Gönderen Konu: Fan calisinca araba sasiriyor  (Okunma sayısı 3361 defa)

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
Fan calisinca araba sasiriyor
« : 30 Haziran 2012, 21:15:06 »
Arabamin sorununu anlamaya calisirken farin hep calistigini farkettim gotrdm yapturdigimi sandim ama olmamis arabaya bindim araba teklemiyr cicek gibi gidiyrdu klimayi actim fan calsmaya basladi araba yine teklemeye vites gecerken kutlemeye basladi klimayi kapattim araba duzeldi gidiyrdm ki araba hararet kaldirdi fan sadece klima acikken calisiyrmus simdi ne yapacam ben fanlida olmuyr fansizda nerede bu arabanin arizasi

98 otomatik polo

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fan calisinca araba sasiriyor
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2012, 12:48:12 »
arkadaşım hiç birşey anlaşılmıyor biraz daha türkçe karakterler kullanmaya özen gösterirsen yazdığını okuyabilir sana yardımcı olabiliriz

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2012, 19:13:04 »
Elektrik tesisatı sıkıntısı gibi geldi bana fan açılınca akım azaldığı için ya avans ayarının yanlış araç sapıtıyor yada ateşeleme bobini arızalı bence forumda avans nasıkl yapılır başlığımdan faydalanıp bi deneme yapın
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Fan calisinca araba sasiriyor
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2012, 00:19:16 »
Cok tesekkrler cevap yazdiginiz icin baktim ama bulamadim konuyu tam,olarak basligi neydi acaba

herzaman heryerde en iyi polo

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2012, 00:20:35 »
Kusura bakmayin telefndan yaziyrm bozuk gorundugunu bilmiyrdm bana duzgun gorunuyr daha dikkatli olacam tesekkrler

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2012, 08:52:23 »

Yaşasın POLOOO

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2012, 10:18:03 »
aynen öyle yaşasın polo araba bu aralar canımı sıkıyor ama seviyorum keratayı :) yeni farkettim dururken otomatik olmasına rağmen kendini boşa alıyor geri vitese geçiyor neden acaba??

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2012, 02:40:29 »
aynen öyle yaşasın polo araba bu aralar canımı sıkıyor ama seviyorum keratayı :) yeni farkettim dururken otomatik olmasına rağmen kendini boşa alıyor geri vitese geçiyor neden acaba??

bence senin araçta bişiler oluyor okuyup üflet nasıl yani boşa alıp geri vitese geçiyor ilk defa duyuyorum :) şimdiye kadar ensende hiç nefes hissettin mi bişiler var o aracın içinde :D

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2012, 08:57:58 »
bence senin araçta bişiler oluyor okuyup üflet nasıl yani boşa alıp geri vitese geçiyor ilk defa duyuyorum :) şimdiye kadar ensende hiç nefes hissettin mi bişiler var o aracın içinde :D

Tövbe Estafirullah tü tü tü tü

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2012, 10:35:45 »
hani düşünmedim değil:) var mı bildiğiniz polo hoca sı gideyim bi :) ama gerçekten öyle ışıklarda duruyorum frene basmışım araç vitese giriyor çıkıyor hatta gaz yemiyor sarsılıyor vitesten çıkmış durumdaysa bi heyecan yaşıyoruz işiklarda:))

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2012, 12:55:44 »
hani düşünmedim değil:) var mı bildiğiniz polo hoca sı gideyim bi :) ama gerçekten öyle ışıklarda duruyorum frene basmışım araç vitese giriyor çıkıyor hatta gaz yemiyor sarsılıyor vitesten çıkmış durumdaysa bi heyecan yaşıyoruz işiklarda:))

Önce servise sonra hocaya götür bence dostum :)

Çevrimdışı kaiiwa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2012, 01:18:28 »
Sorun cozuldu;) ama serviste degil servis araca bakmadi bile vites kendini bosa aliyor dedim tamamen degisecek oda 9 bin lira tutar dedi dedim bi baksaniz gerek yok dedi sorun odur degismeli dediler ustaya bile gostertmediler burada bir tamirciye gotrdum sanzuman yagini eksiltmis dedi yag katti sorun kalmadi 20 lira aldi ;) daha once serviste aracimin kuru oldugunu sanzuman yag degisimi olmayacagini soylemislerdi kurulardada yag oluyrmus eger kuruysa ve biterse pek hos olmuyrmus neyse ayni sorunla karsilasan olursa cozum yagda