Gönderen Konu: 97 Polo Sportline + Sunroof  (Okunma sayısı 25949 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: 97 Polo Sportline + Sunroof
« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2007, 11:44:33 »
arabaya bağlandım bea fatih tek derdim motoru..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı istanbulos34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 14 Eylül 2007, 21:49:36 »
motoru derken?? çok masraf çıkartma olasılığımı yoksa çok fazla benzin yakar endişesimi:S
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #16 : 14 Eylül 2007, 22:53:41 »
Hayırlı satışlar Oğuz.

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Eylül 2007, 23:07:40 »
Oguzcugum hayirlisi olsun oncelikle,
Ben ilgilendigin linke baktim ve bir abin olarak sana bazi tavsiyelerde bulunmak istiyorum, ilgilendigin araba gercektende cok hos fakat Turkiyede toplasan bundan 5-6 tane anca vardir, bu sebeplede bu arabanin piyasasi tabiri caizse tutturabildigine gider, benim fikrim 18500 o arac icin cok deli bir rakam, 15000.den kapi acip cok fazla yukseltmeden araci alabilecegin kanaatindeyim, neticede bu araci anca bilen ve hastasi alir...
Velhasil kelam hayirlisi nasil ise oyle olsun bakalim...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Eylül 2007, 00:09:59 »
Metin abim çok tşkler.Evet 18500 kesinlikle yatırmam dediğin gibi meraklısına bi araba.Zaten ilk olarak takas teklif ettim kabul etmedi :) + ilan 1 senedir flm ztn yatıyor.Bende tam senin dediğin rakamları düşünüyordum araç zaten 96 model 16,000 ytl alanada satanada güzel bi rakkam olur.Aracın donanımları tipi olsun çok hoşuma gitti.Bir müşterimizde vardı aynı rengi canlısınıda biliyorum o yüzden bilinçaltı kalmışta olabilir biraz.Endişem Fatihede söylediğim gibin araç 2000 motor yakıtı baya yüksek olur.Sevda uğruna bu sefer arabaya binemem :) Bakalım hayırlısı artık olmadı bitane ablamızın 97 model a3ü var ona talibim.Yavaş yavaş çıtayı yükseltmek istiyorum yoksa polo güzel bi araç benim için şehir içinde bulunduğum için.Bakalım hayırlısı olsun zaten polonunda meraklısını bulucanki satıcaksın yoksa 2. el piyasası ölü biliyorsun abi ki benzinli araç olunca birde :)

Bu arada muayenem dün bitmişti haftaya yaptırıcaktım yolda bide ceza yedik taze :)
Baya bi dil döktüm flm 52 ytl en düşük cezayı yazdı 15 gün içinde ödenirse 32 ytl imiş :)
üstüne birde arabayı bağlıyacaktı..!
Dedim abi sen kesme cezayı arabayı bağlamayı flmda bırak yarın gel iftarı yapalım beraber :D ama kesmiş bulundu..
ramazan bereketi diyelim fazla kurcalamayalım ders oldu işte 1 gün bile dinlemiyorlar :)
sağlık olsun cana gelmesin.eve halen daha arabayla döndüğüm için şanslıyım :)

Abdulllah abi teşekkür ederim.Bizim tampon planlarıda yattı gibi birçok şey gibi :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Eylül 2007, 00:10:23 »
Metin abi bu arada resimde kıyakmış hea :D

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #20 : 15 Eylül 2007, 00:20:47 »
nıck hayatta inmez ekol bir araba 92 model 1 kasa cabrio nun 12500 olduğunu düşünürsen bu 96 model 3 kasa anca 500ytl iner gibi geliyor bana oda en fazla...   Ama bana sorarsan alma derim 2000 makina otomatik şanzuman deli yakar bu tüpede gelmez...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Eylül 2007, 01:07:03 »
teklif var ısrar yok :)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #22 : 15 Eylül 2007, 01:17:50 »
2.0 8V mı araç?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Eylül 2007, 01:19:53 »
osman hiç bilmiyorum.o yıllarda 2 veya 3 tane 2.0 motor seçeneği vardı sanırım 8v olanlardandır.

Çevrimdışı VWR

• Volkswagen Türkiye
  • Polo on Full Throttle...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Eylül 2007, 09:15:27 »
Oguz Poloyu satip Audi A3 felan alma derim. A3 icin Polo 16V satilmaz. Ben A3 surdum ve sen 1.6 alacaksan hic satma derim Poloyu. Eger 1.6 disinda bir motor secenegi dusunuyorsan mesela 1.8T o zaman satmalasin. Mesela Golf 4 GTI felan bak. ;)
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Eylül 2007, 14:32:51 »
abi yetişememki 1.8(T) lerin benzinine.Performans olarak zaten fazla bi beklentim yok araçtan ki A3 1.6 DA yeterli oluyor benim için aslında. Ve konfor olarakta çok gzl araba.Az bi sınıf yüksek olsun fazlada ağır araba olmasın istiyorum hepsi bu.Zaten şöyle bi durum var ben poloyu sıfırdan kredi ile aldım ve şu an 14 ay daha kredisi devam ediyor.Krediyi biraz daha uzatıp bi araba bakıcam.Golf gti a malesef ne param yeter nede depom dolar :) ama kredi borcum olmasa gönlümdeki tek araba s3  :tamamdir
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2007, 14:58:10 Gönderen: suggestion »

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 15 Eylül 2007, 21:28:42 »
Bende 1.6 8v polo kullanirken Passat 1.8T kullaniyordum birde, yakitini olctum assagi yukari sehiricinde ayni rakama denk geliyordu, Tucn iyi bilir bir donemde Polo satip Golf mkIII sportline aldim, araba sanki dun fabrikadan cikmis gibiydi, 39.000 km.deydi, cil cil yaniyordu, ama inan Polodan sonra o arabayi, ani hizlanmamasi, sehir icinde kullaniminin Polo kadar zevkli olmadigini hissettgigimde satip yeniden Poloya donmustum, 8v 1.6 araba alirsan canini cok sikar emin ol, sen birde sportline kullaniyorsun, bendeki 75 hp Pololardandi :) cok yakar cok 8v arac, alacagin arac 2.0 motor 16v ise fena degil, yakit biraz fazla olur ama 2 kati asla olamaz...

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 15 Eylül 2007, 21:29:22 »
resim yorumun icinde ayrica tesekkurler Oguz :)