönderen: arda_86xxx »

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #269 : 11 Şubat 2012, 11:31:43 »
geçen seferde böyle bir durum oldu farklı birşey yapılacaksa farklı bir konuda yapılmalı bence çünkü burası şuan tek bir buluşma için organize ediliyor herkes kendini ona göre ayarlıyor içimizde hafta sonları çalışan var, evli olan arkadaşlarımız var herkese uygun bir gün için bu çabalar birde ortaya farklı şeyler çıkınca hoş olmuyor yani gün ve mekan değişimi yada yukarda şu yorumu bir oku sonrada hakikaten hak verirsin
--------------------------------------------------------------------------------
Alıntı sahibi: chemisamet Üzerinde Şubat 11, 2012, 10:34:34 ÖÖ
nereyı aştı hacı 
bulusma yarın mı??? kank

buluşma yarın herkezi bekliyoruz... diye yazı var Peki buluşma yarın mı tabikide hayır şubatın 19 unda  bu yazıyı okuduktan sonra kızmamak eldemi ???

Haksızmıyım ?

Haklısın abi.  :t

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #270 : 11 Şubat 2012, 11:36:53 »
Emrah arkadaşımız bu buluşmanın organizatörlerinden biri sayılır.. Kimse istemez kendi konusunun içerisinde başka konuların açılıp konunun dağılmasını..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #271 : 11 Şubat 2012, 11:40:51 »
teşekkürler kardeşim :tamamdir
Emrah arkadaşımız bu buluşmanın organizatörlerinden biri sayılır.. Kimse istemez kendi konusunun içerisinde başka konuların açılıp konunun dağılmasını..
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2012, 11:41:13 Gönderen: arda_86xxx »

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #272 : 11 Şubat 2012, 11:47:38 »
ben hiç bu konu hakkında yorum yapmadım ama burda haksızlık var gibi geldi dayanamadım '' emrah '' kardeşim burda kızmakta sonuna kadar haklı kimse alsınmasın kırılmasın burada bir konu acılıyor daha sonra konuyu acan ve buluşmayı organizasyonunu yapana danışılmadan  (ki böyle bişeyin sorulmaması bile lazım) içersinde yeni buluşma konusu yapılıyor benim fikrimce ve kanaatimce bu organizasyonu yapana büyük bir ayıp bu sadece ve sadece benim düşüncem ben acık sözlü insanımdır :D

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #273 : 11 Şubat 2012, 11:49:24 »
ben hiç bu konu hakkında yorum yapmadım ama burda haksızlık var gibi geldi dayanamadım '' emrah '' kardeşim burda kızmakta sonuna kadar haklı kimse alsınmasın kırılmasın burada bir konu acılıyor daha sonra konuyu acan ve buluşmayı organizasyonunu yapana danışılmadan  (ki böyle bişeyin sorulmaması bile lazım) içersinde yeni buluşma konusu yapılıyor benim fikrimce ve kanaatimce bu organizasyonu yapana büyük bir ayıp bu sadece ve sadece benim düşüncem ben acık sözlü insanımdır :D

:-\

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #275 : 11 Şubat 2012, 11:57:28 »
ben hiç bu konu hakkında yorum yapmadım ama burda haksızlık var gibi geldi dayanamadım '' emrah '' kardeşim burda kızmakta sonuna kadar haklı kimse alsınmasın kırılmasın burada bir konu acılıyor daha sonra konuyu acan ve buluşmayı organizasyonunu yapana danışılmadan  (ki böyle bişeyin sorulmaması bile lazım) içersinde yeni buluşma konusu yapılıyor benim fikrimce ve kanaatimce bu organizasyonu yapana büyük bir ayıp bu sadece ve sadece benim düşüncem ben acık sözlü insanımdır :D
sayın arkadaslarım konu sadece benım dalgınlıgımdan ıbaret, bukadar buyutulcek bısı degıl,ayrıca  kımse bulusma ıcınde bır bulusma yapmanın derdınde değil, bende aylardır bulusma yapılmasını bekleyenlerın basındayım.kasıtlı bir durum yoktur.kusura bakmayın diye mesaj da attım, konuyu acan arkadasım da kusura bakmasın bu konuyla ılgılı daha mesaj  yazmak ıstemıyorum.saygılarımla...vw dostları.

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #276 : 11 Şubat 2012, 11:59:07 »
?

Yapasım geldi abi  :D :D Buluşma için güzel 2 tane cd hazırladım güzel şarkılar var  :D :D

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #277 : 11 Şubat 2012, 12:02:18 »
arkadaşlar buluşma 19 şubat pazar heralde yanlış anlaşılma olmuş gibi gözüküyo daha fazla uzatmayalım

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #278 : 11 Şubat 2012, 12:03:23 »
sayın arkadaslarım konu sadece benım dalgınlıgımdan ıbaret, bukadar buyutulcek bısı degıl,ayrıca  kımse bulusma ıcınde bır bulusma yapmanın derdınde değil, bende aylardır bulusma yapılmasını bekleyenlerın basındayım.kasıtlı bir durum yoktur.kusura bakmayın diye mesaj da attım, konuyu acan arkadasım da kusura bakmasın bu konuyla ılgılı daha mesaj  yazmak ıstemıyorum.saygılarımla...vw dostları.
ben sizin için demedim yazdıklarımı kimse üzerine alınması ben emrahın neden kızgını ve kızmakta haklı oldugu konusunda yazdım
Yapasım geldi abi  :D :D Buluşma için güzel 2 tane cd hazırladım güzel şarkılar var  :D :D
tamamdır kardeşim  :tamamdir

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #279 : 11 Şubat 2012, 12:04:43 »
ya benim masa örtüsü maşa falan vardı ya onlar kimde kaldı