Gönderen Konu: 97' GTİ..  (Okunma sayısı 37206 defa)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
Ynt: 97' GTİ..
« Yanıtla #154 : 18 Nisan 2012, 08:24:55 »
aynı araba aynı resimler bide üzülürsün diyor :D

yok abi yaa resimler aynı sadece  marçpyelleri siyah yaptık  karlık takamadım birtek arka ekte yok  resim çekemedimki koydum bnde öyle ilanı  ;D ;D

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 18 Nisan 2012, 08:47:25 »
Güzel bi fotoğraf mak. çekim yapıp onları koyucam sonra  :o

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 18 Nisan 2012, 13:41:43 »
Forumdakilere süperrr indirim var =))

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 18 Nisan 2012, 17:21:16 »
Beylerrr !! süperr indirim var ama acil arka ek şu anda yok ! yan marçpiyeller siyah durumda.. son hali diye belirtilen resimdeki gibi.. Ama aciliyeti var.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 19 Nisan 2012, 18:27:38 »
ilkay şu araca gömeceğin 300 lira, çekeceğin 2 alenfrikikli fotoğraf, ben geleceğim istanbula az kaldı  :bekleriz:

karlığı vereceğim alana deme, karlığı tak

ön farları içten kararttır

şu etekleri sök, isteyene aracın yanında veririm de, istemezlerse ne ala, çerez parasına satarsın, illa ki bulunur alıcısı

daha sonra güzel bir yerde, yeşillik olur, otopark olur güzel açılardan fotoğrafını çek, ille de pro foto olmasına da gerek yok, her fotoğrafta aracın burunu görünüyor, şöyle güzelce içini çek, yandan çek, arkadan çek, eski halinin fotosuna ne gerek var, yenilerini koy temiz temiz

aracın mazisini bilmiyorum ama bırak plaka açık kalsın

azcık özen şu ilana, arabana da güven yav :D fazla söze de gerek yok deme,gayet açıkla arabanı, valla 12. sayfadayız satılsın artık şu araba :D

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 20 Nisan 2012, 08:06:42 »
ilkay şu araca gömeceğin 300 lira, çekeceğin 2 alenfrikikli fotoğraf, ben geleceğim istanbula az kaldı  :bekleriz:

karlığı vereceğim alana deme, karlığı tak

ön farları içten kararttır

şu etekleri sök, isteyene aracın yanında veririm de, istemezlerse ne ala, çerez parasına satarsın, illa ki bulunur alıcısı

daha sonra güzel bir yerde, yeşillik olur, otopark olur güzel açılardan fotoğrafını çek, ille de pro foto olmasına da gerek yok, her fotoğrafta aracın burunu görünüyor, şöyle güzelce içini çek, yandan çek, arkadan çek, eski halinin fotosuna ne gerek var, yenilerini koy temiz temiz

aracın mazisini bilmiyorum ama bırak plaka açık kalsın

azcık özen şu ilana, arabana da güven yav :D fazla söze de gerek yok deme,gayet açıkla arabanı, valla 12. sayfadayız satılsın artık şu araba :D

;D ;D ;D ;D ;D ;D karlık bagajımda vallahi birtürlü nasip olmadı takmak etekler yok zten artık sadece fotoğraf çekemedm hiç vaktim yok vallahi yoksa hertürlü çekerim fotoğraflarını zaten araç çkaleye gidiyor ilanı iş olsun diye koyduk birazda :)  plakayı veririm yaa onda da sorun yok =)) gel seen çek şunun resimleri  ;D ;D

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 23 Nisan 2012, 01:35:54 »
Güncell..!! Forum üyelerine indirim yapacağım.Aracın şu anda üzerinde altındaki etekler yok sadece yan marçpiyeller siyah yapılmıştır.Kısa zamanda içinde yeni resimlerinide yükleyeceğim.

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 24 Nisan 2012, 12:03:02 »
Fiyatı 11,500e çektim pazarlığı yok kafasına yatan varsa görüşürüz.Forum içinde aynı fiyat geçerli.