Gönderen Konu: Turkey VAG Meeting -2011- Fotoğraf & Video Günü  (Okunma sayısı 54854 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Turkey VAG Meeting -2011- Fotoğraf & Video Günü
« Yanıtla #98 : 16 Eylül 2011, 12:55:53 »
cengiz diger yazımda belirtigim gibi çok haklısın turkiyenin ortası neresiyse buluşma orada olmalı gerçek bir buluşma, VAG event yurt dışını izlemesiniz , buluşma yeri sanırım otoparkta farklı bir mekan olabilirdi yeşillik insanların konaklayabılecekleri kategorisel olarak birincilerin seçilecegi,yarışma tarzında olsa katılım daha fazla olabilirdi. yanlış anlaşılmasın bunlar sadece öneri..
  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir Yani 300 500 km yol gidip bir otoparkta ayakta beklememeli  :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 16 Eylül 2011, 12:57:32 »
"Türkiye geneli" lafı yanlış haklısın

cengizhan bu istanbul buluşmalarından 1 adım önde olacak sanırım. Yani kendi imkanları ile resim ve video çekmek yerine işi bilenler bu konuya el atacak gibime geliyor. İnşallah TÜRKİYE GENELİ bir vag meeting için başlangıç olur  :saygılar

bende öyle düşünüyorum bu buluşma ve organizesi okey 10 numara  inşallahta GERÇEK tÜRKİYE BULUŞMASININ BİR ALT YAPISI OLUR Temennin   türkiye geneli bir vag değil Klasik İSTANBUL BULUŞMASI olacak  sonuçta :tamamdir
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2011, 12:58:48 Gönderen: cengizhan_mk3 »

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 16 Eylül 2011, 13:01:46 »
iyi güzelde gelcek araçların çoğu İstanbuldan gelicelk ve Eskişehirde olan organizyon pek verimli olmaz
istanbulda buluştun 50 araba çıkarttın peki türkiye geneli olursa ????

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 16 Eylül 2011, 13:59:53 »
Buluşma değilde vos cularınki gibi festival tarzı 2 3 gün kamp olayı yapılabilcek bi yerde olsaydı katılım türkiye genelinde daha fazla olabilirdi. Şahsen ben 8 saat araba kullanıp 3 4 saat ayakta dikildikten sonra bi 8 saat daha araba sürmek istemem.
Uzun yoldan gelicek insanlara o çektikleri zahmeti karşılıycak birşeyler vermek gerekir.
Umarım sonraki organizasyonlar buluşmadan ziyade festaval yada kamp tarzı olur gerçi sezon bitti ama...
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı ZaZy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 16 Eylül 2011, 14:21:14 »
hocam sen be
istanbulda buluştun 50 araba çıkarttın peki türkiye geneli olursa ????

Hocam Tr geneli olsa adam kalkıp burdan Eskişehir'e falan gitmez,sen ben gibi işin delisi gider gerisi o yöreye yakın kişiler gelir. İstte 100 araç bekleniyorken Eskişehirde bu sayıdan fazla mı olucağı düşüncesindesiniz_?
http://

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 16 Eylül 2011, 14:28:51 »
unıversıtenın 1 hafta ertelenmesı dolayısıyla bende gelıyorum ama bnm mk1 yetısmedı yayan gelıcem haberınız olsun pendıkten gelen varsa benı unutmazsa cok makbule gecer :D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 16 Eylül 2011, 17:06:57 »
geliyomusun gökhan:)
Kısmetse ordayım abi  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 16 Eylül 2011, 17:12:40 »
unıversıtenın 1 hafta ertelenmesı dolayısıyla bende gelıyorum ama bnm mk1 yetısmedı yayan gelıcem haberınız olsun pendıkten gelen varsa benı unutmazsa cok makbule gecer :D
Kanka gelirsem bul beni orda  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 16 Eylül 2011, 17:36:50 »
Kanka gelirsem bul beni orda  :)
bulmazmıyım ıkı sırık bı cabrıo ya bınerse ne olur o zaman gorucez zaten ayaga kalksak bırbırımızı rahat goruruz hehe  :) :D :D ;D
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #107 : 16 Eylül 2011, 19:27:30 »
bulmazmıyım ıkı sırık bı cabrıo ya bınerse ne olur o zaman gorucez zaten ayaga kalksak bırbırımızı rahat goruruz hehe  :) :D :D ;D

;D
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 16 Eylül 2011, 22:32:10 »
Kısmetse ordayım abi  :)

hadi bakalım inş:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 17 Eylül 2011, 01:15:16 »

BİRAZ RENKLERDİRELİM KONUYU :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #110 : 17 Eylül 2011, 02:20:27 »
kendi arabamla gelemesemde arkadaşımın golf mk6sıyla olrda olucaz inş. :)

türkiye geneli konusundada bence :
toplumda bu işin kültürü oluşmadıkça buluşmayı insanların ayaklarına götürseniz gelmezler ki (bide özeleştiri yapıyım bende gitmedim buluşmalara). ama bu tarz profesyonel etkinlikleri sıklaştırarak toplumda bu kültür uyandırılabilir. bu etkinlik her yıl yapılsa en geç 3. yılında volkswagen ag veya doğuş bi stand kurarlar. doğru avrupadakilerin imkanları daha iyi ama 50 yıldan fazladır adamlar gti festivali düzenliyolar. bence bu adamlarda 50 yıl önce bugün bizim yaşadığımız sorunları yaşadılar. yani bu daha ilk buluşma çok büyük şeyler beklememek lazım ama ilerisi için önemli :) menfaat beklemeden bu organizasyonun içinde bulunan herkese saygılar :)

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 17 Eylül 2011, 13:37:27 »
  Şimdi Öncelikle ben bu organizasyonu başlatan arkadaşa Teşekkür ediyorum yazdıklarım yanlış anlaşılmasın FAKAT,

Türkiye  geneli bir VAG buluşması İstanbulda yapılmaz. Yapılanında adı türkiye geneli diye hitap edilemez .  İstanbulun  coğrafi konumu olsun ,( Yurdumuzun En ucu ) Büyük Metropol oluşu (zaten trafiği kendine yetmiyo ) Sitemize üye olan arkadaşlarımızın türkiye genelinde yaygınlaşmış olması itibariile.  Gerçekten Türkiye ölçekli bir buluşma en güzel ESKİŞEHİR de düzenlenir. Çünki Ortak nokta ve şehirin çoğunluğunun genç , öğrenci ve yenilikle açık olmasından ötürü dikkat ve ilgi çekecektir ve katılım kat ve kat artacak esas buluşmanın anlamı ortaya çıkacaktır. Bu buluşmaya konyadaki , antalyadaki , izmirdeki, ıspartadaki vs vs vs vs yaz yazabildiğin kadar nasıl gelsin.. Bu işler bana dokunmayan yılan bin yaşasınla değil herkezin ortak şekilde külfetin altına elini koymasıyla gerçekleşir. ( KAPLUMBAĞACILAR GİBİ ). Ben bir kaç yerde yazmıştım hatta bu konuşmayıda İstanbula geldiğimde buluşmamızda arkadaşlarımlada paylaşmıştım . Ama maalesef Bir Hondacı gibi Bir Tosba cı ve Hatta Puntocular ( Geçen Eskişehirde buluştular ) gibi bir organize olamıyoruz ve olamayızda gibi gözüküyor. Arkadaşlar bu bir fikir , bu bir öneri , bu bir sitem , Bu ir dertleşmedir Kimsenin yanlış anlamasını istemiyorum. Kesinlikle bu konuyla alakalı karalama vs değil sadece Başlığında Turkey Vag ibaresini gördüğü içindir. Tekrar tekrar Özür diliyorum ve yanlış bir şey söylemediğim kanaatindeyim  SAYGILAR...

Türkiyede yapılan ilk vag meeting olması nedeniyle başlık bu şekilde kardeşim.