Gönderen Konu: Hoşçakal Polo  (Okunma sayısı 8592 defa)

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
Ynt: Hoşçakal Polo
« Yanıtla #14 : 16 Ağustos 2010, 16:05:32 »
hayırlı olsun  kazasız belasız kullanman dileğiyle..
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 16:07:18 Gönderen: sossi »
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı ghostrider

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Ağustos 2010, 01:12:40 »
hayırlı olsun kazasız belasız

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Ağustos 2010, 17:21:52 »
Kardeş öncelikle hayırlısı olsun kazasız belasız güzel günlerde binmeni dilerim.DACİA güzel araç yapıyor bence.Çokta kötü değil.Evet belki bir almanın yerini tutmaz ama yinede devir tasarruf devri.Bence araç çok güzel.Çok yakışıklı kerata  :) Birde şu iç bölümlerde kullandıkları o tırtıklı malzemeden vazgeçseler  :t

Yinede hayırlısı olsun derim kardeş.Güle güle kullan.En azından klimanın keyfini çıkar  ;)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı attitut1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2010, 04:21:21 »
....bende aracımı satıyorum ... sana da hayırlı olsun kardeşim...

stoplama lpg derken iflahım kesildi sıfır araba parası werdim 3.5 senedir neredeyse....

dün 40 yıllık bir vw ustasının manidar sözü yedi bitirdi beni... istediğini yap komple yenile bu araçlar belli müddet sonra aynı stoplamayı wericektir hocam dedi....  almadan önce keşkem söyleyen biri olsaydı dedim bende çünki yorgunum bu konuda... başım eğik ayrıldım sanayiden....

kia cerato 1,6 concept otomatik alıyorum 37 bin tl ye ... bakalım bunda sıfır araçta sorun yaşamam umarım....

sana da tekrardan hayırlı olsun aracın kazasız belasız binmen dileklerimle....

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Ağustos 2010, 13:11:15 »
valla disel almakla ne kadar iyi yapmışım anlatamam antalyaya ortalama 4.6 litre yakıtla yaklaşık 30 litre ile geldim daha ne olsun üstelik araç daha 1700 km'de iflahımı kurutmuş polo ama genede güzel araç keyifli idi kullanmak ileride büyük ihtimalle jetta almayı düşünüyorum  ;D