Gönderen Konu: Polo Boğaz Kelebeği  (Okunma sayısı 575605 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo Boğaz Kelebeği
« Yanıtla #224 : 08 Kasım 2007, 10:09:53 »
eline koluna emeğine sağlık kardeş inşallah diğer polo kullanıcısı arkadaşlarda destek verirde istediğimizi yaptırırız.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #225 : 13 Kasım 2007, 00:51:18 »
Arkadaşlar Haftasonu Almancaya çevirme sözü almıştım birinden ama ses çıkmadı bidaha kendin cevirmedikten sonra dışardanda pek niyeti olan olmuyor işte, neyse ingilizcesini yayınlarız bide top sizde artık eğer boyle bişey uygulanıcaksa...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 13 Kasım 2007, 01:01:58 »
Onarım Modu

Arkadaşlar boyle bi konu açtım yalnızca gerektiği gibi katılınırda ve belirli bir kişi sayısınada ulaşılırsa bu linki herbirimiz fabrikaya mail olarak iletebilir...Saygılarımla...

Onarım Modu

Çevrimdışı emrahisilti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 13 Kasım 2007, 01:23:01 »
bence boşa uğraşıyoruz seneler geçmiş üzerinden

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 13 Kasım 2007, 16:37:00 »
Bakalım e-maillere tepkileri ne olucak, en azından forumumuzu birkere olsun gezerler..

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 13 Kasım 2007, 16:56:47 »
istediğimiz zaten dikkatlerini çekmek ve varlığımızı adamlara bildirerek hiçte azımsanmayacak vw kullanıcısı olduğumuz göstermek en azından otomatikte olsa maile cevap geldi bakalım nasıl dönecekler geri

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 14 Kasım 2007, 15:01:28 »
Arkadaşlar bugün ne oldu anlatayım dün ümraniyeden benzin filitresi ile antifiriz aldım ne zamandır değiştirmemiştim değiştireyim diye bostancı sanayide filitreyi çıkarınca yanlış olduğunu gördüm hadi sökmüşken alayım şurdan değiştireyim dedim yanlış filitreyide bugün hararet müşiri ile değiştirdim ve müşiri değiştirdikten sonra bilin bakalım ne oldu aracın deviri 1-2 dakika oyandıktan sonra normale döndü değiştiren arkadaş tüh bak olmadı dememe kızdı bekle 2 dakika sonra normale dönecek araç önce müşiri bir tanısın sonra arızayı otomatik siler normale döner dedi dediğide çıktı valla şimdi aracın soğumasını bekliyorum eğer soğuk çalışmasında bir problem yoksa benim iş olmuştur diyeceğim o ki 15 ytl verip önce müşiri değiştirmekte fayda var sürekli sıcak çalıştığı için arıza yapması çok muhtemel bir parça imiş benden söylemesi ha bu arada operasyona devam hakkımızı alana kadar mail göndermeyide unutmayın .

Çevrimdışı tarzandeniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 16 Kasım 2007, 13:16:12 »
arkadaşlar normal seğrederken gaza  birden yüklenirseniz yakıt akışı enjeksiyon sistemiyle değil normal şekilde gitmeye bağşlar arabanın kasması ondan olur. bir iki sn sonra geçer. İkinci nedeni,   bayanlar bazan fren yerine gaza yükleniyor.Önlem olarak böyle bi özellik koymuşlar.:)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 16 Kasım 2007, 15:25:05 »
Arkadaşlar mailler ne oldu bir tek ben şikayetçiymişim gibi dımdızlak kaldım ortada beni bügün doğuş otodan aradılar bugüne kadar bu problem ile ilgili kimse şikayetçi olmadı dediler detayını sonra yazarım şikayet sayısı artarsa teknik araştırma ekibi kuracaklarını söylediler ha gayret bir kaç dakikanızı ayırın herkes şu maili atıversin bi zahmet

Çevrimdışı qb5tp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 18 Kasım 2007, 15:19:09 »
Hiç durmayıp atıcam maili ama yeni kullanıcıyım, henüz başıma gelmedi (geleceği kesin aslında). Getir aracını bi bakalım deseler davaya zarar vericem :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 20 Kasım 2007, 01:40:30 »
Arkadaşlar ilgilenmezler dediniz ama Almanya Doğuş otoyu hemen devreye sokmuş, konuyu takip edemedim 1-2 gundur yogundum...

Çevrimdışı attitut1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : 20 Kasım 2007, 12:34:40 »
Failed to deliver to '[email protected]'mail loop: too many hops (too many 'Received:' header fields)

bana da  böyle bir mail geldi..
nedir şimdi bu yawff

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 20 Kasım 2007, 13:02:22 »
adres doğru sadece yoğunluktan hata vermiş olabilir biraz bekleyip tekrar dene

Çevrimdışı attitut1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 20 Kasım 2007, 22:01:41 »
Sehr geehrter Kunde, wir haben Ihre Mail erhalten und zur Bearbeitung an unsere Mitarbeiter weitergeleitet. Diese Mitteilung wurde von unserem System automatisch erzeugt. Bitte antworten Sie nicht auf diese E-Mail, da es die Bearbeitung Ihrer Anfrage nicht beschleunigen wird.  Mit freundlichen Grüßen Ihre Volkswagen Kundenbetreuung  Dear Customer, We have received your e-mail and already forwarded it to the responsible colleagues. This message was generated automatically. Please do not answer to this e-mail, as it will not accelerate the answering of your inquiry. Yours sincerely, Volkswagen Customer Care VOLKSWAGEN AGSitz/Domicile: WolfsburgRegistergericht/Court of Registry: Amtsgericht BraunschweigHRB Nr./. Commercial Register No.: 100484Vorsitzender des Aufsichtsrats/Chairman of the Supervisory Board: Ferdinand Piëch Vorstand/Board of Management: Martin Winterkorn (Vorsitzender/Chairman), Francisco J. Garcia Sanz, Jochem Heizmann, Horst Neumann, Hans Dieter Pötsch Wichtiger Hinweis: Die vorgenannten Angaben werden jeder E-Mail automatisch hinzugefügt und lassen keine Rückschlüsse auf den Rechtscharakter der E-Mail zu. Important Notice: The above information is automatically added to this e-mail. This addition does not constitute a representation that the content of this e-mail is legally relevant and/or is intended to be legally binding upon VOLKSWAGEN AG.