Gönderen Konu: VW BORA DIŞ GÖRÜNÜM  (Okunma sayısı 8247 defa)

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
VW BORA DIŞ GÖRÜNÜM
« : 06 Aralık 2011, 22:41:25 »
merhabalar arkadaşlar foruma yeni katıldım 2001 model 1.6 trendine bora aracım var dış görünüş olarak trendlinelerde orjinal jant yok biliyorsunuz 4 adet jant aldım ve tekerleri ebat bakımdan büyütünce arabam cok toplu sekılde durdu dıs olarak cok abartılı olmayacak şekilde neler yapabilirim aracıma?
-tampon ve kapılardakı siyah olan çitaları pasicifteki gibi aracın kendi rengine kaplatsam nasıl durur? ayrıca önericekleriniz baska seyler istiyorum tşklr

Çevrimdışı zgrozkan

• Profili Görüntüle
Ynt: VW BORA DIŞ GÖRÜNÜM
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2011, 13:31:20 »
Merhabalar. Hoş geldiniz.
Aracınızın dış görünüşüne dair yapacağınız değişiklerde forumdan yardım alabilmeniz için ilk önce aracınızın fotoğraflarını paylaşmanız daha sağlıklı olacaktır.
(Foruma fotoğraf eklemek için arama satırına "fotoğraf yükleme" yazıp arama yaparsanız izlenmesi gereken yolları görebilirsiniz.)
Kolaylıklar dilerim.

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2011, 15:02:26 »
Butceniz ne kadar
quattro

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2011, 15:06:18 »
aracınız hayırlı uğurlu olsun
kazasız belasız güle güle kullanın

çıtaları kapı kollarını gövde rengine boyatmanız güzel olur bence
cila da güzel bir uygulama
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2011, 15:07:27 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2011, 19:54:39 »
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/ve-iste-sonunda-boramin-fotolari-t24132.0.html

sedan bi boraydı ilk aldığımda ama işte bi jant bi cam filmi nekadar değiştiriyosa okadar değişti işte snde bi yerden başlayabilirsin :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2011, 00:10:59 »
bütçe sorun değil ince yanak lastik ve inç olarak büyük jant şahane oluyor kapı çitalarını aracın rengıne kaplatıp krom çitayla hoş durur bencede ayrıca arka stopları ledli yaparsam daha güzel olur
-aracın tavanını cam tavan siyah kaplama yaptırsam nasıl durur?
-xenon far?

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2011, 18:45:26 »
aracın rengi ne?
quattro

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2011, 20:51:47 »
cam tavan görünümünden gına geldi, hele hele bora gibi sedan ve ağırlığı olan bir araca bunu yapmayın

bir moda çıktımı herkes yapınca olmuyor, önce borbet, sonra bbs rs, sonra helleflush, şimdi de cam tavan

kaplatma işine gelirsek, güzel durur, ancak çok kıvrımlı ve sürekli diğer araçlarla,duvarla vs. temas etmeye müsait parçalar olduğundan tutar mı bilinmez.boyatmak daha mantıklı gibi.

jant olarak borada önereceğim audi rs4 ün 9 kollu jantları, 17 inç, ve her araç rengine gider.

ön farların içini, aynasız olan kısımlarını kararttırabilirsin

güzel bir çift çıkış egzoz ucu takabilirsin

arka farların sadece beyaz olan kısmına ve frene bastığın an yanan kısıma siyah değil, füme folyo çekersen arka görüntü çok hoş oluyor, tavsiye ederim, örnek foto bulursam paylaşırım

17 janttan sonra yere bas diyenler olacaktır ama boranın önü çok aşağıda, bende var iken ben cesaret edemedim yine de sen bilirsin

cam filmi opsiyonel, artık görüntüden çok ihtiyaç olmaya başladı, güzel bir markaya yaptırırsan yazın çok faydasını görürsün

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2011, 20:54:22 »

Uploaded with ImageShack.us

stopları böyle yapmanı diyordum  ::)

ancak bu araçta arka logolar iptal,sen de yapabilirsin
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2011, 20:55:06 Gönderen: boralp »

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2011, 22:47:35 »
jant konusunda kararımı verdım dediğin gibi ama stopları nasıl oyle yapıcam ?
buda ledli stop bence güzel
img]http://www.parcayedek.com/3713-3720-home/volkswagen-bora-98-04-stop-lambasi-sa-sol-depo-tuning-led.jpg[/img]

Çevrimdışı yavuzak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2011, 22:51:04 »
ayrıca paylastıgın borada egzos cıkısı güzel benimkinde tamponun altına çift cıkıs asagı bakıyor onu nasıl halledicem örnek varmı yapımış TRde

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2011, 22:58:54 »
stopu resimdeki hale stop folyolama işi yapan yerlerde yaptırabilirsin

bu arada led stop işine girme, toyluk zamanımda yapmıştım ben, hiç hoş olmuyor, çok apaçi duruyor

çift çıkış aşağı bakar, hepsi öyledir :) çıkışların herbirine tek bir uc takıp araya boru kaynatarak tamponun altından çıkarır uçları, onu egzozcu halleder, kafanı takma ;)

Çevrimdışı ceza_srad_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2011, 20:44:22 »

çift çıkış aşağı bakar, hepsi öyledir :) çıkışların herbirine tek bir uc takıp araya boru kaynatarak tamponun altından çıkarır uçları, onu egzozcu halleder, kafanı takma ;)
bence böyle uğraşmaktansa sağlam bir son susturucu alınabilir daha orjinal durur. azda ses vermesini istersen Remus almanı tavsiye ederim ben aldım 1 ay kadar oldu görüntü ve ses bakımından çok kaliteli.